0 oy
790 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Kızlar 7 yıllık evliyiz ve 36 günlük bebeğimiz var ve bu 2 haftadır eşimin ağzından çok ağır koku geliyor. Daha önce kibarca uyarmıştım oda çok utanmıştı ve hemen dişlerini fırçalayıp gargara yapmıştı. Ağız bakımına özen gösterir aslında ve bugüne kadar hiç böyle bir sorun yasamamistik asla kokmaz çok titiz ve dikkat eder. Ama şimdi tekrar kokuyor ve çok ağır kokuyor şimdi ben eşime nasıl tekrar söylesem bana bir fikir verin ya bide bebeği kucağına alıp seviyor o koku hep bebeğe gidiyor. Kırmadan nasıl söylerim 

28 Cevaplar

+1 oy
(13,034 puan) tarafından
Ağız kokusu çok yüksek ihtimalle mide ile ilgili bir rahatsızlık benim eşimde vardı bir ara endoskopi yaptırdı mikrop mu bakteri mı bir şey var dediler ilaç kullandı geçti bence sürekli tekrarlayan bir sorun acaba bir doktora mı gitsen demelisin öperken yüzünü buruşturmandan daha iyidir bence 
-Reklam-
+1 oy
(362 puan) tarafından
Bu kadar ayrıntı yazmasaydın keşke midem kalktı kokusu buraya kadar geldi
(587 puan) tarafından
Biraz daha abart :)
(891 puan) tarafından
Bide bayil Feriha :p
(362 puan) tarafından
Çok ağır kokuyor yazmışsınız bizene sakız ver cignasin
(2,264 puan) tarafından
Kadın ince detay vermemiş ki abartmayın bazı şeyleri bu kadar
(5,953 puan) tarafından
Yanında sen mi varsın kokuyu aldin ne değişik insanlarsiniz  kadin  detay ne yazmış  ne hassasın  öyle..
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Dişi filan mı çürük acaba
(54 puan) tarafından
Çürük değil aslında ama böyle ciğerlerinden geliyor sanki kokusu
(8,914 puan) tarafından
Valla canım iltihap çürük bişi vardır bence. Yine kibarca kırmadan söyle. Bir dişçiye gitsin
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sağlıksal bir sıkıntısı olabilir.

Tekrar diyebilirsin başka nasıl uyarilir
(54 puan) tarafından
Böyle ağzından değilde içinden geliyor sanki ciğerlerinden geliyor
(27,352 puan) tarafından
Hastalığı var bnce ilaç var kullansa geçer Dr gitsin bı gözüksene desen yanlış anlarmi
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Kokuyor demek kötü bir şey değil direkt söyle. 
0 oy
tarafından
Utanılacak birşey yok insanlık hali olabilir uyar güzelce söyle sarımsak vs yediğinde esımınde koku olur uyarırım ınsan ıcıne çıkıyor sonuçta bılmesı gerek oda aynı sekılde benı uyarır
(54 puan) tarafından
Keşke sarımsak gibi yemek kokusu olsa ama öyle değil çok ağır sanki ciğerlerinden geliyor
tarafından
Çürük diş uada enfeksiyon falan vardır canım mutlaka söyle doktora gıtsın gargara ile falan olmaz o iş
0 oy
(7,731 puan) tarafından
Eşimde de aynı sıkıntı vardı diş taşlarını temizlettirdi ondan sonra geçti 2 yıl oldu hiç koku yok 
(54 puan) tarafından
Diş taşları mıdır acaba ya
(7,731 puan) tarafından
Olabilir
(234 puan) tarafından
Diştaşları dediğin kalsiyum taşı mı yutakta olan mı
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Alıngan değilse söyle gitsin ya başka çare yok ben hemen söylerim 
(54 puan) tarafından
Alıngan değilde çok pintirikli eğer söylersem beni asla kolay kolay öpmez yanıma yaklaşmaz. Gel desem 20 defa sorar kokuyor mu diye
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Evet o kokuyu biliyorum arada geliyor. Hastalık öncesi oluyor sanırım boğazdan geliyor. Ben öyle olunca boğazın mı ağrıyor diye soruyorum çünkü fırçalamayla gitmiyor o koku. O da hemen anlıyor boğazım mı kokuyor diyor. Gidip pastil atıyor ağzına
(54 puan) tarafından
Evet boğazdan geliyor naneli şeker pastil falan da kullandı ama sonraki gün yine aynı koktu hatta banada sordu geçti mi diye ama ben kırılmasın diye kokmuyor dedim
(1,575 puan) tarafından
Kırılacak bir şey yok canım ilaç kullansın bitki çayı içsin
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Öyle durumlarda eşim beni öperken ben kendimi geri çekerim o hemen anlar ağzımmı kokuyo der dişini fırçalar sakız çiğner. Ama söylenir bence ya nolcakki.
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Yeni evli değilsinizki söylemeye çekinesin. Ben direk söylüyorum  öyle bir durumda. Hayatım ağzında tuhaf bi koku var diyorum. Benim eşim hemen teşekkür eder uyardiğim  için. Yoksa dişarda başka insalara karşı mahcup duruma düşer.  Alışverişte  bile farkediliyor ağız kokusu insanların. 
0 oy
(814 puan) tarafından
Canım kişisel bakımına dikkat ediyorsa ona rağmen kokuyorsa konuş doktora gitsin. Demek ki bir rahatsızlığı var. Bebegin kontrolleri için hastaneye gidiyorsunuzdur. Eşin içinde diş bölümünden randevu alsın aradan çıkmış olur .
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Ya ben aynısını eşime dedim diye bana günlerce küstü. Aynı yatakta yatamiyodum . Daha dün kızım dedi baba ağzın kokuyor deyince benim ağzım kokmaz diye evi yıktı. Kızımıza falan bağırdı anlamadım kabuk de etmiyor. O yüzden fikir veremiyorum 
(54 puan) tarafından
Benimki kabul eder hatta bunu baya kendine dert eder yanıma bile asla yaklaşmaz yüz defa sorar kokuyor muyum diye o yüzden söylediğime pişman eder
(3,159 puan) tarafından
Naptın soyleyebikdin mi
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Koku mideden geliyor olabilir o şekilde söylerseniz belki Bi doktora görünür 
0 oy
tarafından
Diş eti iltihaplanmis olabilir ama ağız bakımına dikkat ediyor midesind sorun olabilir oda koku yapıyor yani nazikçe söyleyebilirsin 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Sigara içiyormu genelde kokar içerden gelir çünkü koku
(54 puan) tarafından
Hiç içmez acaba içten hasta mı yoksa diş mi
(1,783 puan) tarafından
Diş olsa küf gibi koku oluyor içerden nasıl nefes kokusuysa migdeden olabilir
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Canım uzun zamandır ağzında koku yoktu yine oluştu acaba dişin mi çürüdü cüruk olan diş kokar diyebilirsin
(54 puan) tarafından
Sence kokunun sebebi diş midir
(1,122 puan) tarafından
Canım benimde oluyo koku sabah uyaninca curugum olduğu zaman çok artiyo çürük yaptırınca baya bir azaliyo ama migdeden de geliyo olabilir
0 oy
(258 puan) tarafından
Canım boğaz enfeksiyonu da koku yapar bide mide rahatsızlığı varsa oda yapar . Aslında kendinden örnek verip dolaylı yoldan sorabilirsin. Benimde bazen mide ağrısından oluyor eşim biraz sert söyler yada yaklaştığında tiksinir ben çok üzülüyorum.
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Misvak öner gelirken al beraber kullanalım dişlerimiz güçlenir de 
(54 puan) tarafından
Ayy evet çok mantıklı soyliyim birazdan
(4,661 puan) tarafından
İnşallah anlar anlamasa bile kullanınca geçer
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Valla çok zor bir durum bu canım insanı çok afedersin cinsellikten bile sogutabilecek bir sorun ağız spreyleri var eczanelerde onları bir öner istersen.
(54 puan) tarafından
Hemde nasıl soğuttu anlatamam ya yanıma yaklaşınca nefesimi tutuyorum
(7,601 puan) tarafından
Biliyorum canım bende yaşadım bunu büyük problem.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 201 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mutluu annee (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.