0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,369 puan) tarafından
Hanımlar Merhaba çocuğu domuz gribi geçirip de ilaç kullanmayan var mı .Biz bugün acile gittik de kızımın biraz Burnu akıyor hafif tek gözünden yaş geliyor  fazla bir şikayet yok hatta hiç şikayet yok Sadece tek gözün altındaki bölüm biraz şişlik var yani uykudan uyanırsınız da şişer ya onun biraz daha fazlası kızardı da hatta başka bir şey yok acile götürdük  işte kan tahlili yapmadılar şimdi ciddi anlamda salgın var enfülenza ilacı yazacağım Sağlık Bakanlığından da onay var yazı gitti her yere falan dedi doktor bu da onun belirtileri gibi dedi kan testine bakmadan İlaç yazdı Ben de kullanmak istemiyorum Bu domuz gribi ilacını Sadece soğuk algınlığı içirip bol su içirip bol bol C vitamini verip meyve yedirip geçirmek istiyorum siz nasıl yaptınız bir de gözü için antibiyotik Damla verdi onu kullanayım yeterli herhalde benim eşim bile Korona olduğunda verdikleri ilacı kullanmadan bol su içerek hastalığı atlattı Bol Bol Vitamin kullanarak

4 Cevaplar

0 oy
(1,369 puan) tarafından
Hanımlar  ????
-Reklam-
0 oy
(1,912 puan) tarafından
Biz ilaçla geçirdik. Ateşten mahvoldu cünkü cocuk. 
(1,369 puan) tarafından
Kıyamam çok geçmiş olsun canım
(1,912 puan) tarafından
Sağol canım. Size de çok geçmiş olsun
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Benim oğlum geçirdi ama test yaptı doktor öyle ilaç verdi. Kızınızda ateş var mı düşüp tekrar cikiyormu birde öksürük var mı.bizde bunlar vardı
(1,369 puan) tarafından
Ateş Yok canım Öksürük de yok
(1,929 puan) tarafından
Ezbere niye vermiş ki kullanma canım. Baktın dusmeyen bir ateş varsa kullan belirti o sen düştü sanıyorsun hop tekrardan başlıyor. Kızın belli ki normal grip olmuş
(1,369 puan) tarafından
Aynen bide nötropeni hastası yaninher ilacı vermemek lazım.  Hiç kan testi yapmıyor artık aciller
(1,929 puan) tarafından
Hmm hastalığı bilmiyorum canim geçmiş olsun. Evet bu salgın olunca devlet test yapmıyor herkese aynı tanı konuyormuş. Kan testi de değil burunda sürüntü alıyorlar 2 dakikalık iş.
0 oy
(255 puan) tarafından
İlaç hiç kullanılmadim bol sıvı bitki çayları limonlu su içirdim küçüğünü bol bol emzirdim tabi bu arada bende beslenmeme dikkat ettim . Çok kötü olursa ilaç kullanabilirsin 
(1,369 puan) tarafından
Bnde öyle düşünüyorum canım inşallah hafif atlatırız

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
0 oy
0 cevap 15 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu

379,546 soru

11,362,063 cevap

34,839 kullanıcı

...