0 oy
620 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

Merhaba

Eşim bugün düğüne gitti kuzeni evlendi.. saat 13;00 gibi 
Kendisi gitti beni istemedi .. yani üşürsün gelme sen dedi .. ailesi zaten beni sevmiyor .. çok zoruma gidiyor herşey .. bugün izinliydi herzaman evdeyim .. daha gelmedi eve hala orda .. ne yapcam bilmiyorum yalnızlıktan kafayı yiycem

16 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
En çokta ailesinin istememesi değil de sevdiğinin böyle yapmasi üzüyor yaralıyor insanı sende onun ailesine saygı gösterme eve gelince yüzüne bakma onlar biz erkeğiz diye bize iyi davranmıyorsa sende bugün dediğini yapma bakma yüzüne sende dünyaya bir kere geliyorsun söz konusu eşin bile olsa seni uzmesine küçük düşünmesine izin verme bacım 
(2 puan) tarafından
İşte sırf bu yüzden gaddar olacaksın gerekirse padişah mi daha seni istemiyorlar hayırdır yani ağlama ağlayıp da onlara karşı kendini güçsüz gösterme biz kadınlar çok güçlüyüz yapamayacağımiz birşey yok aslında ama sevdiğimiz adamın yanında süt dökmüş kedi gibi masumuz ki bizi sahiplensin bizim arkamıza babamizdan sonra dağ olsun ama şu bir gerçek baba hariç hiç kimse dağ olamaz onun ailesi için ağlayıp kendi aileni üzme eşin ailesini düşünüyorsa sende kendi aileni kendini düşün sen önce kendini sev gerisini boşver
(60 puan) tarafından
Çok haklısınız iyi insanlar herzaman kaybediyor.. :( ben çok boşanmaya kalkistim eşim bosanmak istemiyor cunki ben bu yaşıma kadar hiç mutlu değildim anne baba kardeş sevgisi hiç görmedim.. dedim evlendikten sonra ailesinden görürüm ama hayatım sansizmis ... :(
(2 puan) tarafından
Hiç öyle düşünme eşine söyle gerekirse bağır ama asla kendini değersiz hissetme sen çok değerlisin kendini değerli hisset eşinin en büyük hatası ne olursa olsun düğüne sensiz gitmesi sen onun eşisin hayat arkadaşısin ne olursa olsun benim karım deyip elinden tutup götürmesi lazımdı seni
(60 puan) tarafından
Offf zoruma gidiyor herseyyy
(2 puan) tarafından
Gitmesin uzulme gelince konuş eşinle zoruma gidiyor böyle davranman de ama boşu boşuna kendini üzüp yıpratma
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından

Canım benim önce kendi değerini bileceksin..

Seni istemiyorlarsa onların problemi..Sen onları bosver önemli olan eşinin sen olmadan gitmesi üşürsün demiş kendi alaskadami yaşamış soğuğa bu kadar dayanıklı :angry:ona soğuk degilmiymis..İnsana eşi değer verecek önce ezdirmeyecek benim oğlum gelinimi getirmeden gelirse hayırdır derim karın gelmemiş hayırdır? Bur daha olmasın der ona kızarım ne biçim insanlar var ya 

(73 puan) tarafından
Benim senden büyük evladım var bak sana bir anne tavsiyesi şu hayatta hiç bir şey senden kıymetli değil onlar kim ki onlar için öleceksin kızım ya  kıymetini öyle bir anlayacaklar ki sabırlı ol sakin ol otur bekle..Bende yurtdisina gelin geldim zamanında  kimsesiz değilsin Rabbin var unutma herkes yaşattığını yaşıyor denendi ispat edildi ;)
(60 puan) tarafından
Anneme diyorum annem diyorki kızım boşver eşim erkek kuzeniyle gitti ya diyorki annem boşver kızım erkek erkeğe takılıyorlar bağırdım anneme birkere olsa arkamda hiç durmadı benim birkere olsun hak vermedi bana hiç bir konuda sürekli eşimin arkasında :(
(73 puan) tarafından
Benim annemde öyleydi kız anneleri genelde böyle oluyor onuda anlamaya çalış yuvan huzurun bozulmasın istiyor kadın içten çok üzülüyordur aslinda emin ol
(60 puan) tarafından
Annemin yüzünden evlendim zaten .. 17 yaşındaydim .. başından salı verdi beni babamdan boşanıp 3 evliliği yaptı
(73 puan) tarafından
Anlıyorum canım Allah içine ferahlık versin
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Eşinin ailesi istemesin önemli değil ama eşinin sana sahip çıkması gerekir. Senin gitmediğin, istenmediğin yerde onun ne işi var? 
(60 puan) tarafından
Ellerini opiyimm ayy varya iste eşime bunu anlatmaya çalışıyorum diyorki ayıp olur mayip olur diyip duruyor gitmem lazım diyor cildircammmmm
(1,585 puan) tarafından
Onlara ayıp da sana ayıp değil mi?
0 oy
(624 puan) tarafından
Evlenince öküze dönüp karısını üzen görmezden gelen tüm erkekleri Allah ıslah etsin
(60 puan) tarafından
Aminnnnnnn
(56 puan) tarafından
Amin amiin
0 oy
(693 puan) tarafından
Daha neler ya üşürsün mü saçmalamış  
0 oy
(8 puan) tarafından
Eşinin ailesi seni istemiyor kuzeninin ailesi de mi istemiyor seni götürmüyor Niye istemiyorlar seni sen ne yaptın 
(60 puan) tarafından
İyilik
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Başlığı okudum ve.... Eşinin istemesi önemli olan diğerlerini umursama diyecektim ki. İçeriği okuyunca eşinin de sana bunu hissettirniş olduğunu gördüm. 

Sende aynısı eşine yap. Eşini görmezden gel biraz değiş. Sendeki değişimin farkına vardığında, sana ayna oluyorum dersin. 
(60 puan) tarafından
Pazartesi boşanma dilekçesi cikartacam
0 oy
tarafından
Canım beni de ailesi istemiyordu nisandan 2 gün sonra arayıp yüzük at dediler 1.5 senelik evliyim şuan bebisim de var eşim yüzük attirmadi bende yeri geldi alttan aldım işi bu raddeye getirdim şimdi onlar beni istiyor ben onları istemiyorum onlar dışımda bütün akrabalarını kendimi sevdirdim onlara yüz vermiyorum ama çok pişmanım eşimden veya evliligimden değil kendimi bu kadar ezdirdidigim ve alttan aldığım için gururumu çok kırdılar nisanlilik döneminde hala aklıma geldikçe ağlıyorum allah yanlarına kar bırakmasın hakkım da helal değil 
0 oy
(652 puan) tarafından
Tercih meselesi sanırım canim bende tam tersi esim kızımda alsin gitsin kafamı dinleyim diye düşünüyorum bensiz kac defa bir yerlere gittiler hiiic takmadim yazin dugunede gittiler ben isteyerek gitmedim bence sende fazla takılma baska sekilde esini kendine cekmeye çalış 
0 oy
(3,426 puan) tarafından
Eşiniz merkezli yaşamayın. 

Beklenti içinde olmayın. 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Neden seni istemiyorlar 
0 oy
(13,257 puan) tarafından
Sende onları isteme onlar sana aile olmuyorsa sende onlara gelin olma ölüp gidecekler evlatlarının yanında bir hayat arkadaşı olmasını çekemiyorlar bazı aileler gerçekten çok garip 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Çocuğun yoksa düşünmeden oyalanmadan ,arkana bakmadan çık git.cocugun varsa da zemini hazırla eğriyi doğruyu bir tart ondan sonra birikiminide gözden geçir çocuğunu da al git.bunlarin elinde heba olursun yazık gençliğine .arkanda duranin da yokmuş ondan boyje yapıyorlar işte.
0 oy
(6,512 puan) tarafından
O nasıl bişey ya ne demek sen gelme çok ayıp ailesi neden seni istemiyor çok can sıkıcı bir durum 
0 oy
(985 puan) tarafından
Niye seni istemiyorlar sebep ne canım eşin de görüşmenizi istemiyor baksana
0 oy
(985 puan) tarafından
Kız boşver beeeee görüşme ne güzel kafan rahat görüşünce daha çok sorun çıkıyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 323 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 394 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 186 göst.
0 oy
38 cevap 1,449 göst.

380,916 soru

11,404,427 cevap

34,942 kullanıcı

...