0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (88 puan) tarafından
Kızlar merhaba bsey sormak istyorum kusura bakmayın lutfen. Ben ikinci dogumumu yaptm bebegm 8 aylık 4.cu aydan sonra adet olmaya basladm ama kanamam cok fazla hic boyle olmazdm ilk cocugmdan sonra da normaldi ama suan ozur dileyerek soyluyorum gunde 4 5 ped degisiiyorum giysimi degisiyorum hatta dus alsam kanamam azalrdi ama bugn aldm yine aynı sizce normal mi sizde boyle misinz yardmci olursanz cok sevinirim. Tekrardan ozur dilerim

7 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yani normaldede adet kanamasında zaten günde bu kadar ped değiştirilmez mi 4-5 tane sabahtan akşama kadar sonuçta normal. Ben rahat 6 tane değiştirirdim kanama da öyle çok olmamasına ragmen bilemedim
(88 puan) tarafından
Iste benim kanama fazla o yuzden sormak istedm canım
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ya simdi desemki rahimde yirtik var ama 4 ay gecmis 

Valla benimde adetim cok olur gunde 6 6 defa ped degistirdigim olur adetimin 1 ve 2 ci gunu hic disari bile cikmak istemem  bu yuzden valla bi bak eger  adetin 3 gunu azalma olmazsa kadin dogumcuya git bi gorun 
(88 puan) tarafından
Gdeyim dedm sonra vazgectim belki normal diye ama bna gore degl cnku ben bu kadar hic olmazdm
(3,024 puan) tarafından
Dogumdan sinra bir takim degisiklikler olabilir vucudumuzda buna adetimizde dahil dedigim gibi adeti  3 bilemeidn 4 gunu azalma olmaz ise bi kadin dogumcuya gorun
(88 puan) tarafından
Insallah artk bi sonraki ayda boyle olursa gidicem
0 oy
(786 puan) tarafından
Olabilir canimmm normaldede ondan fazla pet degisilmezmi
(88 puan) tarafından
Yani normalde de degsrdm ama hic pedim bu kadar dolmzdi inana utanarak soyluyorum kusura bkma ama artk sızıyor esofmanı mı degisiyorum
0 oy
(124 puan) tarafından
ped sayısı 8in üzerinde ise kanaman çoktur altında ise normaldir
(88 puan) tarafından
Yok 8 degil sukur. Ama benim onceki aylarima gore fazla olunca biraz korktum
(124 puan) tarafından
adet düzenin değişmiş olabilir mesela bende 7 gün adet olurdum simdi 3 gün oluyorum günde 7 8 ped değiştirirdim simdi daha az değiştiriyorum eğer yinede için rahat değilse bi doktora görün istersen
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Her hamilelikte hormonlar değişiyor ve farklılaşıyor herşey benimde öyle bende hiç yoğun geçirmezdim ama artık daha yoğun geçiyor reglim
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Anormal geliyorsa sana bu bir doktora git canım benim 3 gün sürerdi ve günde en fazla 3 ped değiştirirdim en fazla yani o kadar çok kanamam hiç olmadı 
0 oy
tarafından
Doktora gozuk istersen parca falan olabilir daha once oyle duymustum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 594 göst.
13 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenurzorlu (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 455 göst.
10 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma kayra (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 446 göst.
0 oy
4 cevap 149 göst.

377,833 soru

11,309,247 cevap

34,741 kullanıcı

...