0 oy
1,326 göst.
Diğer kategorisinde (854 puan) tarafından
Bi tanıdığımız var kadın her geldiğinde kullanıyor sanki garezi var her geldiğinde girer banyoda hemde duşakabinli de yine de rahatsız oluyorum sonuçta kullanmadıgımız klozet nasıl diyebilirim linçlicek olanlar hiç yazmayın siz 

66 Cevaplar

0 oy
(994 puan) tarafından
Benim Kv ameliyatlı klozete yapar geldiğinde alt komşumun tıkanmış dedim Bidaha girmedi ama bu gerçek tıkanmıştı bizden değildi de iyi oldu bende kullanmıyorum tek o kullanıyor içim almıyor 5 defa yıkadığımı biliyorum o gidince düşünün
-Reklam-
0 oy
(191 puan) tarafından

Yani misafir gelenede illa klozetime ıçma diyemezsin :D (espri)

Ama nazikçe uyarabilirsin aklina takiliyorsa hani o wc bozuk falan yada tıkalı digerini kullaniyoruz diyebilirsin en mantıklısı bu tıkandı de sen.

Misafir gençmi yaslimi diger wc alaturkamı neden ona gidiyor oda önemli :D

Ev sahibide gelen kişide anlayişli olmali her evin bir kuralı var kim bozarsa can sıkılır normaldir size hak veriyorum.

0 oy
(1,239 puan) tarafından
Evet özellikle banyodaysa sinir oluyorum eşimin babaannesi de öyleydi taa yatak odasının oraya gidiyordu sürekli geliyordu 
(854 puan) tarafından
Banyo da yaşlı olsa tamam da kendi evinde de klozet yok zaten istese diğerini kullanır
(1,239 puan) tarafından
Kapısını kilitle kilidi varsa bende sevmem ya oturuyoruz oraya sonuçta yaşlı da yani evide yakın tuvalete gidip gelsin hamileyken sürekli kullandığım için huylandım duymuş galiba artık diğerini kullanıyor demekki bilerek yapıyor
0 oy
tarafından
İçine içine mi işesin kadın? Bu ne saçma bir soru. Herkes alaturka tuvaleti kullanmak zorunda degil, misafir bu, bi zahmet ardindan camasir suyu dokuver.
0 oy
(726 puan) tarafından
Yorumdakiler şakamıı kadın demiski her geldiğinde kullanıyor buda demekki izinsiz giriyor banyo sonuçta kişinin çamaşırı özel eşyası herşeyi olabilir insan sorar müsaitmi bana soruyorlar canım banyo müsaitmi diye müsaitse müsait değilse değil diyorum ayıp bişey yok bunda sağlık sorunu bacaklarındadır genelde 2 dakika egilse bı sorun olmaz bende tek klozetimi kullanırım musafirlikte normal alaturka kullanırım girmem sormam yani 

İlgili sorular

+4 oy
32 cevap 504 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 620 göst.
12 Kasım 2020 Aile kategorisinde 1234567890 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 192 göst.