0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar çok borcumuz var İşlerde durdu bunaldım böyle borç bataginda olup da bir anda kurtulan oldumu bunaldım artık kızlar 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabb'im selâmet versin inşallah 
(79 puan) tarafından
İnşallah canm
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Borç bayağı demeyelimds eşimin çalışmadığı dönem bizimde çok borcumuz oldu araba al sat yapıyordu oda durdu falan sonra arabamızı sattık kapadık biraz tekrar araba aldik şükür allah büyük insan çok bunalıyor anlıyorum rabbim güzel kapılar acsin
(79 puan) tarafından
Amin inşallah canm şimdi kimseye de düştüğümü bildirmek istemiyorum butiğim.var ama borç borç zor oluyor o da ve herkes düşmemi bekliyor
(5,240 puan) tarafından
Öyle olur cnm bizide çok beklediler birde borç istediğim aile yakınlarım olduğu halde yok dedi allah büyük bi hayir vardır bunda
0 oy
(2,594 puan) tarafından
Yardım edecek kimse bir an da kurtulmak mümkün değil. Zamanla bitecek. Herkesin rızkı belli size düşen borçlarınız dışında kalan para. Sağlık sorunu olup o parayı sağlık için de verebilirdiniz çünkü size ayrılan rızık bu kadar o yüzden cana geleceğine mala gelsin. 
(79 puan) tarafından
Çok açıklayıcı oldu canım cok teşekkür ederim borçlar bankaya olduğu için bir ay gecikiyor birşey olur diye korkuyorum ama surkeli borçları kredi ile kapatıyorum ordan çek KAP'a bunu yapmak istemiyorum tamemen Allah'a teslim olmak istiyorum yani o bir kapı açar diye düşünüyorum
(2,594 puan) tarafından
Açar tabii hem imtihandayız sabredersek cennete kavuşuruz. Bu zor günler elbet geçecek sabır edin bu duayı da her gün okuyun
(79 puan) tarafından
Tamam okuyacağım çok teşekkür ederim gerçekten. Belki de bu dua sayesinde açılacak ve buna da siz vesile oldunuz
(2,594 puan) tarafından
İnanırsanız galip gelirsiniz. Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaallah ♥️
(79 puan) tarafından
Amin inşallah çok sagol :)
0 oy
tarafından
2012 yılında 7 tane avukat. Banka , kredi, kredi kartı, ek hesap borcum vardı . Borç batağı içindeydim. Tek başıma çalışarak çıktım bu bataklıktan 
(79 puan) tarafından
Canm bnm isim var butiğim ona zarar gelir diye korkuyorum
tarafından
Nasipten öte yol yok düşersin daha sonra gene kalkar en baştan geri başlarsın
(79 puan) tarafından
Orası öyle evet ama çok seviyorum işimi zor açtım kaybetmekten korkuyorm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 548 göst.
23 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.