0 oy
241 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,219 puan) tarafından
Bugün kızın son menenjit aşısı vardı. 2000 lira verdim. Bir de tanıdık eczane ha. Allah'ım olmayanın yardımcısı olsun gerçekten çok zor. Ufak bi dumur oldum ama kasada :D abi nolmuş böyle bu fiyatlar 

5 Cevaplar

0 oy
(481 puan) tarafından
Aynı aşı fiyatı ve aynı şuruplar için dün aynı para çıktı benden de güzel tevafuk oldu:) bir süre bir titreme tutuyor insanı :) 
(4,219 puan) tarafından
Kız hiç beklemiyordum. İkinci dozu bin liraya falan almıştım. Dedim binbeşyüz olmuştur heralde en fazla :D
-Reklam-
0 oy
(240 puan) tarafından
Bende menenjit grubuna başlıyorum bu ay. 5 doz aşısı var. Sadece menenjit 10 bin küsur oluyor. Zam gelmezse..
(4,219 puan) tarafından
Oy dağlar oy. Biz öbür dozları çok uygula almıştık işte geçen sene. 6 doz oldu toplam
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Bu aşı nedir? Kaçıncı ay yapılıyor? 
(2,672 puan) tarafından
Özel aşı . Son derece önemli ama bir o kadar da maliyetli.
(1,071 puan) tarafından
Rotavirus u biliyorum ilk oğlumda yapmıştık onun dışında böyle paralı aşı bilmiyorum duymadım şimdi yenidogan bebeğim var o yüzden sordum
(2,672 puan) tarafından
Menenjit de çok önemli. Bizim doktor da önerdi. 9. Aydan sonra yapılıyor . Benimki 6 aylık henüz
(4,219 puan) tarafından
Fatma hanım şöyle iki gurup menenjit için (a gurubu ve b gurubu) iki farklı aşıdan 3 er doz vuruluyor. Toplamda 6 doz yapıyor. Bazı hekimler daha geç başlayıp dozu azaltabiliyorlar. Bizim doktorumuz 3. Ayda başlamayı uygun gördü. 3. Ayımızda A gurubu menenjit için nimenrix aşısı b gurubu menenjit için bexsero aşısı ile başladık. 5. Ayda yine iki doz tekrarlandı. 12.ayda sadece nimenrix 3.dozu yapılarak sonlandırıldı. 15. Ayda da bexsero nun son dozu yapılarak sonlandırıldı.
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Biz bin kusur vermiştik. Allahtan erken doğurmuşum diyorum. Birde doz fazla olunca daha zor. Allah kolaylık versin herkese. 
0 oy
(8,911 puan) tarafından
Keşke şu özel sigortalar ilaçlarıda karsilasa gerçekten ilaç fiyatları uçmuş bundan sonra hiç kimse ne sebeple olursa olsun hasta olmamali
(4,219 puan) tarafından
Balım onlar özel sigorta da yaptıramıyor ki zaten :( sağlık bakanlığının el atması lazım malesef
(8,911 puan) tarafından
Onların Bi halt yapmayacağını çok iyi bildiğimiz için başka yerlerden çözüm ariyoruz
(4,219 puan) tarafından
Uyarı verirler balım sinirin bozulur boşver
(8,911 puan) tarafından
Vermezlerse hatrım kalır :))))
(1,577 puan) tarafından
Konuşmanın tamamını okumadım net olarak da bilmiyorum yanlışsa düzeltin lütfen. Allianz sigorta aşıları karşılıyor zannedersem. Biz sigortamızı bu hafta yenilettik Allianz ve Anadolu sigorta poliçelerini de incelerken ikisinden birinde aşı maddesi vardı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 298 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 143 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.