0 oy
761 göst.
Diğer kategorisinde (555 puan) tarafından
kızlar inci tanelerini izleyen varmı

Ben bi şans verip izlemek istedim ama hazar ergüçlünün rolüne yazılan geniş ağızdan ve yılmaz erdoğanı öpmesinden sonra kapattım konusuda çok saçma geldi 

22 Cevaplar

+2 oy
(6,232 puan) tarafından

Izlemedim ama Yılmaz Erdoğan da kendini öyle bir sahne yazmış işte Demek ki öpmek için:D

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hiçbir diziyi izlemiyorum  izlemekte istemiyorum 
+1 oy
(736 puan) tarafından
Ben bi sans verdim izledim basindan beri ama özendirme hayat tarzi bildigin genclerimize özenmeleri icin pavyon hayatini o.rsbulugu resmiyete doken bir yerde calismanin guzel oldugunu gostermeye calisilan bir dizi olmus konusuda sahneleride bana gore cok kötüydü .
(2,103 puan) tarafından
Sorsan ama oros sempatisi için yapılan bişey yani kötü gözle bakılıylr ya mecbur meslek yaptığını göstermek için derler utanmasalar namusu ile çalışıyor kafası işte
+1 oy
tarafından
Ben sadece dilberi merak ettim izledim değiştirdim çok sacma hep pavyon var
+1 oy
(78 puan) tarafından
Ben Hazar Ergüçlü'nün dans sahnesini görünce sosyal medya da soğudum direkt. Hiç konusuna bile bakmadım izlemeyi de düşünmedim.
+1 oy
tarafından
Valla izlemedim izlemem de eşimle bakıyoruz bi de utanmıyorlar artık ne ar ne namus kaldı anca çocukları gençleri sanki iyi biseymis gibi ozendiriyorlar şaşırdılar iyice ne yapacaklarını bizim erkeklerimiz çok düşkün olduğu için böyle şeylere izlenme rekoru kırmaya calisiyorlar akılları sıra meslek ya pavyonda oynamanin nesi meslekse 

RTÜK ayakta uyuyor valla
+1 oy
(900 puan) tarafından
İzlemedim sacma 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bnde Bi bakım dedim de pek ısınamadım.. Öpme sahnesi olmasa dahaa iyi olurdu sanki gereksizdi açıkçası 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bende açık ama pek izleyemedim coxuk uyut evi toparla süpür kaldı öyle 
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Ben izlemedim konusu ne?
(214 puan) tarafından
Aman izleme birşey anlamadım iki pavyonda kıvırma oldu tamam youtubeden pavyon yaz onu izle daha çok anlarsın sjsjsj film çok saçma iki güne final olur
0 oy
(8,360 puan) tarafından
Sakla beni ile aynı güme koymuşlar. Azcık baktım. Şimdi sakla beni izliyorum. Ne de olsa inci taneleri yenş olduğu için tekrar verirler. 
(6,232 puan) tarafından
Ben de sakla beni izliyorum Aferin izleme o diziyi
Durmuş Durmuş seneler sonra şimdi evlilik teklif ediyor kadına
(91 puan) tarafından
Ay sakla beni vardı değilmi bugün nasilda unutmuşum Survivora dalmışım ya
(8,360 puan) tarafından
Evlilik teklifi ediyor ama bakalım incilanın babannesi çıkmadı daha piyasa çıkınca fikirleri değişevek mi.

Evey sakla beni var ne survivor u, kız ☺️
(214 puan) tarafından
Ay o dizi çok güzel yarında kızılcık şerbo var
(8,360 puan) tarafından
Ay evett Nilayın bebek gerçekten başkasından mı acaba
0 oy
(583 puan) tarafından

Kim kimi öptü ya ben sadece dans sahnesini izledim sonra hudutsz sevdaya geçtik :D 

(337 puan) tarafından
Bende şanş verdim 1 kere diziye filmi bitirdim hudutsuzu kaçırdım şimdi açtım bakıyorum :)
0 oy
(9,010 puan) tarafından
Bugün olduğunu bilmiyordum Survivor izliyoduk biz :D
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Şimdi açtım bnde başını kacrdim yalniz
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ben fragmanı izledim hiç sarmadı o yüzden başlamadım gaddara başladım o güzel gibi akıcı en azından 
0 oy
(7,439 puan) tarafından
izledim beyenemedim ben 
0 oy
(2,356 puan) tarafından
türkiye bu dizi için günlerce ağzının suyu aka aka beklediler ama sonuç fiyasko benim hoşuma gitmedi dizi hazar ergüçlü yerine başkası olabilirdi kocaman ağzı var ve erkek gibi rolde o yüzden diziye ısınamadım 
(214 puan) tarafından
Kızılcık şerbo sakla beni buna bin basar
(8,990 puan) tarafından
Farah yada serenayda yakışırdı bence
(2,356 puan) tarafından
kesinlikle farah olmalıydı serenayda çok itici bi tip ama farah her role yakışıyor
0 oy
(337 puan) tarafından
Baktım bende bir şanş verdim dilberin haraketleri ve öpmesi hoşuma gitmedi bunlar dışında sevdim diziyi 
0 oy
(8,990 puan) tarafından
Ay sorma merakimdan baktım ama evet o ağız ne öyle makyajladami alakalı bilemedim yakın çekimlerde iyice itici geldi..

Yılmazın tarafida sakın miy miy geldi bilmedim

Ama inceden lafları falan guzeldi
0 oy
(83 puan) tarafından
Tek kelimeyle iğrenç,artık ne yapsakta milleti iyice yoldan çıkarsak peşindeler RTÜK artık bi atmalı dizilere hep aldatma hep cinsellik zina haram iyice zıvanadan çıkrı

İlgili sorular

+2 oy
21 cevap 433 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 855 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 170 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ceycey (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 281 göst.
31 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esraalya (1,175 puan) tarafından soruldu

380,588 soru

11,395,075 cevap

34,912 kullanıcı

...