0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (1,479 puan) tarafından

image

image

kızlar kızımın yuzundeki yediklerimdenmi oluyo acaba neden boyle aslında doğdugu günden beri varda ama şimdi dahada fazlalştı sanki 

5 Cevaplar

0 oy
(865 puan) tarafından
 Sicaktan ve  yelekten felan olmusa benziyor. Baynosunu havalrdan dolayi aksatiyorsan ondan da olabilir. Doktora götür en iyisi.
(1,479 puan) tarafından
Evet banyoyu ilk kez dun yaptırdım gobeyi bikaç gün once düşmüştü
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Yeni dogan bebeklerde oluyor oglumun yanağında olmus tu dr gösterdim ozaman normal  dedi bir krem sürme dedi kendiliğinden gecer dedi gecdi gitti 10 gün icinde  20 gönluktu 
(1,479 puan) tarafından
Bu kadar fazlamı olmustu peki. Heralde ben tatlı filan yedim ondan oluyi bu kadar kızarıklık cok yok sadece boyle beyazlar
(5,953 puan) tarafından
Okadar yogun değil di ama yanaklarında  serpme  sekilde  göz yanlarında   ama dediğim gibi ben dr gösterdim sizin faklı olabilir yine siz gösterin de birsey sürmeyin dr danismadan
(1,479 puan) tarafından
Yok sürmem canim
0 oy
(4,404 puan) tarafından
Çok çok yüksek ihtimalle alerji. Sıcaktan ya da o yenidoğan sivilcesi bu kadar çok olmaz. Bi doktora götürün derim. 
0 oy
(1,261 puan) tarafından
Bilgim yok ama bu maşAllah bal küpü duruyor
(1,479 puan) tarafından
Ahahha teşekkürler canim yok ama tombik bebis dyil yuvarlak yuzlu ama minnacik :)
(1,261 puan) tarafından
Minnacık olduğu belli maşAllah kuzuya. Bahtıda çok güzel olur inşAllah
(1,479 puan) tarafından
Allah razı olsun canim seninse hepimizinde cocuklarımızın bahtları guzel olsun
0 oy
(3,572 puan) tarafından
Bana alerji gibi geldi dr götürün boş yere acı çekmesin alerjisi varsa diyet yaparsın rahatlar aksi halde ağlama, huysuzluk, iştahğroblemi , gaz, kabız olur 
(1,479 puan) tarafından
Sadece huysuzluk ve aglaması var oda ilk günden beri gaz kabızlık filan yok canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 260 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 319 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 327 göst.
24 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ❤Muhammedin Annesi❤ (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 327 göst.
8 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Miniktugraninannesi (15 puan) tarafından soruldu

381,038 soru

11,407,510 cevap

34,943 kullanıcı

...