0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızım on dokuz aylık çok fazla emiyor artık dayanamıyorum kaç kere de denedim başarılı olamadım nasıl bıraktırdınız acaba siz sabaha kadar emerek uyuyor asla bırakmıyor.

3 Cevaplar

0 oy
(621 puan) tarafından
Canm denedim bıraktım ile olacak bişey değil...Pes etmeyeceksin.ben önce gündüz hiç vermedim gece de her uyandığında bacağımda salladım kucağımda gezdirdim öyle öyle 3 veya 4 günde unutur ..Ne kadar büyürse bıraktırmak o kdr zor oluyor..Sana yardım edecek biri varsa eğer çok görünme bebeğin gözüne eşin ya da annen filan alsın oyalasin ..Allah yardımcın olsun 
(2 puan) tarafından
İnşallah ama kendi cesarettimde yok geçen agladi meme diye oturdum bende ağladım ben daha fazla ağladım açıkcasi,
(621 puan) tarafından
Kız Allah seni sjsjssjsjsj ..Bu kdr duygusal olma şöyle düşün artk süt icmeyince yemeğe yönelicek daha iyi doyucak
(2 puan) tarafından
Herkes öyle söylüyor ama kararlıyım yaza kalmadan biraktircam ama yaza kadar olmuyor diye post atarsam çok sovmeyin bana tamamı
(621 puan) tarafından
Yok yok kız  allah yardımcın olsun biz niye sovelim
(2 puan) tarafından
Amin Allah darda olan herkesin yardımcısı olsun
-Reklam-
0 oy
(236 puan) tarafından
Benimki de 22 aylık ayni seninki gibi tam bir sütkolik ne yaptıysam bırakmadı bugün tekrar deneyecem bakalim
0 oy
(2,155 puan) tarafından
Benim kızım 13 aylık yazın kesicem valla sabaha kadar 10 defa kalkıyoruz birde tek göğüs çok yorucu artık sütte yok eskisi gibi ilk kızım da annemlere gitmiştim annem yardım etti bunda da aynı olcak tek olmuyor oyalamak gerekiyor 
(2 puan) tarafından
Geceleri düşünüyorum üzülüp hasta olur mu acaba diye
(2,155 puan) tarafından
Yok canm tabi ilk bir hafta zor oluyor ama sonrada alışıyor
(2 puan) tarafından
İnşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 178 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bodrumlu (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.