0 oy
1,024 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından

Kizlar belki bi kac ay onceden durumu unutmamis olabilirsiniz hatirlatayim biz eltimle kavga ettik görümcem kaynanam herkes onun yaninda olmuştu esimle biz kaynanamla yasarken dukkanda kalmıştık bende kacarak evlendigim icim ailemin yanina gidemiyoruz demistim simdi cok şükür ailemle baristim kaynanamlada barıştık cok şükür hersey yolunda giderken bu eltim yine mesaj atmislar kaynanama o evde gelemiyoruz huzurumuzu bozuyor diye halbuki hic gelmesin felanda dememistim bende bu mesajlari esime gösterdim çıldırdı abime aticam bunu dedi abiside eltimi aldatiyor kizla resimleri felanda elimde var ama atmiyorum karisina istesem atarim ama huzuru bozulmasin diye atmiyorum zaten kiskancligindan bize büyü yapmıştı kocamla aramiz bozulsun diye yine yapar diyede korkuyorum aslinda simdi esimde diyor taksitlerimiz bitsin ayri eve çıkalım bende tamam dedim hafta icide benimle dukkana gelirsin dedi onada tamam dedim ama simdi yine kaynanamla görümcem beni kotuleyecekler iste yine sen gördün mesajlari hemen kocana haber verdin bilmem ne diye napayim kararsiz kaldim ya abine atma bosver dedim hayir aticam diyor

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Senin yerinde olsam o resimleri direk atarim eşinin haberi yok sonuçta yazık değil mi o kadına her ne kadar kötü olursa olsun hiç bir kadın aldatilmamali bu benim fikrim elinde sonunda ortaya çıkar ama sen erkenden soylersen bayanda ona göre davranmalı asla aldatmayi kabul etmemeli kimse sende bir kadin olarak o konuda yardım et bence allah korusun aynı şey başına gelse ve o saklasa hoşuna gider mi

tarafından
Hmm şimdi anladım valla canım ne yalan soyliyim benimle ugrasanla bende ugrasirim bana yaptığı yanında kalmaz demek istediğim eğer sana çok kötülüğü dokunuyorsa hiç bir şeyden çekinmeden yap:)
(111 puan) tarafından
Ya ben onu takmam doverim bile ama kaynanamla görümcem dolduruyor simdi onunla kavga etsem kaynanam gorumcem beni kötü biliyor kötü olan o aslinda ama söyleyen yok ama artik ne olursa olsun ben yine laflarin altinda kalamam :)
tarafından
Bencede kalma kötü gozukmiyim diye hep alttan almak olmuyor bir yere kadar
(111 puan) tarafından
Zaten hic altta kalmadim o yuzden beni kötü biliyorlar
tarafından
Canim bence køtuyle køtu olma karninda cocugun var ..
-Reklam-
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Canım altının tamamen yanlışlar üzrine fesatlık üzerine kurulu bir hayatı var anladığım kadarıyla sizi gezmelerine yipratmalarina izin verme çok sevindim ailenle kayinvalidenlerle aranın düzelmesine sen yine esin ne diyorsa onu yap nasıl olsa bir süre sonrasin da başbaşa kendi yuvamız olucak az daha sabret.. altının sıcakları umrunda olma sin esin gerçeği bilicek nasıl olsa kayinvaliden de eğer gerçekle yalanı ayırt edemiyorsa buda onun problemi.. 

(111 puan) tarafından
Elrim tam bi kiskanc biz geziyoruz esim hep benim yanimda diye beni cekemiyor ve büyü yapti aramiz bozulsun diye bende altta kalmicam yuzune herseyi vurucam
(9,652 puan) tarafından
Altta kalmamak için kendini daha da çıkılmaz bir hale sokma derim canım sonuçta büyü yapabilicek kadar ****** allah korkusu olmayan birinden herşey beklenir eşine sana her iftirayı atabilir kendin için doğru bir karar ver esin hakkında içine fitne sokar yada eşine senin hakkında fitne sokar bence uzak durmak görmezden gelmek senin için daha iyi olur dediklerinin gerçek olmadığını zaten biliyorsun görmezden gelebilirsin..
0 oy
tarafından

Birincisi eltin bence herseyin farkında aldatildiginin falan ve  sizin mutluluğunuzu kıskanıyor baksana buyü bile yaptırmış rabbim yardımcın olsun korusun sizi. Söylesin esin bırak herşeyin farkında olsun herkes inşallah evini ayirirsin biran once 

(111 puan) tarafından
İnşallah ayiririz bende onu istiyorum sıkıntı ceksek bile olsun ayrilalim paramiz olmasin ama huzur olsun eltimin kiskancliklarindan biktim konular kavgalar bitti derkdn kendi kafasında yine bisile kuruyor sizo ya
0 oy
(25 puan) tarafından

Ben olsam atmak istemezdim canım canını yakma o şekilde ne de olsa zaten bi derdi varmış sen iyi ol olabildiğince o ALLAH tan bulur yaptıklarını aynı durumda sen olsan onu düşün bence o çok başka bi dert görümcen ve kaynanan belki derdini bildiği için ona böyle davranıyordur sonuçta birinin oğlu ve diğerinin kardeşi bırakıp gitmesin veya daha fazla üzülmesin diye yapmış olabilirler. Sen evini barkını değiştirmeye bak canım hiç iyi bir fikir değil aynı evde kalmak bana göre ne olursa olsun yapma düşene bide sen vurma 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 185 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Cocukannesi (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,670 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sda.aymina (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 448 göst.