0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar gorumcelerim eltim düşman başına kaynanamlar bana yakın oturuyolar kış malum çok gidip gelemiyoruz kayinpeder hastaydı gittik gördük çokta yaşlı sayilmazlar birde küçük gorumce var yanlarında neyse görümcem bugün eşimi aradı eşim acamadi beni aradı telaşlı annemler noldu acmadi kardesimiz işte annem gol merak ettim birseymi oldu bende yemek yapuyordur dedim yok biz korktuk ama zaten eşim işte bende evdeyim yani şu sıralar sureklu annemiz babamız olseler kalsalar haberimiz olmayacak eşim eskisi gibi onlarla ilgilenmiyor bu sefer. Sıkıntı ne anlamadım sürekli ima ederek neyi kasdediyolar ben nasıl tavır almalıyım yani meraktan aramadiklarini biliyorum sıkıntı ne yani surekli ima merak ettik başlarına bişey gelse flan yani benimde evde çocuklar iş başından aşkın yarın kaynanaya lafımı söylemek istiyorum yani ne diyeyim sizce 

2 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Pardon da yakinsin diye başını bekleyecek degilsiniz. Bu kadar duskunse gelsin yaninda kalsin. Onun ki evse sizinki ne. Bende bu bencilligi anlamiyorum. 
(58 puan) tarafından
Ya birde eşimi arıyor beni yok sayiyorlar anlamıyorum ben eşim yanımda olmasa açmayacak tim madem öyle babanizi arayın anlamıyorum yani böyle ciddi hastalık değil baya iyiler yani bunlar baya planla entrikayla bana geliyolar ben yüz vermeyince eşimde yüz vermeyince bı yerden ateş çıkarmaya çalışıyorlar
(3,329 puan) tarafından
Cok merak ediyorsan duzelene kadar kal. Hem elin kalbinde beklemezsin icin tahat eder de
-Reklam-
0 oy
(921 puan) tarafından
Bence bılınclı yapıyorlar ya  bence yasamanızı ıstıyorlar 
(58 puan) tarafından
Nasıl yani beraber yaşmak mi
(921 puan) tarafından
Yanı  sureklı gıdıp başında olmanızı istiyorlar bence
(58 puan) tarafından
Ya bu aralar eşim baya saldı onları eskiden her aradıklarında açardı arardı şimdi eşim öyle yapmıyor bizimle ilgilenmeye başlayınca ha bire annemiz babamız çok meraklisiyiz sanki

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 474 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 379 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 902 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,757 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 1,047 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu

381,311 soru

11,415,163 cevap

34,966 kullanıcı

...