0 oy
174 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,409 puan) tarafından
2ci doğumumu dikişsiz yırtıksız yaptım Doğumdan sonra vajinal ve oturacaktan  koymam için  fitil  yazmıştılar 1 hafta oldu doğum yapalı ama ben kullanmadım kullanmayıp zararını goren oldumu acaba biraz vajinamda ağrı var 

10 Cevaplar

0 oy
(363 puan) tarafından
Tabiri kullan bence hem parol hem fitil 
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım zaten o fitiller ağrı kesmek için verilmiştir normal doğum yapmadım ama bana ne verildiyse antibiyotik birine kadar kullandım kan ilacını da 4 gün kullandım sonra unuttum içmedim 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
O ilaçlar ağrı kesici ve antibiyotik oluyor hadi ağrın olmadı ağrı kesiciyi içmedin antibiyotiği içmen lazım mikrop kapmaman için zaten doktor yazdıysa bir bildiği vardır niye kafanıza göre kullanmamazlık yapıyorsunuz ki
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Normal doğum yapmadım ama doktorum ne yazdıysa kullandım. Kullan ağrın azalır 
0 oy
(304 puan) tarafından
Sezeryan doğum yaptım bebeğim 31 haftalık 750 grm doğdu durumu kötü idi. Bende bebeğimi almadan eve gitmem deyip anne oteline yerleşmiştim. Evimizi yeni ayırmıştık. İş yeride eşime izin vermiyor du pazar günü bile çalışıyor du. Doktorun yazdığı hiçbir ilacı almadim tektim zaten. Üzerimde param yoktu alacak. En son gidip pansumanı üst katan sezeryan olup yatan hastaların olduğu bölümden hemşire den biraz peçete ve tanturot alıp iki kez öyle kendi kendimi pansuman etmiştim.   Ahh ulan neler neler çekmişim bu postu okuyunca direk o günlere gittim 
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Bi tane hap yazdı parolla beraber içtım
0 oy
(7,358 puan) tarafından
antibiyatik kulanamadım bi ben bana cok dokanmıştı 
0 oy
(496 puan) tarafından
5 ay önce doğum yaptım ilk doğumumdu fitil falan verilmedi bana
0 oy
(512 puan) tarafından
Fitil ne için kabizlik için şurup verdi onun disinda kan ve d vitamini (kalsiyum) verdi icmedim hicbisey bnimde ikinci dogum kesisiz dikissiz 4 ay olcak ağrı normal ilk haftalar adet gibi agrir
0 oy
(282 puan) tarafından
Ben hiç bir şey kullanmadım vermediler daha doğrusu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 201 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 288 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...