0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Arkadaslar kizim 3 yasinda surekli xoxan soyluyor 2 kelmesinden biri xoxan yatagin altinda falan saniyor xaxan geliyor falan diyor söyluyorum öyle bir sey yok yinede söyluyor neden böyle soyluyor ola bilir ne yapa bilir tavsiyeniz varmi bununla ilgili acaba korktumu cocuk diyoyurum zatek korkak bir urkek bir cocuk basina gelen varmi cocugun aklindan cikmiyor xoxan kelmesi 

3 Cevaplar

0 oy
(5,184 puan) tarafından
Xoxan nedir 
(584 puan) tarafından
Bnde bunu yazacaktım
(91 puan) tarafından
Yaa korkulu seylerden iste bende turkce bilmiyorum ne soyleniyir korkulu insanlar var ya öyle iste
(91 puan) tarafından
Yani azerbaycandanim ben sizin anladiginiz şeytan gibi birsey korkulu şeylerden iste ona xoxan diyoyur
-Reklam-
0 oy
(8,384 puan) tarafından
O ne demek ki 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Xoanon nedir canim ne demek istiyor
(91 puan) tarafından
Filimlerde oluyor ya korkulu insanlar gibi öyle bilmiyorum ne diyonuz ona
(1,521 puan) tarafından
Ayy kuzum benim yaa kesin tv de tablette bir yerde gordu bilinc altina yerlesti korkmus onlarin hayal gucu cok kuvvetli benim de gorumcemin kizi oglumu korkutmustu hööö diye oglum 1 ay boyunca evin icinde hööler var diye gece uykusundan uyanip aglardi , sakin sakin konusa konusa unutturdum ben o kelimeyi deyince gel bakalim hadi goster nerede gidelim de bak yok bise heryer cici anlica gibi guzel kelimlerle anlatin insallah faydasi olur
(91 puan) tarafından
Evet ya. Zor durumda kaldim kordu vayaaa
(1,521 puan) tarafından
Unutur annesi hiç canini sıkma üzülme sende uyuturken yanindayken bol bol oku kuzuna
(91 puan) tarafından
Tesekur ediyirum mutlaka okuyucam uyurken

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 281 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 145 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (764 puan) tarafından soruldu