0 oy
683 göst.
Diğer kategorisinde (306 puan) tarafından

Selamün aleyküm arkadaşlar. İki tane tuvalet var bizde ikiside alaturka annem rahatsız olduğunda birini klozetli yapacaz . Ve benim sürekli kullandığım tuvaleti klozet yapacaklar. Ve ben bundan korkuyorum. Klozetin içinden birden bişey çıksa diye. Hiç gördüğünüz veya duyduğunuz bı olay var mı bununla ilgili. Çıkma ihtimali var mı :'(

21 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Türkiye ise zor:)
-Reklam-
0 oy
(983 puan) tarafından
avusturalyada yaşiyosan cikabilir ama turkiyede bisey cikmaz korkuyosan obur tuvalete girersin 
(382 puan) tarafından
ne cikiyomus orda ablamin klozetinde fare cikmis
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Yurt dışında yilan çıkıyor burda imkansız bizden kaç senedir hiç bişi çıkmadı
(354 puan) tarafından
Kız şimdi benim içime de bir şüphe soktun bende yurtdışında yaşıyorum bende de çıkmasın
(1,211 puan) tarafından
Ben gördüğümü söylüyorum sosyal medya üzerinde çok paylasiyolar dikkat edin ne kadar doğru bilmiyorum ama imkansız da değil yani yaz iklimi ise yasarlar ortama da bağlı
(354 puan) tarafından
Aslında Avustralya bölgesinde var diye biliyorum ama yinede çıkabilir yani ortam müsaitse onlara göre
(1,211 puan) tarafından
Evet öyle
0 oy
(523 puan) tarafından
Bende klozeti hiç sevmem oturduğumda birşey çıkacakmış gibi hep düşünüyorum pskolojikmen
(669 puan) tarafından
Ahahhaa Sesli güldüm valla , Allah da seni güldürsün:)
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Gecen parkta kadin 3katta oturuyormus fare gormus 
(1,065 puan) tarafından
Abamm
0 oy
tarafından
Ayyy okurken tüylerim ürperdi
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Çıkabilir çıkmaya bilir de :woot:

0 oy
(7,636 puan) tarafından
Yirmi senedir klozet li evlerdeyim hiç öyle bir olay yaşamadım.
(246 puan) tarafından
Bende ilk defa böyle şeyleri okuyorum
0 oy
(505 puan) tarafından
İlk kez duyuyorum senelerdr kullanırız duymadım
0 oy
(7,774 puan) tarafından
Burada hafza diye biri var o klozette fare kuyruğu görmüştü bende zaten önceleri de korkuyordum o günden sonra daha çok korktum klozetten 1 dakika fazla oturunca acaba diyorum birşey çıkar ni
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Ayy süzgeç falan oluyor ne çıkacak :)))
0 oy
(11,086 puan) tarafından

Aleyküm selam, Hafsanın klozette çıktığını okuduğumdan beri, önce bi sifona basıyorum nolur nolmaz diye. Fobi oldu bende :) 

0 oy
(246 puan) tarafından
Klozetin içinde birden ne çıkabilir ki acaba merak ettim 
0 oy
(535 puan) tarafından

Valla hep oturmadan önce sifon çeker otururum. Yıllar önce bi film izlemiştim ordan aklımda kalmış yıllardır sifon çeker öyle otururum :D

0 oy
(354 puan) tarafından
Köy ortamlarında bide arkadaşların dediği gibi bazı ülkelerde çıkabilir ama Türkiye'de hiç duymadım böyle bir şey 
0 oy
(354 puan) tarafından
Bizim köy tuvaletinde klozetli değildi içeride olmasına rağmen fare çıktı ama daha da çıkmadı normal böyle şeyler 
0 oy
tarafından
Vallahi benim banyo giderinden kurbağa çıktıktan sonra klozete oturamiyirum suan ki evimde klozet ve alaturka var alaturkayi kullanıyoruz kiradan çıkınca napcam bilmiyorum kurbağa çıktıgi günden sonra banyomda giderde kocaman bir taşla yaşıyorum ☺️
0 oy
(16 puan) tarafından
 Bizim alaturka tuvaletinden büyük  fareler çıkıyordu  babamin evinde evlendim kiradayız  allah'tan  alaturka tuvaleti  var onu kullanıyom  klozette var ama tiksiniyorum  oraya gitmeye  çünkü  herkes götünü  oraya koyuyor temiz  olsada asla kullanmam  benimde öyle  bir fobim var 
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Yok kız çıkmaz korkma:)

5 yıldır klozet kullanıyorum ben bişi çıkmadı daha duymadım da kimseden 

0 oy
(4,296 puan) tarafından

Asil digerinden cikar diye korkarim bende hep :) klozet guvenilir geliyor.

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 858 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (895 puan) tarafından soruldu
+2 oy
2 cevap 139 göst.
6 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 1,521 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu

381,469 soru

11,420,726 cevap

34,975 kullanıcı

...