0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar iki çocuk geçim derdi vs her şey yordu beni eskiden özgürdüm kitabımı okurdum gezmeye rahat gidebilirdim kendi paramı kazanırdım ama şimdi banyo yapmak 5 dakika rahatça oturmak bile lüks oldu sürekli çocuk sesi bağırtısı akşam olsun uyusunlar diyorum kızım yine sıkıntılı uykuyu hiç sevmiyor sürekli uyanıyor hiç boş vaktim yok yardımcım yok bazen eski günlerimi düşünüp ağlıyorum sonra çocuklarıma hazsızlık ettiğim için ağlıyorum geçiyor mu bu günler 

11 Cevaplar

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Aynı durumdayız iki küçük cocugum var bazen ben de bu dusuncelere giriyorum sonra diyorum ki bu düşüncelere girmeye hakkım yok bu kadar şükrederek şeyim varken toparlanıp kendime geliyorum 
-Reklam-
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Gecer bacı nie gecmesn eşin yardımcı olmyr mu 
0 oy
(78 puan) tarafından
Kızım da 13 aylık bende aynı senin gibi çok yoruluyorum eski hayatımı da özlüyorum.Sanırım hepimiz böyle zamanlardan geçiyoruz bu bizi kötü anne yapmaz insanız sonuçta. Geçecek diye umut ediyorum bende :)
0 oy
tarafından
Geçer canım niye geçmesin yeterki sağlık olsun çok şükür sende çocukların da sağlıklı gerisi her şey geçer yeterki sabırlı ol 
0 oy
(194 puan) tarafından
Hiç de kötü bi anne değilsin canım canını sıkma buna. Çok normal ara ara bunalıyoruz ediyoruz ve ebeveyn olmak hiç de kolay bi sorumluluk değil yanii
0 oy
(3,352 puan) tarafından
Hayatın doğal akışı. 

Tamamen insani duygular. 

Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. 
0 oy
(933 puan) tarafından
Ahahah neden ayniyiz acaba, bende de iki çocuk var ve eski gunlerimi özlüyorum. Sonra cocuklarima bbakıpsukrediyorum Rabbım böyle guzellikleri bana nasip etmiş eli ayağınıza duzgun diyip:)
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Aynıyız bacım hepimiz aynıyız geçecek mi inşallah geçecek ama nasıl geçecek bilmiyorum kafa kalmadı valla 
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Tek cocukla bende ayni dusuncedydim daha gecen gun agladim bunaldim diye cok zor anne olmak 
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Bende hemde nasıl özledim... Hareketsiz bir hayatım vardı sıkılırdım ama sıkılmayı bile özledim. Çalışıp eve gelip yatıp uyumak. Annenin yemeklerini yemek. Kendi paranla alışveriş yapmak çarşıya çıkıp yemek ısmarlamak sevdiklerine. Yaaaaaa ne güzelmiş be offf. Şimdi her gün evdeyim her gün aynı hergün ev her gün aynı her gün......... Ağlamak istiyorum artık ağlayamıyorum bile biliyomusun neden mi çünkü oğlum bana öyle bir bakıyor ki sanki anne ben sana muhtacım der gibi bakışları varya anne sensiz ben yaşayamam der gibi anne beni sev der gibi... Gerçekten gözlerinde bunları görüyorum. Ona sevgi ilgi gösteriyorum öyle güzel gülüyorki o zamanda sanki şöyle diyor anne sen hep mutlu ol. 
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Annelik dünyanın hem en güzel şeyi hem de en işkence işi maalesef Bir gülüşü için canımı verirsin ama bazen oluyor bizler de insan olduğumuz için çok bunalıyoruz o yüzden gayet normal bu sene kötü bir anne yapmaz �htiyacın olan şey sadece günde bir saat de olsa kendine vakit ayırabilmek bakarken yardım eden kimse yok mu etrafında

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 577 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 908 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 276 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 569 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı