0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar salonum geniş konsol yemek masası (6) kişilik oturma grubu ve eliptik bisikletm var ama salonum büyük olmasına rağmen masayi istemiyorum kendi ailem geldiğinde zaten yer sofrasnda rahat ettikleri için asla oturmak istemiyolar bende yere koyuyorum ama mutfağımda küçük değil masami satıp mutfağa masa alsam sizce nasıl olur saçma mi sizce 

10 Cevaplar

0 oy
(17,907 puan) tarafından
Biz yerde yiyoruz var masamiz herseyimiz ama tv izleyerek yemek yemeyi cok severiz
tarafından
Kız salonada sererim hiç sorun değil ama masam aşırı gereksiz yada isteyerek almadığım için bana batıyor herhallde satmak istiyorm
(17,907 puan) tarafından
Sevmiyosunn galiba nasil biseyki e sat aşkom gonlune gore al ama yer daha rahat cidden hele cocuklu olunca :D
tarafından
Modalife düğün paketi almıştık cnm bu mint yeşili oturma Grubu var yemek masası vs. Gördün mü bilmiyorum.
Kendi tarafım hep yerde yiyoruz
(17,907 puan) tarafından
Yer daha guzel
-Reklam-
0 oy
(404 puan) tarafından
Masa en çok mutfakta işe yarıyor bence de salondakini satıp mutfak masası al
tarafından
Bende o yüzden en azından salona taşıyıp iş çıkacağına orda yapıp yemeyi tercih ederim kız kardeşimin öyle mesela o kadar hoşuma gidiyor ki
0 oy
(7,842 puan) tarafından
Ben salonumdakini sattım mutfagimdakide duruyor oturuyorz yani arkadaşlar olsun eşimle olsun yemeği masada yiyemiyoruz karışıyor 2 çocukla ortalık yerde yiyorz:)
tarafından
Benimde 2 çocuk biri 4,5 yaşında dogeri 1 yaşında küçük olanda sofrada rahat vermiyor aksine ama hallediyorm:))
(7,842 puan) tarafından
Sat gitsin ya fazlalık tammaen
0 oy
(141 puan) tarafından
Tabi sizin bileceginiz bir durum da ailen dışında misafir geldiğinde de nerde oturtacaksiniz yer sofrasında mi mutfaktamı..yer sofrasında sağlık sorunları nedeni ile oturamayan insanlar var mesela dizlerinden rahatsızdır bel fıtığı vardır vs bunun gibi şeyler..benim annem mesela dizlerinde sıvı kaybı ve kireçlenme var asla yerde oturamaz otursada kalkamaz yani bunun gibi bir çok sebepler var.ee her misafiri de mutfak ta agirlayamazsiniz ,bence siz masanizi satmayin .tabiki tercih sizin
tarafından
Benim kendi ailem yer masasında yiyor cnm sağlık sorunu olan yok etrafımda kocamın tarafı conta umursamiyorm onlara gidincede öyle ahım şahım masaları yok kanepenn önüne masa koyup yiyolar kaynimlarda yer sofrasında yiyor
Aslında soru uzun olmasın diye yazmadım oturma Grubunuda bir kaç aya satmayı düşünüyorum değiştirince ona Uygun masa alırım diye düşünüyorum Allah'ın izniyle şimdilik hem evde rahatlasın hemde sevmiyorumda :)
(141 puan) tarafından
O olabilir aldığınız eşyalara uygun kibar bir masa alabilirsiniz. sizin suan ki masa içinize sinmiyor sanirsam
0 oy
(1,247 puan) tarafından
Bence masa gerekli ya ben misafirlerime yer sofrası yapmıyorum
tarafından
Kız kendi tarafım masaya koyunca bike istemiyor yer sofrası açıyorum onların zoruyla ki şimdilik ileride nasıp omursa oturma grubuni satıp ona Uygun alicam inşaallah
0 oy
(3,925 puan) tarafından
Valla benim de mutfakta masam var kış bahçesinde de  masam var şuan salonda da var ama ben onu konsolla beraber satmak istiyorum. Nerdeyse 2 ya da 3 kere kullandım gereksiz geliyor. Sen de öyle düşünüyorsan sat. Yerine başka bir şey düşün. Ama yok misafir ağırlamayı severim dersen eksikliğini hissedebilirsin 2. Bir seçeneğin olmadığı için 
tarafından
Canım ben masami sevmiyorum hatta senin dediğin gibi konsoa birlikte satmak istiyorum aklımda oturma Grubunuda satıp ondan sonra masa ve konsol alma düşüncesi var.
Mutfağıma masa alırım açılabilir olandan öyle çok misafir kabul edemiyorum kızımdan dolayı aşırı derecede kucak ve aglak bir çocuk bir kaç ay mutfakta takılır sonra alırım diye düşünüyorum
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Hem mutfakta(4 kişilik) hemde salonda (6 kişilik ) masam var:)) ama biz yerde yiyoruz eşim masada yemek yemeyi sevmiyor:))
tarafından
Hahaha benimide yer yemeyi sevmiyor benimide cesaret satıp yerde yemek istiyorum yada mutfağa yeni masa alırım
(1,720 puan) tarafından
Hepsi farklı bu erkeklerin :)))
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Şuan mutfakta kullanmadıgım masanın sandalyesınde oturuyorum sadece var satmak ıstıyorum ama esım eltıme vermek ısteyınce üstüne otururum gene veremem dedım o yüzden susup oturuyorum :) 
tarafından
Yeminle sen bensin:))))
(2,363 puan) tarafından
Sende mı üstüne otururum vermem dedın dndnndndb
0 oy
(7,459 puan) tarafından
mutfakta var yer icerim orturma odasına gecerim zaten akrabalar eski kafa masa sevmiyo
tarafından
Bizimkilerde öyle aynı kafadan
(7,459 puan) tarafından
onun icin sorun etmiyom bi ara vardı bi işe yaramıyo eski dökülüyodu kırıp atım bi mutfaktaki var büye biliyo sadece eşimin annesi babası geldimi onu acıyom ayakları biraz onları sorunlu
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Mutfakta var. Salona almadık. Pek fazla gerek de olmuyor. Tekerlekli orta sehpa var . Ama cok kalabalik olduk diyelim ki mutfak masasini salona kuruyorum açılınca büyüyor. Mutfağım küçük o yuzden salona geciyoruz. Ama genelde arkadaslarimiz ailemiz gelince yemek yiyeceksek mutfakta yiyoruz.
tarafından
Bende mutfağa oyke düşünüyorum en olmadı içeriye alırım masayı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 66 göst.
22 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 6929 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
17 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
+1 oy