0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasipse yazın giymesi için neler alınmalı tişörtten çok kısa kollu zıbın mı daha uygun şu an 8 aylık acele mı ediyorum o zamanki kilosuna göre mı almalıyım şimdi yazlık ürünler bayağı indirimde 

10 Cevaplar

0 oy
(3,356 puan) tarafından
Bence acele ediyon daha yaza cook var ;)
-Reklam-
0 oy
(11,085 puan) tarafından
Yerinde olsam elimde para varsa alırım şimdi bikaç parça bile olsa. Yazın yeni sezon diye bindirecekler zammı yine. Yazlık 2li takımlardan alabilirsin yaza 1 yaşında olacak ya, zayıfsa bebeğin 12-18 ay kiloluysa 18-24 ay alırsın. Ha ben hep büyük büyük alırım seneye de giyer mantığıyla. Sen kendine göre karar verirsin artık
0 oy
(191 puan) tarafından
1.5 2 yas civarina uygun alabilirsin kücük oluyor cunku bebek elbiseleri kilosu nasıl ? İlla almak istiyorum diyorsan oyle yap. Ama bence alma zamanı gelince yavaş yavaş alirsın cunku bebeklerin kilosu belli olmuyor.
tarafından
8 aylık şu anda 12 kilo
(191 puan) tarafından
Masallah yaza kadar bi kac kilo daha alır sen en iyisi 2 3 yaş al bu yaş meselesine bakma tamamen hikaye kaliplar çok kücük oluyor aldigin bosa gitmesin buyuk olani biraz daha beklerde küçüge çare yok bosa gitmis olur.
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Bsn yazın bebeğime kışlık aldım canım 9 aylıkken aldım 1 yaş kıyafeti bebeğim çok kiloluydu o zamanlar düdük gibi oldular annem de şey demişti sen hani kışlık alnıştın getiren düdük gibi bunlar küçük falan dedim anne bunlar onlar oh maşallah bu nr böyle dedi ayaklandı derken onlarda bol geliyor şuan 1 yaşında 9 kilo 9 aylıkken  13 kiloydu ksöxndljxşdkdşdjd  
(1,977 puan) tarafından
Kız nasıl o kadar kilo verdi bebek çok vermiş sanki
(2,103 puan) tarafından
Hastalandı ilk tam iyileşti dedim p zaman daha doğalgaz yaşadığım yere gelmemişti tekrar kötüleşti ağır grip oldu iyileşti o hafta sünnet ve ameliyat oldu 1 hafta sonra yine ağır grip geçirdi salgın var ya öyle zayıfladı ha birde ayaklandı kilolıuken emeklemiyordu sürünüyordu yerde en emeklediği an tutunup ayağa kalkmaya başladı öyle eridi gitti
0 oy
(1,977 puan) tarafından
18 -24 aylık ürünler denk gelir bence benim bebeğim toplu idi lcwdan falan ebebek ten hep bir beden büyük aliyorum bebeğin durumuna göre ya yazinki yaşına göre bir beden büyük al yada zayıf bir bebekse  tam bedende alabilirsin 
0 oy
(10,080 puan) tarafından
Ikisindede butun yazi zibinlarla gecirdim. Nadirende tsort falan giydirdim. Gerisi cocuga eziyet valla biz bile pisiyoruz
0 oy
(546 puan) tarafından
Yani erken ama şuan uyguna gelir  bulunduğun şehre göre değişir  benim oğlum yaz boyu zibinlaydi  Diyarbakır'da yüz sadece 2 takımisafirlik aldım diğerleri zıbın iki uctanede günlük şort aldim  o kadar
0 oy
(2,095 puan) tarafından
Ben aldım buldukça. Sonra aşırı pahalanıyor. Al dursun yıkar kaldırırsın yaz da mis gibi giyer bebiş benimki de 8 aylık olacak
0 oy
(698 puan) tarafından
Kilo alımı zaten yavaşlıyor bebeklerin ama büyük almanı tavsiye ederim. Benim ki 10 aylık 1.5 yaş geniş kalıp dar kalıpta 2 yaş falan alıyorum ama evde giymesi için sadece zıbın düşünüyorum geçen yaz 4 aylıktı hiç birşey giydiremedim çok sıcaktı sadece zıbınlq durdu sadece dışarı çıkarken giydi diğer kıyafetlerini hepsi yepyeni kaldı
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Valla geçen bende uygun bisiler gördüm aldım. Yazın mesela 18-24 giyer seninki. Bol olsun yazın rahat olur 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 282 göst.
0 oy
1 cevap 31 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 287 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,441 puan) tarafından soruldu