0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde (262 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İArkadaşlar dün paylaşmıştım eşim umreye giden bir gruba 20.000 lt yardım etmek istedi manevi abisi de biriktir eşinle git dedi. Neyse biz eşimle konuştuk o da annem ve kız kardeşimle birlikte gideriz dedi. Bende ben başbaşa gitmek istiyorum. Ailen yanımızdayken beni görmüyorsun ve bende rahatsız oluyorum ben başbaşa gitmek istiyorum annenler zaten hacca umreye gitmişler dedim. Eşim de oraları bile  birisi olsun bize öğretsin dedi bende tur rehberler var onlar tanıtır dedim. Siz olsanız birlikte gider miydiniz? Şeim çok ısrar ederse sne anneni kardeşini götür diyeceğim ve gitmeyeceğim. Çünkü kayınvalüdemle aramız iyi değil zaten mecburi bir iletişimimiz var hem para verip hemde onlar yüzünden gittiğimden de birşey anlamayacağım. Siz olsanız ne yapardınız 

21 Cevaplar

0 oy
(424 puan) tarafından
Ben gittim ayni dediginz sekilde kaynana gorumce kayinbaba esim ben kaynim.esimle ben.daha cok.vakit gecirdik ailesi de karisti zorladilar beni cogu zaman ama bu firsati kaynanam gorumcem yuzunden kaciramazdim ben ibadete odaklandim.medinede camiye kadi. erkek ayri giriyorsunuz.oralarda kaynanamlarla gittim cikista esimle bulustuk.namaz kilarken ayriliyorsunuz erkeklerle yalniz olmaktansa kayinvalide gorumceyle daha iyi olur.tadini cikar ibadete odaklan 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 462 göst.
0 oy
8 cevap 438 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 745 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.