0 oy
746 göst.
Diğer kategorisinde (2,699 puan) tarafından

Kızlar şükürler olsun ki yayılma yok herhangi bir yere sıçrama yapmamış ancak size sonucumun iyi olduğunu söyleyemiycem şöyle ki benim anladığım kadarıyla ameliyat olduğum sağ böbrekte parankim incelmesi varmış buda böbrek hasarı demek oluyor ama tabi bunu en iyi doktor yorumlar ayın 7 sine randevum ama daha erkene bulabilirsem hemen gidecem olmadı özele gidip bi soracam bunu netleşsin yoksa  o güne kadar kendi kendimi yer bitiririm biliyorum  kendimi sonuç bu eğer burda hemşire varsa yada anlayan bakabilir. Gidince gene post açarım mutlaka inşallah bişey çıkmaz diyorum 

image

30 Cevaplar

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Gecmis olsun ablam Rabbim seni 3 evladına bağışlasın ❤️
(2,699 puan) tarafından
Sağol canım inşallah anlayan çıkar sonuçtan
-Reklam-
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Cok sukur,insallah dusundugun gibi bir hasar yoktur. Tertemiz,guzel haberlerle gelirsin insallah
(2,699 puan) tarafından
Ben sanmıyorum 6 ıncı hissim çok kuvvetli benim Rabbim yaşatmasın kötüyü ama tahmin ediyorum az sebebini bilmediğim bir kaşıntı başladı ve morarıyor çok
(2,962 puan) tarafından
Allah şafi ismiyle şifalar nasip etsin. Kötü düşünme lutfen yavrularin icin.  Allah seni cocuklarina bagislasin.
0 oy
(8,876 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Ben anlamıyorum ama anlayan birisi vardır illa ve içini rahatlatacak şeyler söyler inşallah.
(2,699 puan) tarafından
bacaklarımda aşırı kaşıntı ve morarmalar başladı tuhaf bir şekilde çoğalıyor
(8,876 puan) tarafından
Canım yedisini bekleme o zaman. Acile filan gitsen bakmazlar mi acaba sonuca
(2,699 puan) tarafından
Özele gidecem şimdi bir tandık abla vardı hemen at doktor tanıyorum dedi ona atacak eğer ods anlamasa yarın ilk iş özele gidecem soracam en azından gidene kadar içim rahat eder
(8,876 puan) tarafından
Bence de öyle yap canım. Ama inşallah bişi yoktur ya stres yapma sen. iyi düşün
0 oy
(2,766 puan) tarafından
Postun çıksın, Allah şifa versin kısa sürede inşallah.
(2,699 puan) tarafından
Sağol canım arada postu yukarı çıkartırsan çok mutlu olurum aslında bir abla var ona söyledim ağladım ağlama baktıracam dedi
(2,766 puan) tarafından
Tamam arada alta gittikçe alırım yukarı
0 oy
(400 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun post üste çıksın da anlayanlar yorumlasın bi 
(2,699 puan) tarafından
Allah razı olsun canım itiraf ediyorum ağlamaktan gözlerim şişti :/
0 oy
(1,110 puan) tarafından

Allah seni o üç küçük adama bağışlasın çok şükür güzelim <3

(2,699 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun bişey çıkarsa ben nasıl dayanırım bilmiyorum
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Rabbim seni evlatlarına bağışlasun başlarından eksik etmesin canım inşaAllah güzel haberler alırsın Allahın izniyle ❤
(2,699 puan) tarafından
Umarım birisi vardı bakalım ona attık sonucu bakacak inşallah hemen döner sanmıyorum pek doktor ameliyatta falan değildir inşallah kalbim duracak
(3,006 puan) tarafından
Haber var mı canım
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle sifani versin canım postun çıksın anlayan olursa
(2,699 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim
0 oy
(779 puan) tarafından
Gördüğün göreceğin en büyük acı bu olsun son olsun canım sende çok çektin bundan sonra herşey güzel olur inşallah senin için
(2,699 puan) tarafından
İnan bana hiç istemem ama rüyada gördüm dün gece sonuçlar çıkıyor du ve doktor bana ameliyat edicem seni dedi o korkuyla uyandım sonra akşama da sonuçlar geldi
0 oy
(2,766 puan) tarafından
Post yukarı…
0 oy
(393 puan) tarafından
Canim benim gözün aydın olsun bak çok şükür en kötü ihtimal ortadan kalktı hamdolsun ki kötü bsey çıkmadı.icin ferah tut buda iyi gelir insallh.rabbik seni evlatlarına bagislasin.bacak morarmalarin neyden olabilir ki aşkım korkma stres yaptığın için oluyordur kaşıntı kasiyincada morarir.morluk bende kendimi bildim bileli çıkar çok tahlil yaptırdım bsey yok genetik sanırım annminde öyle çıkıyor.
(2,699 puan) tarafından
Yayılma yok ama böbrek hasarı mevcut büyük ihtimalle oda büyük sıkıntı olur benim için birazda sıvı var midede
0 oy
(578 puan) tarafından
Allah korktuğuna uğratmasın canım 
(2,699 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Bilgim yok post çıksın. İnşAllah bir bilen olurda bu gece rahat uyursun. Bacım benimkide geçen hafta 28 m kist çıktı bende senin gibiydim hemen doktoruma attım. Doktor aynı zamanda KTÜ de hoca tak muayenesine geldi bnde senin gibi helak oldum. Sonuç hiç bir sorun yok, kontrol süremi bile 6 aya çıkardı. Demem o ki korkma inşAllah korktuğun gibi bir şey olmayacak. Bi kere hasar yedik sağlam insan sonucu bekleme. Değerler ondan farklı olabilir 
(2,699 puan) tarafından
Böbrek hasarı var büyük ihtimalle doktorun cevabını bekliyorum midede biraz sıvı var önemli bişey değil o yani ilaç verebilir ona birde karaciğer yağlanması var o hep var Dı
(1,205 puan) tarafından
Kanserin kaçıncı evreki?
(2,699 puan) tarafından
Orta derece grade2
(1,205 puan) tarafından
Rabbim bugünleri aratmasın inşAllah
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Hamdolsun en azından yayılma yok. Allah korktuğuna uğratmasın canım, sana kalıcı şifa versin
(2,699 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Geçmiş olsun Rabbim şifa versin 

(2,699 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin canim
(2,699 puan) tarafından
Amin gülüm
0 oy
(1,872 puan) tarafından
İnşallah temiz çıkar canım Rabbim sağlık versin. Rüyalarını da çok anlatma neye yorarlarsa o çıkar derler güzel düşün güzel söyle canım temiz çıkcak inşallah 
(2,699 puan) tarafından
Rüyalarımda asla yanılmadım canım ama genede Rabim bilir
(1,872 puan) tarafından
Benimde bi ablam var canım oda öyle onada diyorum bana sürekli seni gördüm fln deyince bana da anlatma diye. Bide her zaman iyi şeyler olumlu şeyler konuşmaktan yanayım konuşulanı çektiğimizi düşünüyorum. Güzel olcak canım inşallah Allah büyük
(2,699 puan) tarafından
Amin bakalım doktor ne diyecek
0 oy
(2,766 puan) tarafından
Post yukarı.. Bize de bilgi ver, yorumu alınca.
(2,699 puan) tarafından
Henüz bi cevap alamadık canım doktor genel cerrah ameliyat doktoru ama bekliycem bugün haber gelmezse yarın giderim özele en azından sorarım ayın sine kadar bekleyemem
0 oy
(16,491 puan) tarafından
Çok şükür rahomm

İnşallah doktor da.guzel şeyler söyler ⭐♥️
(2,699 puan) tarafından
Kank midede az miktarda sıvı birikmesi var karaciğer yağlanması var onu biliyorum diyetle geçici bişey o böbrek hasarı oluşmuş yada oluşmaya başlamış büyük ihtimalle onun için doktor en iyi yorumu yapacakdır böyle bir şey varsa da bunu onaramaz ameliyat ister ilaç derse ilaç verir ancak diğer kanserler gibi değil malesef benimki kemoterapi ye bile dayanıklı
(16,491 puan) tarafından
Rabbim sana şifa versin seni çocuklarına bağışlasın
0 oy
(3,329 puan) tarafından

Canim gecmis olsun. Allah korktuguna tekrar ugratmasin evlatlarına bagislasin seni.

Bilgim yok gören olur insallah 
(2,699 puan) tarafından
İnşallah canım ama bunu anlamak baya zor ben bile zor anladım biraz anlıyorum karaciğerde yağlanma var fundus yani mide üzerinde de sıvı birikmesi var az miktarda ama parankimde incelme var buda demek oluyorki böbrek hasarı oluşmuş tabi ileri derece mi yeni mi başladı bunu bilmek zor doktor en iyi cevabı verecek

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 225 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde nergs (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 214 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rrrrrrt (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
+8 oy
65 cevap 989 göst.