0 oy
395 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bugün 8 gün oldu gecikmem

Test yaptım negatif

Normalde günü gününe olurum acaba niye böyle oldu.

Hamile olduğumu sanmıyorum ama yine de yarın kan vericem inşallah

Başına böyle bişey gelen var mı 

11 Cevaplar

+2 oy
(15,709 puan) tarafından
Bilgisi olan cevap verir olmayan yine mi sen ay bıktık vs gibi yazmasın buna gerek yok cevapsız bırakırsınız yorum yapmazsınız olması gereken budur. Sakız gibi uzatmaya gerek yok.
(6,220 puan) tarafından
Fato Nazlı'ya karşı bu korumacılığın neden Yani saçma sapan açtığı postlar Yetmiyor mu sürekli aynı şey bir gün içinde aynı postu 3 defa açıyor Koskoca kadın yani sen niye koruyorsun ki ortada hakaret yok Küfür yok Herkes kendi fikrini belirtiyor o kalkıp günde aynı postu 3 defa açabiliyorsa ben de fikrimi 3 defa belirtebilirim veya daha fazla
(1,659 puan) tarafından
Fato birilerini kırmayı sevmiyorum ama artık dur demenin zamanı gelmedimi
(15,709 puan) tarafından
Aynı postu açmadı bir hafta sonra açtı bu şekilde.gundeme.getirip cephe almak yerine yorum yazmaz geçersiniz. İlla.kufur hakaret olmasına gerek yok tahrik edici yorum da kaldırılıyor. Kendisine gereken uyarı yapılmıştır uymadığı taktirde.
Üç defa üst üste açarsa bişey yapmazsak o zaman yazarsanız haklısınız ama.suan değil
tarafından
Fatonun beni koruduğu yok o görevini yapıyor beni korumuş olsa bana 1 hafta engel vermezdi
(1,659 puan) tarafından
Sana inanıyorum ve güveniyorum
-Reklam-
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Rabbim sen sabır ihsan eyle bu defada başka konu ile onlarca post gorecez herkese geçmiş olsun:)
tarafından
Geç döllenme olmuş olabilir mi
0 oy
(2,675 puan) tarafından

Neden her postta ben nazlı yazıyorsunuz bunu cidden merak ediyorum. Hani mağazalarda reyona müşteri gelsin dikkat çekilsin diye küçük mevlalar yazar ya siz de öyle herkes girsin baksın diye nazlı yazıyor gibisiniz :D

0 oy
tarafından
Canım olabilir normal bak bu sefer de buna taktın her hafta bir şeye takıyorsun benim 15 günü bile geçtiği oldu 6 ay boyunca her ay 10 gün gecikti ever testte yaptım kan da verdim artık yoktur dedim yani normaldir ha
tarafından
Kan vermedim henüz
tarafından
Tamam kanı da ver artık için rahat etsin bir ay bile geçse deme ki vardır doktor sana adet söktürücü versin kullan ya da adet söktürücü bitkisel şeyler ic
0 oy
(505 puan) tarafından

Tebrik ederim seni millet yorumlarda seni linç ediyor sen altına ACABA GEÇ GOLLENME OLABİLİR Mİ yazmışsın :D

tarafından
Ne yazabilirim başka
(71 puan) tarafından
Ay bende yorumları okuyorum da diyorum millet ne diyor nazlı altına ne yazıyor:
0 oy
(1,889 puan) tarafından
Ay güldüm ya o kadar yorum yapılmış hiç birini üstüne almıyosun hala geç döllenme olmuş olabilir mi soruyon ☺️ 

Olabilir de olmayabilir de havadan da gecilmiş olabilir başka etkenlerden de hemen telaş yapma geçsede bi süre bekle sende rahat et bizde
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Stres yapardam olacağı varsa da olmaz... Sürekli hamilelik düşünme, ay oldu mu olacak mı, oluyor mu... Kendini de bizi de darlama lütfen... Azcık müsaade et kendine ruhunu dinginleştir. 
0 oy
(2,846 puan) tarafından
Bi kan ver yine de ama olsa çıkardı idrar testinde geç döllenme olsa bile . Hakkında hayırlısı olsun takma kafana doğru zamanda olur zaten 
0 oy
(7,411 puan) tarafından
hic inanama teste kac kere yaptım cıkmadı sonra en son karnım batıyo diye gitim hastaneye hamilesin dediler 
(7,411 puan) tarafından
adetim gecikti 1 hafta yaptım cıkmadı teste sonra bida bekledim yok gene cıkmadı sonra yapmadım test sanırım gec dölenme oldu gitim doktora 4 haftalık dedi hamilesin randuvu al kadın doğumu dedi kasıklsrıma batma girince öyle gitim ben
tarafından
Benimde kasıklarım da aşırı baskı oluyor özellikle sag kasığım da.
Ama bacağım da ağrıyo adet olacak mısım gibi
Yarın sabah sağlık ocağına kan vereyim mi acaba
Mesela 1 hafta sonra çıkmamış dedin ya peki o bir haftadan kaç gün sonra yaptın ve negatif sonucu aldın canım
(7,411 puan) tarafından
canım 2 hafta sonra bida yapmıştım cıkmadı hic silik cizgi cıkcek mi diye bekledim yok cıkmamıştı
tarafından
AA ne değişik miş canım peki değerin kaçtı hatırlıyor musun
(7,411 puan) tarafından
194 muş canım ilk öğrendiğim zaman gebeliğim e nabızdan baktım
0 oy
(3,690 puan) tarafından
Açın ellerinizi semaya kızlar başlıyorum. 

Euzubillahiminneşşeytanirracim  Bismillahirrahmanirrahim. 

Er ya da geç döllensin şu kardeşimiz yarabbil aleminn.. Amin. 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bacım 4 ayım aynı şekilde geçti gecikmler ve negatif testlerle birde baktimki FSH yükselmiş PKOS belirtilerim varmış o yüzden adet düzenim bozulmuş. Diğer tüm hormonların normal aeyrindeydi bir tek FSH yukselmia. Biraz kilo vererek ve yoga yaparak iyi olacağını söyledi doktor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gülümseee (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
0 oy
5 cevap 140 göst.
0 oy
2 cevap 124 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkorkmazz (174 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...