0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından

Yakın bir arabanızın eşini aldattığını duydunuz ama görmediniz eşini uyarmak amaçlı söyler misiniz yoksa hiç bulaşmaz mısınız 

18 Cevaplar

+3 oy
(119,340 puan) tarafından
gozumuzle gordumjze 2 sahit istenirken baskasindan duyduguma inannip sazanlik yapmam ben is be oo kee  ye sarar sen suclu cikarsin
(38 puan) tarafından
Haklısınız hiç bulasmamak en iyisi
-Reklam-
+1 oy
(1,080 puan) tarafından
hiç bulasmam kimsede yargılamasın beni bide gözümle gormediysem yakınından geçmem .size şöyle bişe anlatayım 

benim yakın bir akrabam daha dogrusu  iki kuzen evlilerdi ve koyde oturuyorlardi kocasinn onu aldattığını defalarca kez gören biri karısını uyardı karisi resmen uyaran kişiye saldırdı yapmaz kocam die kocasini tuttu sonra kendi gözüyle gordu karısı .kocası alttan üstten derken gitti 3 ay sonra getirdi baba evindeb ve üstünden 4 yıl geçiyor 3 tane çocuk bide .kocasıla boşanıyorlar çünkü kocanın aklı aldattigi kadındamis .şimdi bosanma ve yeni evlilik olaylarını saklıyorlar.o yüzden asla aile işlerine girmem evlenirken bendenmi müsade istediler ki bosanirken ben uyaracam.isin ucu ne olursa olsun bana dokunuyor oluyor .ha çok yakınımsa ben söylemem ama gormesini sağlarım 
+1 oy
tarafından
Yapan utanmıyor da söyleyen suçlu oluyor bu toplumda hiç karışmam 
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Hiç bulaşmam
(38 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
(2,667 puan) tarafından
En iyisini yaparsın canim
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Gözümle görmem lazım ayrıca elimde kanıt olması lazım yoksa bulaşmam
(38 puan) tarafından
Haklısınız.
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Bence sus otur elinizde kanıt yok iki gün sonra onlar iyi olur sizi şeytan ilan ederler kaldıki bu tarz birinci derece bile olsa söylemek zorken kanıt yoksa hele hele sakın hiç o topa girmeyin olan siz ailenize olur duymakla olacak iş değil hele ki ne kadar doğru bilemezsiniz de sizin için söylüyorum genellikle bu topa girenlerin yuvası dağılıyor huzuru bozuluyor siz hiç yorum yapmayın bence
(38 puan) tarafından
Haklısınız düşününce olan bana olacak gibi gözüküyor o yüzden hiç karismam
0 oy
(98 puan) tarafından
Benim yakın arkadaşım ayni zaman da komsum oluyor eşini aldatıyor biliyorum ama dilim varıp soyleyemedim görüşmeyi kestim arkadaşımla uzun zaman oldu
(48,690 puan) tarafından
kadin mi aldatiyo
(98 puan) tarafından
Evet malesef
0 oy
(3,650 puan) tarafından
Emin değilsem söylemem gerek yok 
0 oy
(13,090 puan) tarafından
Emin olmazsam asla söylemem ayrıca eşi bosanabilecek durumda mı yoksa affedip barışır mı eğer ona bir şey katmayacaksa söyleme 
(38 puan) tarafından
Haklısınız ne olacağını bilemem
0 oy
(900 puan) tarafından
Hiç işim olmaz karışmam bence sende karışma sonradan kötü sen olursun
(38 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
(647 puan) tarafından
Hic bulasmam net gozumle gorsem bile soylemem boyle konularda hep söyleyenin basinda patlar 
(38 puan) tarafından
Doğru onlar iyi olur olan bana olur
0 oy
(48,690 puan) tarafından
gormeden emin olmadan bişey dememli
(38 puan) tarafından
Evet haklısınız
0 oy
tarafından
Bu konularda söyleyen kişi daha suçlu oluyo o yüzden söyleme tarafı değilim 
(38 puan) tarafından
Haklısınız benim başıma kalır
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Görmediysem karışmam. Ama gördüysem konuşurum. 
0 oy
tarafından
Hiç karışmam valla daha önce öyle bi hatayı yaptım ben suçlu oldum kadın kocam da kocam dedi o yüzden gözümle gorsem de karismiyorum
0 oy
(1,894 puan) tarafından
Asla ve asla bulaşmam kimseninde ahını almam
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Karışmam.kj uni de karisacaktim iyiki karışmaması cocuk anladı aldatıldığı ama hala devam ettiler şuan evliler yani bazıları göz yürüyor hiç bulasma
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Asla söylemem gözümle görsem belki söylerim ama o da beni ilgilendirmediği için söylemem 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 161 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,337 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 206 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 4 melek annesi (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 401 göst.