0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (495 puan) tarafından

image

Benim koca 2 bardak içti kaçtı, ihale bana kaldı :D 

Hem grip hem regl olunca canım ekşi tatlı hepsinden istiyor.

Ekşi tatlı karıştırsam mideyi bozar mıyım ki :angel:

Sizde durumlar nee :P

13 Cevaplar

0 oy
(1,235 puan) tarafından

Kocayla çiğköfte mesaisiii:D

(495 puan) tarafından
Oğğğğ iyisin ;))))
-Reklam-
0 oy
(2,438 puan) tarafından

Bu saat olmuş hala yiyinmi gııız yat uyu:D

(495 puan) tarafından
Enerji lazım kız ertesi güne :) Pilim bitmiş az dolduram yatacam :))))
(2,438 puan) tarafından
Çaydanlığın dibini görene kadar iç :)) şifa olsun
(495 puan) tarafından
Gel beraber olsun bacımm:))
0 oy
(1,706 puan) tarafından

Sancım var uyumaya çalışıyorum sabah hastaneye gidip iki tane ciğer geliştirici iğne vurdurmam lazım 7 de uyanacam ama uyuyamıyorum :angel:

(495 puan) tarafından
Yaa stres yapmışsın kendine. Meditasyon müzikleri aç uykuya dalmana yardımcı olur belki. Çok geçmiş olsun rabbim kolay doğum nasip etsin inşallahhh
(1,706 puan) tarafından
Amin inşallah canım tşk ederim ❤️ Allah razı olsun ❤️ deneyim umarım uyurum ☺️
0 oy
(2,010 puan) tarafından
Kızı uyuttum memeye uyanmasını bekliyorum yakin zamanda uyanır diye düşünüyorum.

Beklemeden uyanırsam 15 20 dk içinde uyandığında çok zor anlar yaşıyorum ayilamiyorum sinirleniyorum çünkü 
(495 puan) tarafından
Uyurken veriliyor mu meme hiç emzirmediğim için bilmiyorum://
(2,010 puan) tarafından
İşte uyku arasında uyanıp ağlıyor geri uyusun diye emziriyorum :(
(7,398 puan) tarafından
Bı nevi uyku desteği veriyorsun emzik ver bence daha iyi
0 oy
(337 puan) tarafından

Sonra ben niye kilo alıyorum diyorsun alırsın tabi :D oğluş koçiş uyuyor bende oturuyorum 12 de uyucam dedim halada uyucam bakam :D

(495 puan) tarafından
Kız 54 kiloyum ahh keşke alsam. İştah şurubu kullanıyorum tık yok :D
(337 puan) tarafından
Kilon normalmiş :) hamile kalmadan önce bende öyleydim :( 3 kg fazlam var göbeğimde :((
(495 puan) tarafından
Bekarken 45 kiloydum kemiklerim sayılıyordu. Şimdi de bi tık iyi oldu bekarlığıma göre. Benim kız çok hiperaktivite bırakmıyor ki yediğim yarasın akşama kadar peşindeyim
(337 puan) tarafından
Ne güzel işte yağ kalmaz vücutta :) benim oğluşta büyüsün ben koşturayım peşinde diye bakıyorum sırf yağ yakayım diye :)
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Afiyet olsun ☺️

Koca ayı geldi az önce yemek hazırlıyor mutfakta Defnede orda dolanıyor uykulu uykulu Efeyi uyutmaya çalışıyorum aşı oldu dalamıyor
(12,524 puan) tarafından
Emzik pek almıyor karşıydım vermek istemedim kızda bunda mecbur verdim ama oğuruyor
(7,398 puan) tarafından
Şimdi 9 aylık benim kız ya düzene devam ediyor 6 dan sonra uyutmam banyoyu artık her günü kestim hftada 2 3 kez falan soğukta olunca 8 de uyur bı mamaya uyanir 2 kez falan sabah 7 de kalkar mama sonra az saklarım besikte uyur 10 da kalkarız kahvaltısını veririm öğle uykusunu kestim ikindin uyuturum azbirsey uyur ztn düzen bunu gutturdum ben banyo yaptira yaptira
(7,398 puan) tarafından
Ogursede ağzına zorla verdim abla ben yirtiyordu kendni bildiğin gibi deil dediğin gibi ilk oğlumda yaşamadım böyle birşey çok zorlandım vallahi
(7,398 puan) tarafından
Abla aguline die bı surup var çay kaşığı kadar içir  hem nurseharweysmi ne die yaziliyosa :)2 sini bir kullandım bide ilk zamanlar gibi deildi kullandiktan sonra
(12,524 puan) tarafından
Gündüz debirı o şurubu söyledi, araştıracağım biogaia tavsiye etti doktor kullanıyorum canım
Maşallah sen rutin oluşturmuş rahatlamişsın
Duş her gün aldırıyorum pek işe yaradığını söyleyemem yine uyanıp dört saat ağlıyor
. teşekkür ederim öneri tavsiye için harbiden yaşayan bir olayıymiş
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Fitil koydum çiş tutmalyim ama tutamıyorum savaşıyorum resmen mecburum bu fitilin bana fayda etmesi gerekiyor çok sinirim bozuk yatyom yatınca bebek oynuyo bebek oynadıkça cisim geliyo çok berbat durumdayimm
(495 puan) tarafından
Ayy enfeksiyon muuu:(
O çiş tutma durumu çok kötü ya nefesi daralıyor insanın
(2,235 puan) tarafından
Bnmki enfeksyon olayını gecdi artık çığır açtı mantar kuzum doğumada az kaldı geçirmeye çalışıyoruz gecmiyo malesefki doktor zemini hazırlamamız lazm artik doğumda yırtılma yara olursa yaraların çok ağır derin olur mantar yüzünden dedi krem falan verdi iyice saçma durumdayım günde azalıyor kurtulmam lazm ama nasıl
0 oy
tarafından
Kızımla uyuudm uykumu aldım sayılır yatağa geldik burda takılıyorum :)
(495 puan) tarafından
Ohh biz anca uyucaz valla :))
0 oy
(7,859 puan) tarafından
Tam uyuyacaktım ki minik papstyamın uyanma saati geldiğibi farkettim. Biraz bekliyorum uyanmazsa uyucam inşallah. 
0 oy
(2,288 puan) tarafından

Aha bak şu benım anlık öğlen uyutma akşam erken yatsınlar dedıler veeee sonuç dokuz buçukta uyuttum sımdı bebelerim 

image

(495 puan) tarafından
Anaaa kız kafayı yemelik :D
(2,288 puan) tarafından
Yedım zaten :)  aradım hastansyı benı alım dedim ambulans gonderın dedım neyın var dedı çocuklarım var dedım :) :)
(495 puan) tarafından
Kız şaka Maka bi düzen ver uykularına. Benimki 1 buçuk yaşında ya bana kolay geliyor. Benim minik de mi böyle olcak yoksaaa :))
(2,288 puan) tarafından
Benımkıler en erken 11 de uyumalı öğlen uykusu uyutmayıp dokuzda uyuduklarında aha böyle oluyorlar. Sabah oynamadıkları oyunu oynuyorlar şuan bırını tutup ısıracam hangısı denk gelırse
(495 puan) tarafından
Oğlanın butundan benim yerime ısır :)))
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Bu saatte anlik :D herkes uyudu kiz 
(495 puan) tarafından
Neee uyuması asıl hayat 12den sonra başlıyor kızz bizde :D
(17,649 puan) tarafından
:D ay ben normalde tavuk gibi onda uyurdum annemin evindeyim uyku tutmuyo burda :D
(495 puan) tarafından
Yerini yadırgamışsındır bende öyleyim :((
(17,649 puan) tarafından
Valla evimi hemen ozluyorum ya ama cocuklar.burayi.cok.seviyo bende mecbur kaliyorum aslinda hic evden cikmak istemiyorum insanin evi başka ❤️
0 oy
tarafından

image

Bizde anlik modd buuu  benle herif oturuyoruz yarın izinli olduğu için geç yatıyoruz:)) afiyet olsun

(495 puan) tarafından
En sevdiğim aktivite:)  keşke hep evde kalsalar:)
tarafından
Ayy keşkee ama nerde bizde o şans:)))
(495 puan) tarafından
İlerde bir gün zengin olursaaakkkkk :D
tarafından
Anca cennette sjsjsjs zengin olmak golay mi sandın:)
(495 puan) tarafından
Umut :D
0 oy
(4,612 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Babasi yetmezmis gibi danasi da hasta uyumuyor hic 
(495 puan) tarafından
Babanın kıçına vur tekmeyi, bir eve 2 hasta fazla. Hele ki hasta olan babaysa aman aman erkekler hasta olmasın :D
(4,612 puan) tarafından
Vallaha oyle ya hic sorma dertliyim zatin.d.dd

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 345 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde caglat (7,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 226 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 520 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 429 göst.

378,272 soru

11,322,079 cevap

34,767 kullanıcı

...