0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Ya saçma gelecek ama bir arkadaşım var hep hasta yani herşeyi takar çocuğu sürekli hasta bana sen ne güzel hasta olmazsn çocuğunda öyle diye söyleyip durur bende hep teselli ederim falan ama buaralar ben ve çocuğum sürekli hastalanmaya başladık artık konuştuğum görüştüğüm kişinin enerjisi mi beni etkiliyor diye düşünmeye başladım ya canımda sıkılmaya başladı 

10 Cevaplar

+1 oy
(3,360 puan) tarafından
Etkiler elbette. 

Olumsuz konuşam ve evhamlı insanlardan hoşlanmam
-Reklam-
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Nazar nazar :D ben sürekli hastalık dert acitasyon yapan insanlarla.bir araya gelmek istemiyorum :D kaynanama ne zaman insem illa ağrıyan bir yeri var gece sabaha kadar hiç uyumamiş falan filan oysaki yalan gündüz de hep uyur gece de yapacak işi yok :D ama sorsan hiç uyumuyo :D enerjini çeken insalarla iletişimi kes bence 
tarafından
Hahaaa bu benim kaynana ☺️☺️
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Malesef etkiliyor canim. Ben o tarz insanlarla çok görüşmemeye çalisiyorum. 
0 oy
(2,017 puan) tarafından
Etkiler. Ve modumu düşüren insanlarla biraraya gelmemeye gayret ediyorum. 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Etkiler ve bu da enerjiden cok arkadaşının nazarı gibi böyle kişilerle muhattap olmakdan hic hoşlanmam korkarim yani 
0 oy
(736 puan) tarafından
Etkiler tabiki mesela benim enerjim cok yuksektir. Benle konusmak isteyen cok olur ve keyif alirlar hem dogal olmam hem enerjik olmamdan dolayi her yerde sevilen biriyim ama benim gibi olmayan biriyle anlasmam cok zor yoksa uykum geliyo konusurken 
0 oy
(568 puan) tarafından
Ay annemde aynı bende bazen eşime suram ağrıyor buram ağrıyor sürekli diyorum annemle konuştuğum zaman anneme hatta dedim geçen gün sürekli suram ağrıyor deme iyiyim de kötü enerji veriyorsun evrene
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Evet etkiliyor hatta sürekli depresif takılan arkadaşım vardı bu yüzden iletişimi kestim 
0 oy
(2,675 puan) tarafından

Mıy mıy insanları, yavaş konuşanları sevmem enerjik olsun çevrem 8-)

0 oy
(2,091 puan) tarafından
Benim kayınvalidem geldi iki gündür enerjisi yüksek ama yaşadıkları beni benden aldı çok fenayım diyorum anne ben kaldırmam ama işte oda dertlesecek yer ariyirmus galiba 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 558 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 327 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
25 Mart 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Mervela (7,249 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.