0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (150 puan) tarafından
Bebeğim altı aylık oldu ama göğüslerim hep boş oluyor ne yersem yiyeyim çocuk emecegi vakit boş gibi oluyor neden böyle oldu oysa ilk doğum yaptığımda sanki patlayack gibi süt gelirdi şimdi çok az acaba sizin nasıl ? 

3 Cevaplar

0 oy
(548 puan) tarafından
göğüsler süt üretmeye alıştığı için önceki gibi taş gibi olmaz ki
(4,197 puan) tarafından
Aynn. Ve dunyayi yesen de patlamaz. Yemek icnmek aman aman etkili degil bnce.
(150 puan) tarafından
Kesilecek diye korkuyorum ya böyle az az geliyor ne yapayım ki çoğalmasını istiyorum
(150 puan) tarafından
Ben baya yiyorum süt olsun diye olmuyor sonra mideme oturuyo
(548 puan) tarafından
Aynen valla ne yersen ye taş gibi olmaz:) hamur işleri ekmek börek bilmem ne bunların süt yapmadığını herkes öğrenmeli artık ya yoksa hamilelik kilosunu bile geçiyor insanlar sonra.En iyi süt yapan iki şey bol su ve uyku denendi onaylandı:)
(4,197 puan) tarafından
Arti diyet:) diyet urunleri yenip icince sut olur saglikli besleninye yani et aut yumurta meyve kuruyemis kefir sebze yigurt protein salata vs vs. Oyle borek corek yarim ekmek arasi aman situm olsun diye gece kalkip yemek yiyeyim olayi asiri yanlis
-Reklam-
0 oy
(12,671 puan) tarafından
Sanırım ikinci doğumda oyle oluyor 
(150 puan) tarafından
Birinci de aynıydi ikincide
(12,671 puan) tarafından
İlkinde patlayacak gibiydi bu sefer oyle değil ama sağınca geliyor süt içtığınden fazlasıyla
0 oy
tarafından
Kız o taş gibi şişen göğüsler ilk doğum yapınca 1ay içinde süt doluyor zaten bebek emdikçe süt dolar bak buda aklında bulunsun taş gibi memede değilde yumuşak meme de süt olur çünkü artık alışılmış 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Haticeozcan (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 740 göst.
19 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,306 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 543 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu

380,275 soru

11,385,868 cevap

34,886 kullanıcı

...