0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Kızlar oğluma hamileyim ve beğendiğim bir isim var. Bu ismi eşimin abiside beğeniyormuş. Onun kızı var ve eşi hamile değil.  Oğlum olursa koyarım demiş.

Sizce ben koysam ayıp olur mu? Bende seviyorum ve belki onların oğlu olmayacak yine kızları olacak...

Eltim ve eşimin abisi iyi insanlar onları üzmek istemem

22 Cevaplar

+3 oy
(2,904 puan) tarafından
İsmini söylememek nedir ya hadi söylemezsin tamam ama Kız sen ünlü müsün burası magazin D mi de ifşa oluyosun bazen gerçekten saçmalıyosunz valla :) 
-Reklam-
+2 oy
(2,675 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bu kadar ince düşünmeyin, yufka yüreğinizden kıymalı börek yaparlar :D

+1 oy
(10,931 puan) tarafından
Şimdi şöyle bir durum var ona göre soyleyim.siz biz bu ismi koyacağız dedikten sonra mi onlar böyle bir laf attı ortaya ?yoksa onlar dediler de bizim de oğlan okursa bunu koyacağı diye  sonra da şiz mi dediniz?
(264 puan) tarafından
Eşimin abisi açık açık bu ismi sevdiğini söylemedi biz öyle tahmin ediyoruz. Sevdiğim bir isim var şöyle şöyle demişti çok oncelerden ama söylemicem demişti. Biz bu ismin o isim olduğunu düşünüyoruz
(10,931 puan) tarafından
Hee ortada bir isim de geçmiyor yani.koyun gitsin.koyinca da biz koyacaktik derseler abi keşke deseydin açık açık nasıl bilelim biz Ahmet mi mehmetmi seversin deseydin koymazdik diyiverirsiniz
(264 puan) tarafından
Evet haklısın olabilir
(1,293 puan) tarafından
Katılıyorum bu yoruma
(1,783 puan) tarafından
İsmi çok merak ettim bukadar çok sevilen ismi hiç duyulmamis Osmanli zamanından mi
0 oy
(8,288 puan) tarafından
Onlarda koysun madem çok seviyorlarsa o ismi ben olsam koyardım. 
(264 puan) tarafından
Haklısın ama ben koysam onlarda koymazlar aile de var bile diye.
0 oy
(513 puan) tarafından
İsmi merak edip girdim yazmamissin
(264 puan) tarafından
İfşa olurum diye yazmadim
(513 puan) tarafından
Kız ne ifsasi demek başka hesabın da var :)
0 oy
(78 puan) tarafından
Ben olsam beğendiğim ismi koyarım. İsterse onlarda koysunlar.
(264 puan) tarafından
Biz koyarsak koymazlar ya ve üzülürler kesin
(78 puan) tarafından
Ama sende koymazsan üzüleceksin. Hem koyup koymamak onlara kalmış daha belli bile değilmiş cinsiyeti
0 oy
(1,076 puan) tarafından

Çok beğeniyorsan koy bence. Bizim sülalede her ailede Mehmet var mesela :D:D:D

(264 puan) tarafından
:D ama biz koyarsak onlar koymazlar ve üzülebilirler
(1,076 puan) tarafından
Sonuçta sen onlardan habersizdin.  Ama yine de içinden ne geliyorsa onu yap
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Ben koyardım sonuçta önce seninki doğacak onun daha ortada bişey yok bence anlayış göstermeleri gerekir 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Iyi insanlarmis söyle ben bu ismi düşünüyordim sanırım sizde seviyormussunuz. Ben bilmiyordum falan diyip direk sor. Belli ederler zaten kendileri

Ona gore karar ver
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Ben olsam koyarım 
0 oy
tarafından
Ben korum aynen belki kızları olcak 
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Yani cocuklarinin olmama gibi bir durumları yok sanırım. Olsaydi farklı olurdu uzulurlerdi ama şu durumda çok istiyorsan koyabilirsin bence. Sonuçta açık açık soylememisler
0 oy
(73 puan) tarafından

Dünya hassas kalpler için bir cehennemdir :D Ne kadar zarif düşünüyorsun ben olsam onların yanında konuyu açıp ismi söylerdim belki bu nezaketine karşılık mantıklı bir cümle kurarlar da ne güzel adıyla sağlıkla gelsin derler

0 oy
(1,493 puan) tarafından
Valla ikitane görümcemin ogullarının ismi Muhammed

Ve bende Muhammed koyucam sonuçta herkes istediği ismi koymakta özgür yani ki ben yanına ek bir isimde koyucam istersen öyle yapabilirsin 
(641 puan) tarafından
Benimde oğlum olursa inşallah Muhammed koymayı düşünüyorum:)
0 oy
(646 puan) tarafından
Ben olsam koyardim canim dedigin gibi erkek olacagi ne malum olsa bile kendileri karar versin koymak isterlerse kendileri koysunlar
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Koy gitsin ya ne kadar var aranızda senin bebek de yeğeni ne farkeder ki mücemmiyin ben ne bileyim dersin ☺☺
0 oy
(2,487 puan) tarafından
O kadar yakın değil de biraz daha uzak bi akraba olsaydı koyardım. O da koyabilir 2 tane olurdu ne olcak ama bu kadar yakınsa koymam. 
(2,487 puan) tarafından
Ama onların ne isim düşündüklerini bile tam bilmiyormuşsunuz ki. Siz direkt bu isim de aklımızda deyin bakalım ne diyecekler.
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Vala bende bir isim begeniyordum duydum eltim ilerde çocuğum olursa koyucam demiş o yüzden vazgeçtim 
0 oy
(641 puan) tarafından
İsmi merak edip tek tek yorumları okuyan var mı benim gibi:D
0 oy
(253 puan) tarafından
Ablamin cocugu olmuyordu ama her zaman soylerdi bir oglum olursa adini taylan koyacagim diye hep dilinde taylan vardi ondan 5 yil sonra evlenen eltiside biliyordu isim meselesini hamile kaldi cinsiyetinin erkek oldugunu soylediler ne isim koyacaklarini soylemediler bi dogdu taylan koymuslar ablam cok uzulmustu cunku cocugu olmayan birinin hayalini almisti elinden. Sizde boyle bir durum soz konusu degil bence koyabilirsiniz ben zeynep ismini cok begenirdim eltimde cok seviyorsu zeynep ismini once onun kizi oldu o koydu ben hic uzulmedim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
0 oy
86 cevap 1,550 göst.
29 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nz_00 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 240 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 451 göst.
20 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...