0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde (362 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
  M............................

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Seni pek rahatsız etmiş gibi durmuyor bu durum 
tarafından
Ben görmedim postlarini :) doğru yada yanlış kimsenin iffetine laf edecek biri değilim ama o kadar da rahatsız edici bir tabur görmemiş ki önemseyip tepki vermemiş anlaminda yazdım sanırım yanlış anladı
(5,680 puan) tarafından
Bende az önce gördüm Bi önceki postu üstüne bunuda görünce tamam dedim kurgu
(362 puan) tarafından
Böyle bir olayın kafam da nasıl kurgi uaoafam. Kimseye inandıracak değilim.
(5,680 puan) tarafından
Böyle bir olay dediğin de sanki esrarengiz bir şey yaşanmış gibi konuşuyor sun. Böyle bir hikayeyi her kes uydurabilir
tarafından
Kusura bakma ama diğer türlü anlasanda sorun değilmiş yorumlarına baktım da eşimi arıyor resim atınca falan ne münasebet ne yazılmasını istersin yoruma? Sana aşık olmuatir olabilir falan mı
-Reklam-
0 oy
(592 puan) tarafından
Çok rahatsiz olursan mesafe koy yada bir hareketini yakalarsan eşine söyle ileride daha kötü bişey olmaktansa
(362 puan) tarafından
Haklısın bilemiyorum
0 oy
(7,715 puan) tarafından
Yani hem yanlismi anladım diorsun hem beni aramış diorsun bence son cumlende yalan söylüyorsun gibi geldi bana bsy dememiş adam bence 
(362 puan) tarafından
Adam kendisi yazdı yanlış aradım diye
(7,715 puan) tarafından
Olabilir tesadüf olamaz hoşlanmış bence
0 oy
tarafından

Senaryo senaryo senaryo yazasim geldi yazdım :)) dalga geçme gibi bir huyum yoktur ama bir senin birde asmin4747474 bir kullanıcı vardı onunkileri okuyunca kendimi bunu ritimli söylerken buluyorum:)))

(362 puan) tarafından
Yeminle senaryo değil bunu nasıl uydurfam haha
(2,324 puan) tarafından
Kız bıde nazlı var tama
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Numaranızın birbirinizde ne işi var? 
(362 puan) tarafından
Niye bekarken vardı eşime ulaşamamış beni aramistj
(1,097 puan) tarafından
Eşiniz de biliyor mu yani numarası olduğunu  . Bi kere eşimin arkadaşının numarasınin bende ne işi var. Saçmalık. Suç sizde de . Madem ters hareketini görüyorsunuz direk engelleyn. İnstagram a fotoğraf atinca direk eşimi arıyor diyosnz. Sizinde hoşunuza gidiyor gibi bu ilgisi ben öyle anladm. Madem diyosunzki hoşuma gitmiyor o zaman her yerden engelleyeceksnz
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Kadın olarak birşey hissettiğimiz zaman karşı cinse direk duvar öreriz biz... Sende öyle yap 
(362 puan) tarafından
Benim böyle bir niyetim yok zaten ben konuşmam kendisi laf atarsa
0 oy
(362 puan) tarafından
Ben ne zaman intsgrama yeminle resim atsam hemen eşimi arıyor. Adam 
(142 puan) tarafından
Eşini arayıp ne diyor
(1,347 puan) tarafından
Eşinizi niye arıyor
(362 puan) tarafından
Yani mesela eşim resim paylaşıyor beniml3 hemen napiyosun neredesin gibisinden ariyo4
(1,347 puan) tarafından
Sen bence mesafeni koru canım hiç sevmediğim erkek tipi yılışık
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Müge anlı gibi olacam çok çelişkili konuşuyorsunuz nedense 
0 oy
(89 puan) tarafından
Benim eşim avukat, avukatların ağzı çok iyi laf yapar, çapkındırlar, sinsi olurlar. Kadınları çok iyi böyle ilgi ve lafları ile düşürürler. Avukat bir erkekle sohbet eden her kadın adamın ona ilgisi olduğunu sanar ama işin Aslı o değil. Bu adamların işi bu , etkileyici olmak. Sana tavsiyem kanmaman. 
(89 puan) tarafından
Bence sen hayatında ilk kez böyle bir durum gördüğün için sana tuhaf gelmiş ve anlamlandırmışsın. Nitekim dediğin gibi bile olsa açık açık sana söyleyeyim avukatlar çapkın olurlar, her 5 avukattan 3 tanesi eşini aldatmayı sever. Aynı şekilde ünvanları yüzünden kadınlardan da çok talep görüyorlar maalesef. Yani bir avukat erkeğin klasik hareketleri bunlar…
(3,716 puan) tarafından
Sen bence etkilenmişsin zaten onlar konuşurken insanlarının gözünün içine bakarlar ve samimi davranırlar.
Başımdan geçen olayı anlatayım. Restorana yemeğe gittik garson kadındı. Kadına birkaç soru sordu  ve gelen tüm mezeler adamın önüne konuldu. Çıkışta bunu bir daha yaparsan seni mahvederim dedim adam neyi ne yaptım dedi farkında bile değildi.
(89 puan) tarafından
Benim eşim de aynı şekilde, gerçekten samimi ve çekici konuşmaları var. Kadınların ağzının içine düştüğünü görüyorum. Artık mesleki deformasyon. Bence de sen adamdan etkilenmişsin
(362 puan) tarafından
Bebisbjriis o zaman eşini şöyle bayan ağzına girecek diyorsun madem bende girmemiş olduk
(89 puan) tarafından
Canım özellikle eşin tanınmış ve bilindik bir avukatsa öyle yapamıyorsun, müvekkilleri ile anlaşmalı şirketlerin çalışanları ile mecburen iletişimleri oluyor. O iletişimi bozamıyorsun çünkü bir kişi ile bu yüzden kavga etsem eşimin tüm iş hayatı bozulmuş olur vs.
0 oy
(886 puan) tarafından
Senin numaranın eşinin arkadaşında ne işi var ki seni yanlışlıkla arayabiliyor. 
(362 puan) tarafından
Niye benim arkadaşlarımın npsu eşimde vardır
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Çok rahatsız olduysan eşine soylemelisin yani araması dışında diğerleri olan bir şey normal seyler diye düşünüyorum 
0 oy
(1,923 puan) tarafından
Alah aşkına bacım bu adamdan uzak dur hakısın iyi huylu diyil bu adam
(362 puan) tarafından
Valla bencede
(1,923 puan) tarafından
Allahim sana yardım etsin
0 oy
(5,680 puan) tarafından

Yeni bir fenomen doğuyor :D

(5,680 puan) tarafından
Ne güzel yaşamaya devam et o zaman ama hayatın burdan ibaret olmasın :-) bir gün eşim para yok hastene için diyip diğer gün tatil postu açman saçma mesela
(8,336 puan) tarafından
Evet yaşıyorsun bu çelişkili hayatı mahinur
(5,680 puan) tarafından
Hahahahah napayım dayanamadım artık dört köşe oldum

Yazgülmüydü :-):-):-) instagram da çıkıyor sürekli karşıma
(8,336 puan) tarafından
Ay evet yazgüle benzemedi mi şuan ☺️☺️
(5,680 puan) tarafından
Cuk diye oturdu :-)
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Hayal gücün çok gelişmiş böyle birşey yaşandığına inanmıyorum sanki hepsini kafanda kurmuş gibisin anlattıklarında kopuk kopuk inandırıcı değil adamda niye numaran var mesela 
(362 puan) tarafından
Yni böyle birsey kafamda nasılsın uydridam inanmazsn inanma
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Benim numaram kaynimda bile yok be ,:)))ayrıca senin arkadaşlarının numarasi neden eşinde de var ki kafayı buna bozmadin da adamın sana hal hatır sorması mi garibine gitti.

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 751 göst.
31 Ocak 2023 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 798 göst.
0 oy
10 cevap 424 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 769 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esmaaytekin (8 puan) tarafından soruldu