0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (5,361 puan) tarafından
Bnm kızım.uc buçuk yaşında bizim odada yerde yatyor onceden hep biziimle yatardı yerde yatyor dedim yatak Alaçam ama gece kalkıp yanıma yatyor gece su dyor bazen ağlıyor bide çok üstünu açıyor bı bakıyorum yatağın dyer ucunda buz tutmuş sürekli ortyorum nasıl ayiracam yatağını odaya koyacam bu sefer hiç durmaz siz nasıl ypyorusnuz aglamiyormu?kalkmiyormu?

26 Cevaplar

0 oy
(440 puan) tarafından
Odası hemen yan tarafımda ve bebek telsizi var uyaninca gidiyorum hemen odasina.Bence çok geç kalmissiniz ama yine de ayirmaya bakın odasini.Sonra çok zor olur.Uyku tulumu fln kullanabilirsiniz üşütmesin diye.
(5,361 puan) tarafından
Bebek telsizi nasıl gizli kamerami
(440 puan) tarafından
E bebekten almiştim motorola markasi öneririm.Birini bebeğin odasina koyuyorsunuz birini kendi yaniniza aliyorsunuz.Bebeğin en basit sesini bile duyuyorsunuz .Kamerali olani da var ben kamerasiz aldim yine de işimi görüyor sorun yaşamiyorum.
(5,361 puan) tarafından
Hadiii ayy ne güzel nkdr fiyatto acabaa
(440 puan) tarafından
Benim kullandiğim şuan fiyatı 1200 lira.Kameralı istiyorum diyorsan onlar biraz daha pahali.Ben memnunum işimi görüyor.E bebekte satiliyor motorola markası
-Reklam-
0 oy
(767 puan) tarafından
1 yaşında ayırdım uyku sorunumuz pek yok çok şükür oda alıştı zaten
(5,361 puan) tarafından
Hiç dusmuyormuydu aglamiyordu benm hep kucağındaydi yeni yere yatrdim uyanınca yatağıma geliyor
(767 puan) tarafından
Yer yatağında yatıyorum canım 7.aydan beri beşikte yatamiyor çok döndüğü için uyanıyordu beşikte bende yer yatağı yaptım odasına yerde rahat uyuyor.
(5,361 puan) tarafından
Bnde öyle duaundum yatak alana kadar yerde odasında yatsin eşim yok yok dyor
0 oy
tarafından
Üç buçuk yaşında yan odada uyuyor peteğin yanına yer yatağı yaptım sıcaktan kalkıp peteği kapatıyor biliyor musun ve sürekli dönüyor kendi odamds yer yatağında yatınca da dönüyor bizimle uyurken de kafamızın üstünde uyuyordu artık alıştım çocuk sıcağa gelemiyor ama bazen kalkıp bakıyorum küçük toplamış kendini üşümüş ne yapayım hep üstü açık uyuyor 
(5,361 puan) tarafından
Ayy aynı bizde petek yanına bıraktık evet sıcak oluyor ama soğuk olsada öyle dönüyor bizimle uyurken kafamızin üstüne geluyor ya
0 oy
(961 puan) tarafından
Benim 3,5 ve 1,5 yaşlarında 2 çocuğum var Nisan'da tekrar doğum yapacam şimdilik hepsini kendimle aynı odada yatiriyom bende kendi yatağımda onlarda yer yatağında yatıyor ne olur ne olmaz diye şu Maraş depremi gerçekten çok korkuttu beni çocuklarım da aynı seninki gibi su istiyor kızım daha küçük oğlumda yalnız uyumak istemiyorum kıyamadım 
(5,361 puan) tarafından
Kız ben ne yapim valah kıyamadım su istyro bazen korkuyor
0 oy
(3,605 puan) tarafından
Yerde yatirdigin icin buz tutuyor canim yatagina yatir nolacak baska odada yatsa 
(5,361 puan) tarafından
Cnm yanımıza yatyoruz eşim iri yapili kilosu var zaten peteğin yanında yatyor aslnda usumiyor sürekli yorganı ityor öyle üstü basu hep açılıyor yanımızda sıkışyoruz dönemiyorim ya
0 oy
(9,600 puan) tarafından
O yüzden erken ayırdım 3. Buçuk yaşında 2 yaşında ayırdım kardeşi olana kadar kesintisiz uyudu. Bazada yatak korumalıkla birlikte kullandım. Kardeşi olunca sık sık uyanmaya başlamıştı çocuk odası yatak odası mekik dokuyordum. 2 hafta oldu çok şükür kendi kendine uyumaya alıştırdım yatırıyorum yatağına çıkıyorum yanından çok şükür uyanmıyor uyansa da başıma kadar geliyor çiş diyor götürüyorum su içirip geri yatağına yatırıyorum.çıkıyorum odadan. Bazen geliyor beni uyandırmadan başımda bekliyor garibim. Çocukların kendi başına uyumaları gerçekten farkediyor. 
(5,361 puan) tarafından
Ben gece bagliyorim yaa altına kaciryor gündüz tek bağlanıyorum üç buçuk yaşında geceleri bazen uyanıyor yatagma kucağıma gryor çok sık dönüyor üstü başı hep açılıyor üşüyor başka odaya alsam acaba nasıl yaparım düşer falan çok donuyro
(9,600 puan) tarafından
Uyku tulumu giydir canım üstünü açmayan çocuk yokki ayrılmamak için bahane arıyorsun sanki :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 148 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 343 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 447 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 861 göst.