0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (172 puan) tarafından
Kizlar bir adam önce velayet alacam diye tutturup sonrasında 7ay cocuklarla hiçbir şekilde iletişime geçmeyen onları görmeyen bir babaya hakim çocukların velayetini verir mi? Ve birde bir insan aylarca çocuklarını görmeden nasıl durur? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
O baba o süre içinde başka haltlarla mesguldur. Sıra gelmemiştir çocuklara. Hakim ne der bilmiyorum ama yazık üzüldüm çocuklara. 

Ben oglumsuz bir saat kalamam ben anneysem oda baba oda görmeden durmamali duramamali. 

Beş kuruş etmezler böyleleri niye baba olur ki. 
tarafından
Kapıya icra geldikten sonra mı 7 ay görmedi. Bilerek yapıyordur belki mahkemede senin engel olduğunu demek içindir belki de
(172 puan) tarafından
Evet bende öyle düşündüm o sandı ki ben çocukları göstermekte sorun çıkaracağım ama asla bir kere bile mahkmeyi daha doğrusu velayeti etkileyecek birşey yapmadım çünkü çocuk göstermemek suç niteliğinde her hafta düzenli şekilde çocukları götürüp getirdim hasta bile olsam. Bu süreç 2yildir devam ediyor ama bu geçen hazirandan beri çocukları görme talebinde bulunmuyor bazen çok üzülüyorum ben istenmeyen eş oldum da çocuklarımın bir günahı yoktu bilmiyorum görmesi mi daha iyi yoksa gormemesimi ama sonuç ne olursa olsun üzülüyorum çocuklarım bunu hak edecek birşey yapmadilar
tarafından
Kendisi babalığı hak etmemis. Kurban olsun çocukların tırnağına. Zaten ayrılık sonrasi çocukların düştüğü benzer durumları bildiğim için ayrılığa yeltenmek zor geliyor.
Yoksa su dakika önüme boşanma dilekçesi gelse düşünmem imzalarim.

İsim de isim deyip duruyor eve zor uğrar..... bu cocuk da babamı özledim anne babamı arayacam diye ağlamaklı olur. Telefon ister. Daha kendi evimde bu kadar üzülüyorum ayrılık zamanı çocuğumu böyle görmeye dayanamam. Çocuk için şans veriyorum dayaniyorum. Ben kaldıkça onun anne babasıyla yaşama şansı her zaman var olacak
(172 puan) tarafından
Durumun için birşey diyemem sen sabırlı davranmayı secmissin Allah yardımcın olsun ama ben yapamadim maddi olarak eşimin durumu çok iyi olmasına rağmen gittim çünkü kalsam akıl sağlığım bozulacakti eşimde hiç anlayış yoktu belki biraz anlayış olsaydı yürümesek bile emeklerdik ama sonuç ortada erkekler bosandiklari zaman çok acımasız olabiliyorlar ben çocuklarımı beni sevmeyen saygı duymayan yüzüne dokunurken sanki lütufta bulunuyormuş gibi davranan annesini ve annesinin düşüncelerini herşeyin önüne koyan bir adamla yapamadım. İçinden çıkılmaz hal aldı bende bitirdim şuan evet maddi olarak biraz zorlansam da biliyorum buda geçici birgün herşey hayrımıza olacak inşallah. Rabbim seninde sıkıntını gidersin o küçük çocuk için babasını ıslah etsin inşallah
tarafından
Amin canım Allah kolaylık versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl dayanabilir ya benimki evden sabah çıkıp gün içinde 5 defa arıyor kızını darliyor beni biz nasıl durmaiyirsak onlar da baba şimdiye delirmesi gerekirdi
(3,093 puan) tarafından
Gebiş niye uyumuyun
tarafından
Bel agrimlarim ve alt kasıklarda çok ağrım var ne yatabiliyorum ne dönebiliyorum :(
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Senin aleyhine kullanamaz herhalde ya .yerim yurdum belli diyorsun gostermiyo dese bile insan polisi arar ben çocuklarımı haftada bir mi iki mi ayda birmi her neyse görmem lazım diyip avukatla falan nebilim bı şekilde gorebilirdi.korkma alamaz zannetmiyorum.7 ay nedemek ya çocuklara üzüldüm inşallah anlayabilecek yastalardir da arkanda durabilirler.anladigim konular değil canım duyduklarım kadarıyla baba sifatini taşımıyor yani.bence bı avukat tut kendi aleyhine çevir bunu geç olmadan.
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Duruyolar valla. Babam kız kardeşimi yolda görmüş aynı kaldırımda yan yana yürümüşler de tanımamış zamanında, düşün ne kadar uzun süre görmeden durabildiklerini.. 
(172 puan) tarafından
Ne kadar üzücü. Özür dilerim peki o süreçte babanız nerdeydi
(11,076 puan) tarafından
Boşanmadan ayrılmıştı bizimkiler. Aynı şehirde farklı evlerde yaşıyolardı.
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Keşke ölmüş olsalar. Böyle babalar
0 oy
(142 puan) tarafından
hakimde vermez bence böle bi durumda

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 421 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 275 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
6 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 92 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...