0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (354 puan) tarafından
Geçenler buradaki kızlardan okudum bunları kullanıp hamile kalmışlar .pcos olup kullanarak hamile kalan var mı.ay herşeyi deniyorum artık. Her ay yeni bir şeyler deniyorum .çaba bizden gerisi Allahtan . 

5 Cevaplar

0 oy
(6,239 puan) tarafından
Yaptirabilirmisin bilmem ama sülük atıyorlar canim vajinaya ve geneli hamilelikte sonuclaniyormus bir araştır istersen
(354 puan) tarafından
Araştırdım canım onu. Bazı kadınlarda kan kaybına sebepte olabiliyormuş. Zaten ben onu yaptıramam gezinecek :) bir de kanama riskini alamam
-Reklam-
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Nasıl kullaniliyormus acaba 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Öncesinde ben soğan kürü yaptım adetim bittiğinde başladım ben üstüne tekrar adet oldum ve afedersiniz kan donar ya lap diye düştü öyle kanamayla gittim hastaneye ve bana doktor bitkisel birşey ictinmi diye sordu hayir dedim acile gitmiştim direk kadın doğuma yönlendirdi nöbetçi doktor muayene etti alttan sonra ultrason la etti daha tecrübeli doktor aradılar benim sanirim kist patlamış olabilir diye konuştular banada o şekilde cevap verdiler 20 gün kanamam oldu ve en son kürtaj ( farklı olan temizleme şeklinde ve biyopsi alındı) temiz çıktı tabi sonra zaten cocuk istiyordum olmuyordu asla bütün doktorlar tüp bebek dedi tedaviye başlamadim ben çünkü Rabbime her gün okadarda sıkıntı çektim artık normal yolla hamile kalmak istiyorum diye dua etttim akillanmadim üstüne hayit tohumu içtim kanamam kesildiginde başladım ve 4 seneden sonra hayıt içerken hamile kalmışım meleğime  şuan 2.5 yaşında elhamdülillah bugünüme şükürler olsun 
(354 puan) tarafından
Rabbim hayırlı uzun ömür versin evladına.tam tatif verir misin canım hayıt tohumunu ölçü vs
(1,783 puan) tarafından
Ben sabah akşam 1 çay  kaşıgi bir bardak kadar kaynayan suya koydum o şekilde demlenince süzüp içiyordum ılık şekilde 21 gün devam ediliyordu ama ben içerken kaldım zaten hamile adetten sonra içtim başladım aminn inşallah
(354 puan) tarafından
Teşekkür ederim ben bir de aslan pençesi aldım onunla birlikte içsem nasıl olır acaba
(1,783 puan) tarafından
Onu bilemiyorum aynı anda hiç içmedim ben bitkisel olanları
0 oy
(441 puan) tarafından

Bende pcos hastasıyım çocuğum oldu 1 yaşında çok şükür doğumdan sonra gittim hala pcos hastasıyım :) nasıl hamile kaldın dersen stres yapmadım , vitamin takviyesi aldım özellikle b vitamini ve inositol içerenlerden, spor yaptım evin içinde plank squat falan, bol bol su tükettim beslenmemde şekeri tuzu baya bi azalttım. Bunları yaptım 1 buçuk ay sonra hamile kaldım.

(354 puan) tarafından
Ya zaten kilo en büyük düşman  ama tam diyete başlarken bi açgmzlülüğüm oluyor .kenfi rbim het zamanki yiyeceklerim ama aç gözlü oluyorum diyat zamanı
(441 puan) tarafından
Valla bende aynı tatlıya hayır diyemiyorum. Hala doğumdan kalma kilolarım var üstüne pcos devam ediyor başladım diyete tekrar çünkü şunu fark ettim kilo oturuyor bir zaman sonra vücuda
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Kafaya takma canim cocuk olsun diye dusunmedigin an hersey yoluna giriyor. Ben 3yil agladim cocugum olmadi diye kendiliginden oldu sezeryan oldum cocukta saglik problemi olmasaydi adoktor ameliyatla pcos temizleyelim diyecekmis ama o an ona firsat olmadi bile gecen ay hamile kalmisim haberim yoktu
(354 puan) tarafından
Pcos temixlenebilir birşeymiymiş yani. Bilmiyordum
(4,646 puan) tarafından
Benimki full sag taraf

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 155 göst.
0 oy
6 cevap 66 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 514 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ayse_132 (1,042 puan) tarafından soruldu

379,739 soru

11,367,732 cevap

34,850 kullanıcı

...