0 oy
79 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,159 puan) tarafından
Bebekleri arabası kaydırak var böyle oyalanacagi seveceği bir şey olsun diyorum ama ne olabilir sizce fikir istiyorum

7 Cevaplar

0 oy
(2,030 puan) tarafından
Ahşap puzzel var oyalıyor birde meyveleri şekilleri hayvanları öğreniyorlar ondan alabilirsin. Ben oyun hamuru aldım birlikte yapıyoruz hoşuna gidiyor. Kinetik kumlarımiz var benim oğlum var bu tarz şeyleri seviyor. 
-Reklam-
0 oy
(3,329 puan) tarafından
2 yas etkinlik seti al canim. Baya dolu dolu bi kitap serisi oyun oynuyorsun beraber 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Benimki 18 aylık ben sallanan at aldım bir de kaydırak biraz vakit geçirsin diye küçük oyuncaklarla oynamıyor 
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Ahşap küçük mutfaklar oluyor onlardan alabilirsiniz
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Cırt cirtli eğitici kitap var onu almış babasi 1 yaşındaki kizima fazla anlamıyor ama yeni geldi eve dha kitap zamanla alışır diye düşünüyorum eğitici hem mesela havuç var tavşan var bunu ona yapıştır diyorum bazen tuttuyo bazen yapmiycam diye atiyor falan onla vakit geçiriyor 
0 oy
(2,561 puan) tarafından
Küçük parçalı oyuncakları seviyorsa lego duplo var. Alelade legolardan değil sen bile oynarsın kendini kaptırıp:). Çocuklar çok seviyor. 

Kitap seviyorsa adeda nın çocuk akademinin yükselen zekanın çok güzel setleri. Çok şey öğrenir. Hiç pişman olmazsın.

Scooter alabilirsin çok hareketliyse. Ev içinde de olur valla biz kış geldi ev içine aldık. 
0 oy
(73 puan) tarafından

Uzerine bastığında ****** sesleri çıkaran oyuncaklar var onlardan alabilirsin hemde hayvanları tanımış oluyor gerçi benim oğlum ineğe basıp mee diyodu ahahaha:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 769 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Esilaam (2,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,060 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 484 göst.