0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

iki çocuk annesiyim gece saat2buluyor yatmam eşimde yat uyu diyor olmuyor bi o yana bi buyana telefonla uğraş derken saat2niye böyle ya artık uykumu düzene girmesini istyom gündüz sürekli çocuklarla uğraş yemek verbbide küçüğü bebek daha :( bildgnz niye uyku yok sizde de vrsa nasıl çözüldü:((((:(

9 Cevaplar

+3 oy
(3,136 puan) tarafından
Hemen al bir tesbih Lâ İlâhe illAllâh ☝️ çek bakalım kaç tesbih çekip uyuyacaksın elinden de bırak telefonu 
(3,136 puan) tarafından
Sen hangi duâyi okursan oku zaten şeytan aman daha fazla okuyup sevab almasın diye gözlerinin üstüne oturacak :D hemen uyuyacaksın

Ayrıca uyku için ashabı Kehf isimlerini okuyabilirsin yada yastığının altına isimlerini yazıp koyabilirsin
(1,590 puan) tarafından
Kız sen hocamiydin?
(6,360 puan) tarafından
Kesinlikle denenmiş benim uykum gelmedigimde hemen ya salavat çekiyorum ya tevhid dilime birsey aliyorum bir bakmışım uyumusum
(3,136 puan) tarafından
Şuan hocalık yapmıyorum anneyim :) evlenmeden 3sene Kur'ân kursu öğreticiliği yaptım şimdi de sosyal medya irşâd faliyetlerinde bulunuyorum oturduğum yerden iki ayet iki hadis güncel olayların akâbinde yazıyorum
(1,590 puan) tarafından
Hm anldm ne gzl  kız:))
-Reklam-
0 oy
(4,422 puan) tarafından
Sabah kaçta kalkıyorsun balım
tarafından
Dokuzz bebeğimde ara ara uyanır emzirmek için
(4,422 puan) tarafından
7 de kalk :D öğlen de bebekle uyuma. :D gün içinde mutlaka kısa bir süre egzersiz yap. Bebek uyuduktan sonra YouTube dan yoga yapabilirsin. Uyuyamadığın zaman telefon yerine kitap oku. :)) bi dene bakalım bunları :)
tarafından
Gündüz evlendiği günden berdir yatmam bırak bebekle uyumayı kuzumm
(1,590 puan) tarafından
Yoga günah yanlış şeyler ogretmeyn
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Nebe süresi 9. Ayet uyki içindir. Çocuklarınıza da okuyabilirsiniz 
tarafından
Okudum hepsini
0 oy
(1,598 puan) tarafından
Ben de aynıyım. Tam saat 2yi buluyor uyumam. Maalesef ne kadar yorulsam da uyuyamıyorum benim de 7 aylık bebeğim var
(2,148 puan) tarafından
Ben nefes egzersizleri indirdim telefona orada kolay uyku modu var birgün yaptım bayağı ise yaradı hatta sakinleşmek içinde yapiyirim fayda sağlıyor
(1,598 puan) tarafından
Ben de deneyim işe yarar umarım
0 oy
(612 puan) tarafından
Sebebi bence anca kafa dinliyoruz bebelerden benimde hep 2 yi bulur, 1 tane oğlum var gündüz pek uyumaz o uyuyunca ev sakinliyor bende aşırı zevk alıyorum uyumuyorum açıkcası
0 oy
(246 puan) tarafından
Telefonu bırak herşey yoluna girer. Özellikle kitap oku beyni dinlendirip uykuya aktarıyor.
0 oy
(354 puan) tarafından
Seninki iyi yine de ben sabah 7 e kadar hiç uyuyamıyorum bebeğim uyuyor diyorum bende yatayım ama hiç uyku tutmuyor tam uyuyacam kızım uyanıyor uykum öylece kalıyor iki saat ya uyuyorum ya uyumuyorum
0 oy
(1,590 puan) tarafından

Bnmde ayni kız 

İhlas suresini oku kactane okursan uyursn bn öyle yapıyorum hoca demisti
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Bende öyleyim ama takmıyorum çünkü kendi kendime kaldığım tek vakit. Uyumamayı tercih ederim telefonda takılırım yada dizi izlerim zaten bir sonra gözüm yoruluyor uyuyorum demekki dört beş saatlik uyku yetiyor hiç bayılmadım .d gündüz de hep aktifim ev işi çocuk yemek vs.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 977 göst.
5 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,168 göst.
0 oy
7 cevap 195 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asbt (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gltn brn (516 puan) tarafından soruldu

381,324 soru

11,415,658 cevap

34,966 kullanıcı

...