0 oy
2,047 göst.
Diğer kategorisinde (210 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
İki buçuk aylık hamileyim kıskançlık yüzünden ve eşim baba hakaret küfür yüzüme dolu dolu tükürdü k... oruspu*****e ne varsa saydırdı anneme babama ablama kardeşlerime hakaret etti bende o ne dediyse aynısını ona iade ettim vurdu dövdü beni sizce bebeğime bisey olmuş mu acaba sadece sırtım ağrıyor 

38 Cevaplar

+19 oy
(568 puan) tarafından
Böyle dayak yedim postlarına ayar oluyorum. Buradaki kadınlar ne yapabilir. Polisi çağırmalısın. Hamilesin ve şiddet görmüşsün belin ağrıyor . Düşük yapıyor olabilirsin buraya yazdığına göre doktora da gitmeyeceksin. Ne dememizi bekliyorsun evine bağlanıp ultrasonla bebene mi bakalım ?
(2,702 puan) tarafından
Hahh aynen inşallah yanılalım ama buraya gittim diyip foto atmassa asla inanmam ben tutanağın bir kopyasını veriyor polisler birde gittiğine dair e nabızdan görünüyor zaten gittiği hastaneye kadar göreceksiniz gitmedi
(119,153 puan) tarafından
bebege bisi olsa bu resmen cinayet ☹️
(2,702 puan) tarafından
Malesef eğer gitmediyse gitmedi bence zaten Rabbim isteyene versin çocuk ne desem yersiz olur kank
(570 puan) tarafından
Şahsen kocam beni dövdü diye kalktıp buraya yazmam ki üstelik birde hamileysem yaa kafa buluyorlar buradakilerle yada psikoloji bozuk aklıma cok şey geliyorda boşverdim
(368 puan) tarafından
Bide bu adamdan 3, çocuğu mu yapmış. Zaten sorumluluk sahibi biri değilmiş ki şiddet aldatma ne ararsan var neyse valla diyecek çok şey varda hiçbir şey demek de gelmiyor içimden. Allah yardımcısı olsun l.
-Reklam-
+3 oy
(711 puan) tarafından
Dayak yemişin geçmiş olsun ama eşiniz sinirliyken lütfen susun karsında ne derse desin aldırıs etmeyin zaten sakin olunca anlar benim eşimde sinirlenir bazen hiç aldırıs etmem ne derse tamam canım haklısın ben yanlış yaptım derim ama siniri geçince gelir özür diler sarılır mutlu olim diye alısveris yapar vs vs 
(573 puan) tarafından
Kocan da sen sinirliyken yapıyor mu bu dediklerini niye hep kadın susup alttan almak zorunda ezik miyiz biz
(711 puan) tarafından
Ezik olmak değil bu beni haksız görenler siz hep üsten üsten mi konuşuyorsunız
(711 puan) tarafından
Eşiniz sinirliyken bile
(1,534 puan) tarafından
Zeliha buraya takılma bunlar burda klavye delikanlisj
(4,095 puan) tarafından
Hayır üstten üstten konuşmuyoruz. Eşimiz de üstten üstten konuşmuyor.  Sinirli olsak da oturup efendi gibi konuşuyoruz. O yüzden karşımızdaki  de susmak zorunda kalmıyor
+2 oy
(6,247 puan) tarafından
Hamile halinle sana bunu yapan hamile olmasan ne yapardı acaba. Polise nasıl gittin eşin nasıl izin verdi ? Keşke kadesi indirseydin şimdi hemen indiripte polisi çağırabilirain senin için daha iyi polis eşliğinde o evden çık ve bir daha girme böyle insana güven olmaz.
(6,247 puan) tarafından
Ya şu an gerçekten inanamıyorum eski postlarina baktım. Eşin eskort aramış yakalamışsın eşin senin yanında açık kadınlara bakmış. Eşin sahte instagram hesabına inanıp başka bir kadın sanıp seninle konuşmus yani tam bir s.erefsiz kocan var ve seni kıskanıp dövüyor öyle mi ve sen bunları yapan adamdan hamilesin bu daha saçma bir durum yani gerçekten bu kafayı anlamıyorum. Karakter yoksunu biri ile hayatını hala neden sürdürüyorsun ? Bu kadar mı gurursuz veya güçsüzsün ?
(644 puan) tarafından
Yoruma +1 yapamadim ama cok saygi duydum su an
(2,674 puan) tarafından
İşte en son ölecekler o olacak +++
(6,247 puan) tarafından
Ama cidden böyle kadınları anlamıyorum ve çok üzülüyorum cahil kalmışlar yazık o çocuk dünyaya gelince karaktersiz bir babası ve saf dayak yiyen hakarete uğrayan güçsüz bir annesi olacak. Amacım post sahibine saygısızlık yapmak değil elbette ama evlilik yaşına gelmiş bir kadın. İnsan babasını secemez ama evladına baba seçebilir. Tutupta böyle birini baba yapmak kadının hatası
(2,674 puan) tarafından
Bunlar yalnız kalmaktan dul olmaktan korkuyorlar bak. Başka bir şeyden değil. Geçen biri de yazmıştı işte nasıl yaparim sonra arkamda bir erkek olmayacak diye. Bazı kadınları anlamak gerçekten çok zor
+1 oy
(2,702 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Buraya yazana kadar polisi neden aramıyorsun kadese bassana **..k pçi nasıl vurdu yaaa nasıl hamile kadına elleri kopsun Allah çürütsün inşallah  ara polisi bekleme bahane etme lütfen ailem uzakta ne demek gelsin alsınlar seni ölmeyi mi bekliyorsun sen offf yssa çok çok sinir oldum YADA SEN ADRESİ ÖZELDEN YAZ BİZ ÇAĞIRALIM ŞİKAYET ETMEYEN EN ADİ O ÇOCUĞU OLSUN AT ADRESİ 

+1 oy
(333 puan) tarafından
Ben anlamıyorum dayak yiyosun gebesin bebeğin düşebilir  sen eline telefonu alıp uygulamaya girip post açıyosun bi tek bana mı saçma geldi ben olsam direk ailemi arardım
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Polisi arasana ya sukayet et o deyyusu. Sarp raporu da al uzaklastirmada
(210 puan) tarafından
Teşekkür ederim kizlar hastaneye gidiyorum darp raporu için ve şikayetçi olucm
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Neredesin? İnşallah hala evde değilsindir? Darp raporu almaya gidiyorsun değil mi? 
(210 puan) tarafından
Emniyet hastane çok uzak  ailemde benden uzakta evdeyim ağlamaktan kötü oldum
(1,577 puan) tarafından
Ara polisi gelsinler. Bir gün daha ileri gitmeyeceği ne malum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ellerini kollarını kırılsın inşallah ailen yokmu ara yada çık gittbi doktora darp raporu al durma ob adi yaratiginn yaninda
0 oy
(7,358 puan) tarafından
pislik insan aşırı kıskanmakta ıyı diğil ya 
0 oy
(875 puan) tarafından
Hemen doktora gidin daha bebeğiniz tutunma aşamasında beklemeyin, eşiniz denilen şahsi da şikayet edin bu hamileyken böyleyse çok çekersiniz Rabbim yardımcınız olsun
0 oy
(257 puan) tarafından
Canım korkma hemen polise haber et benim dustufum hataya dusme hemen ara bujun sonu yok bir kere yapan herzaman yapar 
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu. Bende hamileyim çocuklarım bile değse heryerim ağrıyor sanki erkeğin kuvvetini düşünemiyorum bile :( bebeğin durumunu Allah bilir
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Neyin kıskançlığı bu .
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Hemen polisi ambulansı arayacaksın. O herifi içeri tıktıracaksın
0 oy
(1,289 puan) tarafından
Telefonuna kades uygulamasını indir. Polisi ara darp raporu al şikayetçi ol. Ailen arkadaysa ailenin yanına git
(210 puan) tarafından
Cesaretim yok :(((((ailemde arkamda olmaz
(877 puan) tarafından
Ailen neden arkanda olmuyor aklıma kötü şeyler geliyor
(385 puan) tarafından
Devlet arkanda olur kadın sığınmaya alırlar o evde 1 dk bile durman hatta
(210 puan) tarafından
Ailem beni çocukla kabul etmez beni tek kabul ediyor darp raporu almaya gidiyorum
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Ya lütfen sessiz kalmayın buna nolur ya. 112 yi arayın gelsin hiç imkan yoksa. Rapor alın. Yarın bir gün öldürmeyeceğini nerden biliyorsunuz. Yazık bu kadınlarımıza. 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Dövdü küfür etti sen orda ne bekliyosun o halinle ?
0 oy
tarafından
Ara polisi canın bu kadar kıymetsiz mi karnındaki sabinin ne günahı var sikayet et uzaklaşma alsın nasıl sana eli kalkar konuşmak varken 
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Kadesi yükle hemen polisi ara 
0 oy
tarafından

Şuan çok üzüldüm geçen tartıştık inan bir anlık çocuk yüzünden kavga çıktı eşik koluma.vurdu 

Dur artık sus artık hamilesin  bebeğe bişey olacak diye diye hızlı bile değildi.benim.ina bile içim.acisi hemen küstüm 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,209 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 2,088 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 7,657 göst.
27 Kasım 2018 Diğer kategorisinde ikranur'un annesi:) (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 931 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tulaysarican (7 puan) tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı

...