0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (1,124 puan) tarafından
Vallahi bu kızı saniye boş bırakmaya gelmiyor.Küçük bi dalin şampuanı vardı onu almış üstüne başına dökerken yakaladım biraz dökmüş agzını kokladım yuttumu ki diye anlamadımda birşey.Napayım bilemedim tadına baktım çokta acımsı iğrenç bişey

8 Cevaplar

0 oy
(13,151 puan) tarafından
Bence içse anlardın tek yudumda yutacak değil ya bunu  ağzının kenarına köşesine bulaşırdı illaki 
(1,124 puan) tarafından
O da doğru ama bebeklerin sagı solu da belli değil tadı berbat ama belki ona güzel gelmiştir diye evham yaptım biraz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zehir hattını ara 
(1,124 puan) tarafından
Aradım canım da onlar içti kabul ediyolar direk ya kızım iyi çok şükür büyük ihtimalle içmedi şampuanı
0 oy
(583 puan) tarafından
Ağzının etrafında varmıydı kokuyormu ağzı felan . 
(1,124 puan) tarafından
Yoktu canım
0 oy
(1,690 puan) tarafından

Bol su içir birşey olacağını sanmıyorum çünkü banyo ederken de illaki azına burnuna gidiyor yutkunuyor   

Eğer yuttuysa biraz isal tarzında yapar 2 gün çok yapar bol bol su içir 

(1,124 puan) tarafından
Bişey vernedim daha 1 saat oldu
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Bence doktora götürün ama adı üstünde bebek şampuanı belki yakmayan ürün vs ağıza kaçmadan illaki oluyor duşta oyüzden ona göre tedbirli yapılmıltır ama siz yinede ihmal etmeyin ne kadar azda olsa illaki kimyasal var 
(1,124 puan) tarafından
1 saat oldu bakalım bişey vermedim yiyecek içecek
(1,230 puan) tarafından
Aynen canım bekle bakalım
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Bzmkide bikere yüzey temizleyiciyi almış saga sola dökmüştü bizde çok korktuk Allah'tan bzmki icmemisti ama doktor şey demişti zehirlemesi için koca bir bardak içmesi lazm yüzey temizleyici aynı sabun mantığında hiç mi banyo yaparken ağzına sabun kaçmadı diye çamaşır suyu olsa direk getirilmeli ama bunların içinde çok çok az miktarda varmış bize bişey olmadı ama dalını bilemiycem canm ya valla  sen genede bir acile götür ama smdiye kadar bişey olmadıysa olmaz muhtemelen 
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Yıka ağzını iyce sonra bitane şeker ver bnimkide yapmıştı öyle etmistm oglumda
(1,124 puan) tarafından
Ne içmişti canım
(1,571 puan) tarafından
Dalin cnm
0 oy
(361 puan) tarafından
İçmek değilde banyo yaptırırken suyunda oluyor dalin ağzına falan götürüyor. Bir durum yaşamadım. Bol su içir. Aksi halde kaka da bir şey görürsen, kusarsa falan götürürsün doktora 
(1,124 puan) tarafından
Bişeyi yok çok şükür canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
9 cevap 182 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 344 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 470 göst.
20 Ekim 2020 Diğer kategorisinde HasretErtugrul (103 puan) tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,228 cevap

34,887 kullanıcı

...