0 oy
33 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum 1 ay önce bronşit oldu aşırı terliyor kimisi cok sicaktan oluyor diyo kimisi soğukta usutunce olur diyor bronşit Atleti aldık kimisi hiç bir işe yaramaz diyor kimisi iyi gelir diyor yani bu çocuk yine bronşit oldu niye oluyor neden oluyor kendimi yetersiz hissediyorum iyi bakamıyorum galiba diyorum ne yapacağımı da şaşırdım yaaa

1 cevap

0 oy
(2,992 puan) tarafından
Benim oğlumda da bronşit vardı canım sıcak soğuk birşey diyemem ama rüzgar almaması lazım ve odanın kuru havasız ve tozlu olmaması lazım yattığı yerde battaniye böyle tüylü şeyler olmaması lazım oda kokusu kullanıyorsan olmaması lazım çamaşırları nerde kurutuyorsun bilmiyorum kıyafetlerinde de yumuşatıcı kullanmaman lazım peluş oyuncakları varsa hemen kaldır. Kaldığı oda nemli olsun inşallah atlatır yavrucak ama çabuk geçen birşey değil biz 6 aylıkken olduk 1 buçuk yaşında bir profesör vardı medicalparkta Ömer bey çok iyi doktor gerçekten verdiği ilaçlar da rahatlatıyordu ama tabi bu hastalık sık sık tekrarlıyor bana dedi ki 6 7 yaşına kadar sürer sonra geçer aynı dediği gibi oldu 
tarafından
Valla zor ya şimdiye ikinciye yeniden bronşit oldu ne yapacağımi da şaşırdım
(2,992 puan) tarafından
Ahh neler çektik çok iyi anlıyorum seni sürekli hava veriyorduk hiç kolay değil
(438 puan) tarafından
Yaaa öyle mi limonlukek yani bende dikkat ediyorum ama bu kadar çok dikkat etmiyordum kızım 4 aylıkken yakalandı şuan 16 aylık ve 3 defa geçirdik 2 defasında doktoru 16 tozlu iğne yazmıştı sabah akşam 8 gün vurdurur üstğne balgam sökücü şurup buruna damla ve güne 4-5 kere hava verirdik farklı ilaçlarla :( en son oldugunda götürmedim doktora evde şurubunu verdim damlasını verdim üstüne hava veriyordum şimdilik atlattık inşallah çok sık tekrarlamaz ya
Gecemavisi terlerse hemen üst değişir çünkü teri üstünde kuruyunca kapıyor direk hastalığı bize doktor öyle demişti terletmemeye çalış ve çok sık yıkama demişti kışın ayda bir yıka demişti yani bir bakarsın bir şeyi yok bir bakarsın öksürüyor bu böyle bir hastalık demişti ama kimisi 2 yaşında atlatırmış olmazmış kimi 6-7 yaşında falan demişti inşallah atlatırız ve tekrarı olmaz :(
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 353 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aytug (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alaska (711 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy