0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (128 puan) tarafından

Kızim bir aylık bunu çok ovuyorlar tutar kesin diye. Kullanan var mı ? Bir de iki türü var hangisini almalıyım? Hangisini daha kolay tutar?

image

image

15 Cevaplar

0 oy
(843 puan) tarafından
denemediğim emzik kalmadı ya bunu önerdiler kesin tutar diye onu da aldık tutmadı şuan 4 aylık arada ağzına sokuyorum atıyor hemen :((
(128 puan) tarafından
Yaa hiç umutlanmayim o zaman canım. Bende damaklı emzik mi alsam bunu mu alsam bilemedim. Yuvarlak uçlu emzik çok denedim tutmadı malesef
(843 puan) tarafından
benimde öyle valla bebeğini bilemem ama ben artık pes ettim:)) 4 5 tane ayrı emzik aldım hiç tutmadı tutmayan tutmuyor demekki
(128 puan) tarafından
Benim diğer kızım da öyleydi bu bari tutsun dedim
ama tutmuyor. Uyurken falan kolaylık olur diye istiyorum
(4,153 puan) tarafından
Ben 10 aya kadar oturdugu yere onune mama sandaylesinin tablasi a falan üc bes model  koydum. Belki oynarken eliynde oynarken agsiza alip isisrken yanlislikla da olsa emmeye baslar diye:) ama yok o bile olmadi. Artik umidi kesip attim hepsini1 yas sinrasi zaten yerinde iturmuo hic
-Reklam-
0 oy
(480 puan) tarafından
Ben de aldım on gün tuttu sonra geri attı.  İstersen yollayayım sana.  Kaynatıp temizle sen de dene.  Boşa para vermemiş olursun.  Tuttu dediğime de bakma.  Ara sıra alıyordu. İstemediğini anlayınca kaynatıp yıkayıp kaldırdım 
(480 puan) tarafından
Ben teklif ettim sonuçta gel al demedim.
(1,461 puan) tarafından
Söylemeniz de doğru değil bir anne olarak bence.
(480 puan) tarafından
Tamam tamam hanfendi.
(1,461 puan) tarafından
Hanımefendi*  ...  
Yanlış yazmışsın da düzeltmek isterim.
(480 puan) tarafından
Tamam tamam hanımefendi
0 oy
(122 puan) tarafından
Ben kullanıyorum hiçbir emzigi qlmadi sadece bunu aldi..hatta 2 cinin aynısını kullanıyoruz suan
0 oy
(4,153 puan) tarafından

Tutmayan bebek tutmuyor ben  ccklarin yanaklari matkapla dekip vidayla sabitlemedigim  kaldi her seyi denedim evimde en az uc ceyrek altin alacak kadar emzik var tutmadi ne oglan ne kiz. Bana dunyayi dar etmeye and icmis ikisi de. :) soft daha yumusak  ait daha sert emzik seyi ayni sap kismi oyle yanaklara gelen yer. Ultra  air aldim bide onun gece isiklisini aldim acaba agirlik mi yapmali diye 06 aldim bide z6 18 aldim acaba buyuk agzi dolu dolu mu sever diye. Yani her marka her kodelden en az beser onar set aldim. Dandik market seyleri de aldim en pahali marka rmzikerden de aldim . Tutmayan tutmuyor. Bu isin garantisi yok. Annenin sansina ve yuce rabbimin anneye aciyip bebege emzik tutmasini nasip etmesine bagli.

0 oy
(1,461 puan) tarafından
Ultra Air olanı kullanıyoruz biz 6. Ayda sonra emmeye başladı benim kızım 
0 oy
(8,152 puan) tarafından
Kesin diye bir şey yok maalesef bütün emzikleri denedim hiçbirini almadı en son Avent dediler onu da aldım onu sakat onu da tutmadı Prematüre-2 emzik bile aldım hiçbirini almadı en son damaklı kauçuk cihicco nun aldım onu tuttu hanımefendi
0 oy
(339 puan) tarafından
Ben ultra softunu kullandım 3. Emziğimizdi bi bunu tuttu 4 ay kadar sonra bi daha emzik tutmadı. Ultra softun dış kısmı daha yumuşak oluyor ultra air daha sert yeğenim air kullanıyordu emzik kenarlarını kemirmekten damaklarına zarar vermişti. Emzik kısımları aynı zaten alacaksan ultra softunu tavsiye ederim 
0 oy
(886 puan) tarafından

image

kesin tutar dedikleri budur bence resimdekiler normal damakli emzik 
0 oy
(587 puan) tarafından
Oğlum ilk ay tuttu cnm bunu sonra tükürdü neler denedim evde farklı farklı emzik vardı çok istedim ama emmedi
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Oğlum tutmuştu, kızım tutmadı normal damakli emzik tuttu sadece
0 oy
(1,165 puan) tarafından
E bebek in buna benzer emziğini tutmuştu benim kızım. Alışınca bunu emmişti .
0 oy
(289 puan) tarafından
Kızıma onlarca emzik aldım tutmadı en son resimdeki ikinciyi aldım tutu kardeşim kizida aynı damaklı olanı tutmadı plips aventin emzini aldı onu tutu
0 oy
(4,443 puan) tarafından
O bebeğe bağlı canım benim ev emzik çennetiydi 3 yıl önce 150 lira bunada verip aldım tutmadı chıko nun damarlısını tuttu
0 oy
(530 puan) tarafından

İlk ogluma almistim dogdugu gun verdim tuttu ikinciyede aldim ona hemen vermedem bilmem belki ondandir tutmadı baska bitane aldim yeni cikanlardan onuda tutmadi ama cok cok guzel aynisi zaten atim istersn direk bunlardan al cokda şirin 

Ben ogluma gri aldım tutmadı tabi cok minnak tatlı bir emzik

image

0 oy
(442 puan) tarafından
Benim kızım 20 aylık halen avent emzik kullanıyoruz çünkü bir tek avent tuttu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 131 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu
0 oy