0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (269 puan) tarafından
Çok afedersiniz danışacağım akıl alacağım kimsem yok doğum yaptıktan sonra cinsel isteğim azaldı baya eşim istiyor normal olarak ama benim isteğim olmuyor yani içimden gelmiyor eşimde sağolsun baya bi idare etti ama artık söyledi en son hem 2. Çoçuk olmasından korkuyorum hemde isteğim yok ne yapacağım doktora mi görünmem lazım acaba

10 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Adet olunca bı hormonlarına baktır canım 
(269 puan) tarafından
Ne demem lazım canım doktora da hormonlarıma baksın
(1,737 puan) tarafından
Cinsel isteksizlik mevcut hormonlarıma bakar mısınız diyeceksin zaten onun hormonlarda bakacağı şey erkeklik hormonu baskın gelmiş mi gelmemiş mi bazen bu denge bozuluyor çünkü
(269 puan) tarafından
Çok sağol canım teşekkür ederim iyiki var bu site
(1,737 puan) tarafından
Rica ederim canim
-Reklam-
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Normal, bi zaman sonra geciyo. Suan hem yeni hayat hemde yorgunluktan pek onu dusunmuyosun :)
(269 puan) tarafından
Evet çok yoruluyorum bildiğin ğibi değil yorgunluktan uyumak istiyorum
(2,411 puan) tarafından
Cok normal ve dogal bi surec bence. Bende 6 ay duzen oturana kadar yorgunluktan istemedigim oluyodu. Sonra geciyor alisiyorsun. Kendinde bisey arama yani iki cocugumda da oldu bu. 2.si 8,5 aylik daha 4 aydir falan aklima gelir yani. Ondan once iki cocuk yorgunlktan bayiliyodum resmen.
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Aynı bende böyleyim eşimde çok istekli değil bir kaç defa oldu onda da canım çok yandı yani istemiyorum hiç dediğin gibi hamile kalmaktan da korkuyorum
(269 puan) tarafından
Benim eşim istekli canım benimde ilk zamanlar çok canım yandı çok yarıda kestik zamanla acı azaldı ama isteğem yok
(1,062 puan) tarafından
Eşim isteseydi bende sıkıntı ederdim ama rahatınm böyle sende istek arttırıcı ürünler falan satılıyor denesene
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Ya bak ben mesela ilisikde isteyim yok amma sonucta kocam dediğini yapmak zorundayım
(269 puan) tarafından
Tabi öyle ama benim isteksizliğimi fark edince morali bozuluyor
(1,859 puan) tarafından
Kendini oyle yapma ben dışa vurmam mesela
(269 puan) tarafından
Malesef. Bende  vurmamaya çalışıyorum ama anlıyor
(1,859 puan) tarafından
Anladim canım gecmiş olsun
0 oy
(446 puan) tarafından
İlk cocugum oldu bende oyleydim aradan 2 sene gecti hala öyleyim 2 gün once dogum yaptigim uzmana göründüm emzirme bittimi dedi evet bu ay biraktım dedim yavaş yavaş duzelirsin canim istemiyor dedim. Bu cok normal dedi anne olmussun yeni hayatina adapte olmaya çalışıyorsun seni zorluyor ama alisirsin dedi ama 27 aylik olacak bebegim bilmiyorum bi ilac yazdi kayganlastirici jel dedi cinsel istek artirir dedi ama almadim jel yani dedim
(269 puan) tarafından
Hmmm anladım canım seninki gene 27 aylıkmış benim 8 aylık daha bilmiyorum ne olacak artık emzirme bitimin yakın artık öyle diyeceğim doktora
0 oy
tarafından
Canım doğumdan sonra 7 ay boyunca istek yoktu bende sırf eşim için hep olduk ama kendimi belli etmedim.vala sonra adet oldum yedinci ayda hani ozaman istek oluştu düzeliyor geçiyor korunursunuz prezervatif iyi oluyor artı geri çekilme yapın biz korunmayı bıraktık yine ,8 ay hamile kalamadım.vala daha yeni hamileyim 
(269 puan) tarafından
Ay canım gane erken hamile kalmıssın isteyerek mi bizde hem prezervatif ve geri çekilme yapıyoruz ama ben deri altı impilantı istiyorum
tarafından
Erken mi kız 8 ay istedik olmadı kızım üç yaşında şuan ve daha 19 haftalığım benimki iyi ya kızım dört yaşına girince kardeşi bir aylık oluyo
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Öncelikle korunmanı tavsiye ederim. Korununca bu durum biraz daha hafifliyormuş, doktorlar genel itibariyle bu korkuları ve isteksizlikleri korunmamaya bağlıyorlar
(269 puan) tarafından
Prezervatif ve geri çekilme yapıyoruz yani ben deri altı implantı istiyorum eşim bişey demiyor söylüyorum cevap vermiyor
(269 puan) tarafından
2. Çoçuğg kaldramam eşim destekçim değil gurbetteyim kaynanam eşimle aramı bozmak boşandırmak istiyor eşim ailasine çok düşkün bu yüzden kaygım cok
(7,705 puan) tarafından
Kesinlikle ya implant ya da spiral öneririm. Prezervatif sonuçta erkeğe kalmış bir durum. Eşim sürekli laf ediyordu. En son spiral taktırdım onun için değil, kendim için. Ben ona bir daha çocuk veremem şahsen. Yaşadığımı o ve ailesi yaşamadı. Ben ölümden döndüm, evladımın cansız 5 dakikasına şahit oldum, sonrasında nefes aldı çok şükür ama bu kadar korku bu kadar travma yeterli benim için. Rabbim isteyene nasip etsin ❤️
0 oy
(351 puan) tarafından
Emziriyorsan isteksizlik normal canım .ben emzirmeyi kestikten sonra normale döndüm 
0 oy
(4,232 puan) tarafından
Emziriyor musun canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 464 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 275 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Anneolmakistiyorum (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 196 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde 241224 (5,162 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Angelll58 (11 puan) tarafından soruldu

379,519 soru

11,361,236 cevap

34,839 kullanıcı

...