0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ve nedeni????  Nette baktım kafam karıştı kızlar birde boncuk spiral daha etkiliymis kafam çorba oldu 

5 Cevaplar

0 oy
(71 puan) tarafından
Sonradan çocuk istiyorsanız hormonsuz spiral horlonlu olan rahim duvarını incelttigi sonradan daha zor hamile kaliniyomus
tarafından
2 tane çocuğum var hamdolsun Rabb'im isteyenede nasip eder inşaallah düşünmüyorum cnm hormonlu mu dsha iyi
(71 puan) tarafından
Evet kimisine hormonsuz olan uyumlu olmuyor bende olmadı mesela çıkarttılar hormonlu önerdiler doğumdan sonra hormonlu taktiricam bende
-Reklam-
0 oy
(303 puan) tarafından

Hormonsuz yani bakır regli etkilemez kg yapmaz ve daha sağlıklı

Hormonlu olan regli keser bebek yapmak isterseniz çıkarınca bile olmaz ve kilo yapar
tarafından
2 taem çocuğum var cnm istemiyorum Allah'ın izniyle
0 oy
(523 puan) tarafından
Ben hormonsuz taktirmistim 
tarafından
Kendin mi aldin cnm
(523 puan) tarafından
Yok hastanede hormonsuz takmistilar zaten
0 oy
(12,741 puan) tarafından
Bende taktıracağım bır hafta sonra fln yorumları takıp edeyım 
tarafından
Bende düşünüyorumda kendindmi alıcaksın
(12,741 puan) tarafından
Kırk çikiyor araştırma yapıyorum bende
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ben hormonsuz taktırdım fakat 5 ay civarı kalabildi çünkü en ufak idrar yolu enfeksiyonunda geçmiyor onca antibiyotik ile dahi geçmiyor. Spiral varken iyilesme mumkun olmayınca cikartirdim. Ama o cikartirma işlemi anamı ağlattı .. birde enfeksiyon olunca Dahada tövbe taktırmam. Kolun içine enjekte olan spirali deneyin . Bı arastirim en azından alt tarafı etkileyipte enfeksiyonu zorlamaz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 221 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 340 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Tomrisss22 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
16 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (9,022 puan) tarafından soruldu

381,427 soru

11,419,248 cevap

34,975 kullanıcı

...