+1 oy
1,519 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Hanımlar oğlum kullndıgımız klozettesi suyla oynamış elini sokmuş ağzına felan elini almış tuvaletin kapısını açık unutmuşum havalansın die birşey olur mu banyo yaptırdım yogurt feşan yedirdim birşey olmaz demi 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sey geldi aklima baba kiz evcilik oynuyolar adam tabi bisilerle ugrasiyo kiz surekli oyuncak fincanina su doldurup getiriyo babasina cay diye babada her defasinda iciyo taaaki anne farkedene kadar meger kiz klozetteki sudan doldurup getiriyomus :))
(3,895 puan) tarafından
Kız buna çok güldüm. :)
tarafından
Bende cok gulmustum :)
(158 puan) tarafından
Ayyyy Allah'ım :)))) çok güldüm Allah af etsin ahhhaaa
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Valla benimki hep yapıyor o yüzden kapısına dikkat ediyorum hergüj çamaşır suyuyla yıkamaya özen gösteriyorum
(430 puan) tarafından
Canm eşim banyo yaptı işten geldi havalansın dedim açık bıraktım kapıyı gitmiş oynamış birşey olmaz demi
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Bişey olmaz kız görümcem kızı o suyla elni yüzünü yıkıyo hatta içtiğinden bile şüphelniyız :) açık bırakmamak içn uğraşıyor ama illa denk getryo işte
(430 puan) tarafından
Ayy cnm bu çocuklar çok yaramaz yaa
(4,068 puan) tarafından
Görümcemn eltisinn oğluda kaksnn tadına bakmış :) beğenmdm diye gezyo evn içinde düşn yani herşy beklenir bu çocklrdan
0 oy
(359 puan) tarafından
Bu çocukların klozet aşkı :D benimkide her fırsatta soluğu klozet suyunda alıyor bence bir kovaya azıcık su koyun onunla oynasın seviyorlar suyla oynamayı hergün çamaşır suyuyla her tarafını temizliyorum klozetin ister istemez gözden kaçıyor Bi bakıyorum klozetin yanında
(430 puan) tarafından
Bende yapıyorum cnm suyla oynatıyorum da havalansın die açtom gitmiş birşey olmaz demi
(359 puan) tarafından
Sürekli temizliğini yapıyorsan sanmam canım küçükler söz anlamıyorlsr yerde ne bulsa ağzına atıyor zaten her şekilde mikrop alıyorlar arada böyle kazalar oluyor hatta bir video izlemiştim çocuk bardağa doldurup içiyordu annesi normal su dolduruyor sanıyordu Bi takip ediyor klozet ten dolduruyor :D
0 oy
(36 puan) tarafından
Canım tuvalet suyu diyorsun her türlü mikroba açık istediğin kadar temizle. Bugün haftasonu bence bir acile götürün
(430 puan) tarafından
Bakalım cnm kötü olursa götürürüm yogurt felan yedirdim yıkadım hemen
0 oy
tarafından
Benimkide bir kere yaptı ama biz kullanmiyoruz. Yapilacak seyi yapmışsın cnm bisey olmaz insallah
(430 puan) tarafından
İnşallah cnm evde 1 tuvalet var cnm npyın havalandırmadam bu seferde mobilyalar nemden şişiyo gözden kaçtı bu sefer normalde uyudunca her tarafı açardım
tarafından
Bazen dalginliga geliyor gozde  kaciyor olabilir cnm
(430 puan) tarafından
Evet cnm inşallah mikrop kapmaz yaa eşimle tartışmak istemiyorum
tarafından
Insallah cnm
0 oy
tarafından
İstediğin kadar temizle mikrop yuvası orası inşallah mikrop kalmaz 
(430 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Çay bardağının dibinde suyla sirkeyi yarı yarı oranla incelt ve bir iki çay kaşığı içir.. Mikropları kırar sirke.. Bu sıra muhtemelen bir hastalık atlatabilir.. Ne kadar temizlersen temizle mikrobu kırılmaz. Ve kilit alın klozete acamasın. Aynı şey başıma gelse fıttırrırdım herhalde... Bundan sonra daha dikkatli ol canım. 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Benimkide klozet temizledigimz şeyi almışti birkeresinde sallaya sallaya geziyordu evin icinde. Bunu gören ben kalp krizi gecirmemek icin kendimi zor tuttum 
0 oy
(48,759 puan) tarafından
en korktugum sey simdi camasir suyuylada yikanmaz sipa 
0 oy
(146 puan) tarafından
Birşey olmaz ama dikkat et temiz tut devamlı
(430 puan) tarafından
Nornalde kapalı hep cnm bugınde eşi işten geldi içerisi oldu buhar açtım ki havalansın die gitmiş hemen girmiş yaa
0 oy
tarafından
Hagshahahjahahahahsga vay yaramaz ") bir şey olmaz canım inşallah 
0 oy
tarafından

image

civilimde 11 lira bişey canım bundan al. 
(430 puan) tarafından
Teşekkürker canm
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Bu çocukların fenaligi valla annelere fenalık gecirttiyo benim oğlum herkesin bardağınndan kaşığından yer içer yapma dersin etme dersin yok bi anlik boşluktan faydalanıp hemen yapacaklarını yspiyolar Allah a siginiyorm bende tez zamanda şu huylarını terkederler 
tarafından
Eski post aşkm
(2,494 puan) tarafından
Tamam fnm
(1,804 puan) tarafından
Bu sefer kaçırdım eski post yazmak için :))))
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Eski post hortlamış sjsjsjj
0 oy
tarafından
Benim oğlumda yapti bi kac kez hemen yikadim bisey olmadi 

kapiyi da aciyo klozetin kapaginida kaldiriyo simdi de ustune cikip mavabodan sabun farfum fln aliyo 

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 858 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 683 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 947 göst.