0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (396 puan) tarafından
İyi günler hanımlar nasılsınız neler yapıyorsunuz ben bugün eşimin akrabasının nişanı var görümceme geldim beraber kahvaltı yaptık nişana hazırlanacağız ama 4 aylık bebeğim var sizce bebeğimi de nişana götürüyüm mü yoksa kayınvalideme söyleyim gorumcemin evinde baksın mı yakın görümceme düğün salonu emzirmeye gelirim sizler götürüyormusunz bebeklerinizi de özel günlere 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben gotururdum kimseye de guvenmedigim için birde küçük baya bence 
(396 puan) tarafından
Biz kayınvalideme birlikte yaşıyoruz zaten kayınvalidem bakıyor iş yaparken falan o yüzden sorun yaşamiyorum bu yüzden
-Reklam-
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Yerinde olsam goturmem hastalik var salgin var orasi havasiz baktiracak imkanin varsa birak gercekten daha da kucukmus 
(396 puan) tarafından
Bende hastalıktan korkuyorm götürmek de istemiyorum fazla
(1,521 puan) tarafından
Aynen canım bide akrabalar durmaz aman getir sevek aman getir öpek elden ele o ortamın havasindan dahi kapar
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Bu salgında gerek yok bence. Öpmek isteyen, kucaklamak isteyen sevmek isteyen olacak illaki. Yazık çocuğa, teneffüs ettiği hava bile hasta eder çocuğu. 
(396 puan) tarafından
Aynen çoğu kişi de ilk defa görücek korkuyorum o yüzden büyük ihtimalle kaynanama bırakırım
0 oy
(912 puan) tarafından
Kayınvalıdene  guvenıyorsan bırakabılırsım daha ıyı olur ama benım kayınvalıde olsa bakmazdı
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Bencede götürme salgın var zaten 
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Yazın olsa hiç düşünme ama kışın herkez hasta bebeğin mikrop kapar evde bakacak kmse varsa baksın daha iyi hem soğuk hemde gelen geçen çocuğun üstüne bakar eğilir sever ay ben ta sinir oldum burdan götürme götürme kendinde kmseyle temas etmemeye bak emzirmeye gelirsen mutlaka elini yüzünü yıka kolonyolamadan bebeği alma canm ortalık mikrop yuvası millet hep hasta 
0 oy
(8,384 puan) tarafından
4 aylık daha çom küçük asla rahat vermez. Kimseye de bırakamazdım bende gitmezdim. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 514 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 432 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 428 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 228 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (394 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...