0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 4 aylık bebeğim var ama hala lohusayken kaynana kayinpederden gördüğüm şiddeti unutamıyorum bende travma yarattı şimdide bebeğimin sıkıntıları başladı ama aklıma geldikçe cildircak gibi oluyorum içim sogumuyor bir türlü eşim tepkisini gösterdi artik yapmiyorlar ama yaşanılanlar unutulmuyor sizce ne yapmam lazım evlerimizde yakın üstelik gorusmesem bile tahammül edemiyorum en ufak seslerine

8 Cevaplar

0 oy
(1,792 puan) tarafından
Şiddet derken dayakmi nedir bu nasıl kabul edilirki ?
(79 puan) tarafından
Tokat attilar
(1,792 puan) tarafından
Sebep neymiş sordunuzmu doğum yapmış kadına bunu yaşatma sebepleri ne ne yapabiliki doğum yapan bir anne?
(79 puan) tarafından
Bnm 2 haftalik bebegimin agzina elini soktu el yıkama alışkanlık olmayan kaynanam bnde onu öfke anıyla gidip ittirdim cunku defalarca güzellikle uyarmama ragmen elini yika diye surekli başında çeşmede solemeden yikamiyo sabun kullanmio asla artik dellendim yani sabrım tasti o vakte kadar o hareketi yoktu esim yokken bir gece  40im cikmadan yanimda kaldı gece 2 3 sulariydi meme ario diye cocuk aglayinca gayet gulerek elini ağzına soktu esim uykusuzdur diyo farkında değildir dio ama guluodu oan gözünü bile kırpmadi sabaha kadar zaten 2 senedir yatalak hasta bakio nasıl uykusuzluk olurmus Bn ittirdim oda tokat attı eşiyle zaten Bn istedikleri gelinde degildim

Kaynak: https://annelertoplandik.com/forum/14933626/bu-sorunu-asamiyorum?show=14933791#c14933791
(79 puan) tarafından
Birine yazdim yorumlarda uzun diye aktardim sizede
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
Nasıl yani fiziksel şiddet mi yaptılar sana
(79 puan) tarafından
Ediyorum ama kadına hocbisi olmuo en son agzindan kan gelmiş dış eti kanamasi olmus hep olan bana oluo o daha doktor yüzü bile görmedi şeker tansiyon ilaclarini almio ama 2 senedir hiç doktorluk bile olmadı hayret ediyorum
(416 puan) tarafından
Rabbim sabredenlerle beraberdir sen Rabbime havale edersin sevinme diye hemen yapmaz ama elbet verir cezasını
(79 puan) tarafından
Umarim verir kardeş bende o günü bekliyorum içim başka türlü sogumucak cunku arada esim var diye şikayet bile etmedim
(416 puan) tarafından
Rabbim herkesin karşısına iyi insan çıkarsın
(79 puan) tarafından
Amin cümlemize
0 oy
tarafından

Eşin buna nasıl müsaade etti .çok üzüldüm senin adına :(

(79 puan) tarafından
Esim evdeydi Bn yanliz gitmistim onlarin yanina
(79 puan) tarafından
Sorma vallahi içim sogumuyor ailem yok gurbetten geldim yanliz buldular sanirim
tarafından
Asla görüşme canım
(79 puan) tarafından
Yok gorusmuyorum cocuguda goremezsin dedim aman gormeyiz be diye ters ters konuştu bide bigunde bahcede odun kirio baya gurultu yapio cocuk irkildi uyardim cocuk korkuo bak oğlun yardim etcek yapma suan dedim sen ne karision be diye ters ters bagirdi bahceden o şiddet olayindan sonra oluyo bide bu
0 oy
(4,676 puan) tarafından
Dert neymis ki dayaga kadar gitms
(79 puan) tarafından
Bnm 2 haftalik bebegimin agzina elini soktu el yıkama alışkanlık olmayan kaynanam bnde onu öfke anıyla gidip ittirdim cunku defalarca güzellikle uyarmama ragmen elini yika diye surekli başında çeşmede solemeden yikamiyo sabun kullanmio asla artik dellendim yani sabrım tasti o vakte kadar o hareketi yoktu esim yokken bir gece  40im cikmadan yanimda kaldı gece 2 3 sulariydi meme ario diye cocuk aglayinca gayet gulerek elini ağzına soktu esim uykusuzdur diyo farkında değildir dio ama guluodu oan gözünü bile kırpmadi sabaha kadar zaten 2 senedir yatalak hasta bakio nasıl uykusuzluk olurmus Bn ittirdim oda tokat attı eşiyle zaten Bn istedikleri gelinde degildim
0 oy
tarafından
Neden tokat attılar sana
0 oy
(17,811 puan) tarafından
:( nee diyon bacim ya ne siddeti bu nasil bi sacmalik hemde lohusayken Allahin pislikleri vay
(79 puan) tarafından
Vallahi bacı
(17,811 puan) tarafından
Neden yaptilar dertleri ne
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Elleri kırılsın inşallah! Ne demek onlara verilen emanete el kaldırmak. Asla görüşme. Eğer sana iyi gelecek bişey bulamıyorsan psikolojik destek al. Evladın da etkilenir yoksa senin durumundan
(79 puan) tarafından
Gazlı bebek oldu zaten hamileyken bile arkamdan konuştular destek bulamıyorum ilçe koy gibi yerdeyim maddi imkanlar cocuga anca bide araçları var beni çocuğu merkeze bile goturmuolar hep 1 saat cocukla yol tepiyorum doktorlar icin
0 oy
(7,715 puan) tarafından
Konu neydi ki tokat attılar aşarsin bşy olmaz 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 878 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...