0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (305 puan) tarafından
Kızlar 7 gündür felan yaklaşık sağ göğsüm ağrıyor ve kolumada vuruyor ağrısı dokunmasam bile ağrıyor sürekli çok korkuyorum 

13 Cevaplar

0 oy
(7,300 puan) tarafından
Bendede var aynı şey ben stresden diye düşündüm 
(305 puan) tarafından
Bilmiyorum pazartesi randevu aldım gidicem ama çok ağrıyor kafamı meşgul ediyor bu sorun
(238 puan) tarafından
Doktora gidin bilhassa meme kanseri erken teşhis için gidin annemin geç kalındı. Benimde koltuk altı acırdı şişti.ilk doğum yaptım sütüm birden doldu bildiğin yumurta kadar oldu bebek emdikçe eski şişlik gitti ama dokununca çok a, acıyor. Bebeğimi sütten kesince tarama için ultrason tomografi ve momogrofiye girecem. Annemden çıktı diye ırsi olabilir diye baktığın Dr demiş anneme
-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
Üşütmüşsündür sıcak havlu veya sıcak su torbası koy oraya 
(305 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Göğüs ağrısı kanseri ne kız yani 1 hafta da olacak şey değil bu yinede korkuyor san doktora gidebilir sin regl yaklaşınca da göğüs hassasiyeti ve ağrısı olur bilgine 
(305 puan) tarafından
O ağrıyla bu farklı biraz
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Benimde çok ağrıyo kist çıktı iyi huylu ağrıması iyi asıl ağrımıyosa kork. Bi genel cerraha git usg çekerler hem belki başka bişey den ağrıyordur korkutma kendini 
(305 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
(1,567 puan) tarafından
Rica ederim cnm sen ihmal etme tedbirini al takdir Allahın streste yapma kendimden biliyorum düşündükçe daha çok ağrıyo
(305 puan) tarafından
Kolumu kaldırmak bile istemiyorum elimede biraz sertlik geliyor ama
(1,567 puan) tarafından
Bendede sertlik var ama her zamn kiste olmayabiliyor sen doktora git genelcerraha bu şikayetlerini söyle hep usg çekmese bile sen çekmesini iste. Doktora gitmeden bilemessin stres yapar kendini kötü edersin anca
0 oy
(73 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun hemen kötüyü düşünme basit bir kas ağrısı olabilir basit bir kist olabilir mesela benim iki göğsümdede fibrokistlerim var agri yapiyorlar adet oncesi kola vurmasi bana sut bezleriyle ilgili birsey olabilecegini dusundurdu.Arkadasimda fibroadenom vardi onun kola vuruyordu kist buyudukce ameliyatla aldirdi iyi simdi iyi bunlar zararsiz kistler önemli biseyde olabilir tabi doktora görünmeden bilemeyiz iyi düşün iyi olsun yas kaç ? 
(305 puan) tarafından
25 yaşındayım cnm
(73 puan) tarafından
Anladım canım rahat ol eminim zararsız bir şeydir iyi ye odaklan kötü ihtimaller hep var dusunsekte dusunmesekte gelmiş geçmiş olsun
(305 puan) tarafından
Sağol cnm benm
0 oy
(73 puan) tarafından
Bu arada benim doktorum agri yapmayan kist daha önemli bizim için demisti içini ferah tut
(305 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim cnm
(73 puan) tarafından
Rica ederim ablacım yaşım 46...13 yildirda yılda 1 kez fibrokistlerim için radyolojiye gidiyorum kontrole sanada önerebilir doktor eğer kistik bir durumsa
0 oy
(3,401 puan) tarafından
Ele birşey geliyor  bu cnm bende de fibrokist var 
(305 puan) tarafından
İnsalah kötü bişey cikmaz
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ağrıyorsa sıkıntı etme çoğu kadında oluyor ağrımazsa sıkıntı vardır 
0 oy
(1,668 puan) tarafından

Büyük ihtimalle üşüttün cnm 

Neden se böyle başlık görünce nazlı sanıyorum ve çoğunu es geçiyorum 

(305 puan) tarafından
Elime sertlikte geliyor aslinda
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Eline kitle geliyor mu mesela dokununca meme kanseri ağrı yapmaz ki benim arkadaşım daha yeni oldu ameliyat kötü huylu nasıl farkettin dedim bana dedi elime kitle geldi ağrı sızım yoktu çok iyidim falan diye söyledi hemen gitmiş falan emar dı meme ultrasonu mamagrafi hepsini yaptırmış doktor biyopsi yapmış onun ardından emar falan da çıkınca kötü huylu olduğu anlaşılmış hemen ameliyata almışlar şu anda idare ediyor kemoterapi alacak herşeye kanser demek doğru olmaz sen bi sıcak su torbası falan koy bakalım bi kaç gün bekle bu defa da geçmezse hemen doktora git ama üşütmüşde olabilirsin sakin ol 

(3,401 puan) tarafından
Meme kanseri ağrı  yapar cnm arkadaşım öyle ağrı yapıyordu  kolunu  kaldıramıyordu  biyopsi yaptı kanser olduğunu  öğrendi daha yeni
(2,698 puan) tarafından
Valla bilmiyorum bana öyle söyledi ağrı yapmıyormuş sadece eline kitle gelmiş gitmiş biyopsi falan alınmış Bayaa şeyler yapmışlar sonra da kemoterapi alacak hatta emin olamamış bir doku dan tekrar birdaha alacaklar parça
(12,494 puan) tarafından
Rahime kitlesi kaç cm miş ki kemoterapi den önce ameliyat olmuş
(2,698 puan) tarafından
Sorarım canım yazarım şimdi
0 oy
(4,309 puan) tarafından
Meme kanseri ağrıdan ziyade kitle ile ortaya çıkar. Kendi kendinizi muayene ettiniz mi kitleniz var mı? Meme dışında herhangi bir şekil değişikli döküntü var mı?
(305 puan) tarafından
Elime bir sertlik geliyor zaten
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Eline kitle geliyor mu kontrol ettin mi? Ben de kitle var ceviz kadar ve önceden çok ağrı yapıyordu fibroadenom teşhisi koyuldu takip verildi
(305 puan) tarafından
Evet var sert bisey
0 oy
(276 puan) tarafından
Sudan nem kapan bir insansın başlığın beni dehşete düşürdü  
(305 puan) tarafından
Neden ne alaka

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 118 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Aydu (0 puan) tarafından soruldu
0 oy