0 oy
662 göst.
Diğer kategorisinde (290 puan) tarafından

Kızlar şoktan yufka aldım yufka bildiğiniz böyle çıktı poşetin üstünde şikayet numarası var aradım cvp vermediler nereye şikayet edebilirim 

image

11 Cevaplar

+4 oy
(2,295 puan) tarafından
Bana et aşko ılgılenırım ben itinayla beddua edılır. Perde asarken alta degıl üste taksınlae söksünler inşallah. Banyo çorapla gırsınler ıslak terlıge bassınlar. Bulasıklatı tezgah yerıne dolap ıcıne koysunlar
(644 puan) tarafından
Ahahhh:))) ilk ödeme gelsin bakalım ondan
(2,295 puan) tarafından
Canınız sağ olsun sız gülünce yanagınızdan çıkan cıceklerden bana buket yapın yeter
(644 puan) tarafından
Hem komik, hem güzel yürekli var mıydı bu devirde böylesi ❤️ Rabbim de yüzünden gülücük eksik etmesin inşallah.
tarafından
Oyyy hatun hem pozitif hem romantik yahu :D ❤️ sana hamiş duası edicem
(2,295 puan) tarafından
YaAaaa utandırmayın beeee benı :)
-Reklam-
+1 oy
(3,003 puan) tarafından
Şok un kendi cagri merkezini ara bence sonucta urun icin aracılık ediyor ve sizin muhatabıniz.
0 oy
(1,955 puan) tarafından
Fişinle birlikte götür iade et bence . Şikayetlerden sonuç çıkmıyor genelde en azından paranı almış olursun
(290 puan) tarafından
Cnm fişi vermemişler bide küçük bebeğim var havada buz gibi yoksa götürdüm ya bildiğin insanlarla dalga geçiyorlar
0 oy
(556 puan) tarafından
Götür iade et canım 
0 oy
(239 puan) tarafından
Cimer e yaz bence
0 oy
(790 puan) tarafından
Tatlım fişin yoksa sorun malesef bende eski marlet çalışanıyım ve şokta çalıştım çok kurtlu ürün sattılar çok ben genelde ürünü satarken incelerdim ama çok azar yerdim sürekli sevkiyat gelen mağazalardan alışveriş edin haftada 2 kez sevkiyat gelen mağaza cirosu düşük mağazadır ben gerekirse gidip ürünü değiştirirdim ürünlerin havası bol olursa patlatıyorlar iğneyle deliyolar oda kurtlu bir ürünün yakınına gelince kurtlanıyor deterjanlar felan dikkat etmişsinizdir kitap gibi duruyor ama damla damla akıtıyor toz olanlar sebebi mağaza çalışanlarından delip kitap gibi durması isteniyor mağazanın göze hitap etmesi içinmiş makarna bulgur pirinç mercimek heosi deliniyor 
(287 puan) tarafından
Ya benim anlamadığım şey, düzenli olarak sürekli marketler çöpe yiyecek atıyorlar, bu belli artık, demek ki rıızıklarında bu parayı kazanmak yokk, neden satın alırken daha az almıyorlar veya alacaklarsa fiyatını az daha düşürseler de çöpe gitmese yazık günah çıldırıyorum bu günahların haddi hesabı kalmadı artık, toptan cehenneme doğru gideceğiz diye korkuyorum
.... Hiç mi akıl almazlar, gerçekten merak ediyorum?

A101 Bim nereye gittiyse raflarda sinek uçuşuyor çürümüş meyve ve sebze dolu, bu şekilde nereye kadar sürecek bu durum, elime bir aldım domates ellerime bulaştı çürük pisliği elimi silecek yer aradım, bunu neden yapıyorlar gerçekten fetoculer mi bunlar, paradaan gözleri mi kaymış neden neden
(790 puan) tarafından
Tatlım paradan gözleri dönmüş aynı mağazayı migros 9 elemanla çalıştırıyor şok cirosu düşükndiye  3 elemanla çalıştırıyordu utanmasa 2 eleman çalıştıracaktı şokla migros yan yanaydı çalıştığım yerde migrosta çeşit çok diye oraya gidiyolardı o sene cirosu günlük 10 bin tl nin altında olan marketler 3 eleman verilecek diye karar alındı mağaza satış yapmıyordu günlük 2500 tl yapıyorduk ama düzenli mryve sebze çürüğü çarğını toplardım poşetler çöpün yanına koyardım temiz bir yere
(1,295 puan) tarafından
Ahh bı anlayabilsek bide müslüman ülkeyiz diyoruz bizim milletimizde bunu yapıyorsa daha ne diyebiliriz zaten
(287 puan) tarafından
Evet çok haklısın bz de bu yan sanayi marketlere giderken kasaya bakan var mı diye bağırmaya ödeme yapamıyoruz az kişi heryere yetişmeye çalışıyor
(790 puan) tarafından
Mağaza satış yapmıyor diye her gün cam sildiriyorlardı bu kaynak makinasının lekesini sinek pisliği sanıyorlardı en düşük eleman bendim hergün dükkandaki tüm camları aynaları silerdim o yüzden evlenirken camdaki lekeler konusunda uzmanlaştığım için görenler arada camı fark etmeyip sinek gibi kafayı cama vuruyolardı  sonrada bu kadar nasıl canlı cam olabilir diyorlardı  30 kiloluk patates çuvalını taşıyordum birde mağaza müdürüm görme engelliydi kasada dururdu birde dükkanın civcivli zamanı sigarw molası verirdi bağırırdı gel müşteriyle ilgilen diye sürekli açık çıkarırdı müdür yardımcısıda para kaçıdmaya kalkardı sürekli 200 300 tl eksik çıkarmaya çalışırdı benim kasamdan snki hırsızlıj yapmışım gibi davranır ben tepki gösterincede aa kasanın altına çekmeceyle kasa arasına sıkışmış derdi o müdür %90 görne engelliydi sırf borcum olmasa o işte belkide o lasar uzun durmazdım gerçi 6 ay çalıştım ama çok ptoblem vardı mesela normalde derin dondurucunun buzu 1 günde eritilir soğuk eşyalae diğer dolaplara taşınırdı böylelikle soğuk zincir bozulmazdı ama izin yoktu eline makas alıp buzların hepsi kırılıyordu tüm ürünlerde alışveeiş sepetine doldurulup buzlar temizlenip biran önce geri yerleşmeyi bekliyordu ha keza dondurma dolabıda öyle buzları makasla kırardık dolabın içini süpürge ve faraşla temizler sonrs ürünleri yerleştirirdik ama bu süreçte dondurmalae çözülmeye başlardı nmağaza düşük ciroku diye yerdeki siyah lekeler olurdu bazen çimento kalekim lekeleri onlsrı porçöz ve telle ovalatırlardı birde oturma yasağı vardı bizim mağazada oturduğumuz görülsün direk gelir kızarlardı mağazada yapılacsk tüm işler bittimi diye özellikle bana kızarlardı 64 ten 40 kiloya düştüm yüjsek tempodan yemek bile yiyemiyordum işlere yetişicem diye ciro düşük diye çok hakaret işittik neden migros dha çok çirosu varmış bizim yokmuş birde bizim mağazda müşteri bir ürün arıyorsa sesleniyorsa ürünü gösterip etikete dokunup etiketi kişiye söyleyip kasaya o şekilde söyleme zorunluluğu vardı ha  ürün seçerken ürünler hakkında yapılan hileler gibi notlar isterseniz söylerimişte kuru gıda ve bakliyat konulurken delik açıyolar düzgün dursun diye toz deterjanda öyle o yüzden kuru gıda ve baklagil alırken dikkat edin ve sakın fiş atmayın
0 oy
(5,738 puan) tarafından
Ben de bir kere aldım bu marketlerin birinden yufka bir daha da hayatta almadım. Gidip yufkacıdan alıyorum. Maket yufkası pişmanlıktır
0 oy
(304 puan) tarafından
Şikayet et diye site var googlede oraya yaz ben yazdım ertesi gün beni aradilar
0 oy
(287 puan) tarafından
Yufka yufkacıdan başka yerden alınmaz..
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Tüketici hakem heyeti 
0 oy
tarafından
Bende geçen a101 den kanat aldım iki paket bir tanesini açtım çok kötü kokuyordu fiş i vardı götürdüm yeni bir tane aldım :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 403 göst.
14 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 646 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 367 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,585 cevap

34,780 kullanıcı

...