0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından
Normal bir durum mu benim ilk bebeğim o yüzden bazı şeyleri bilmiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(3,462 puan) tarafından
Bebekler çok terliyo ya benim oğlan da karnından terliyodu bildiğim kadarıyla normal 
-Reklam-
0 oy
(705 puan) tarafından
Benim oğlumda öyleydi yastığı su gibi oluyordu saçı da uzundu kestirdim terlemesi biraz geçti yani ense artık terlemiyor ama bazen emzirirken yine kafası alnı falan terliyor 
(192 puan) tarafından
Saçı uzun değil de kaynana kayınbaba eşim hep kafadan terliyor hatta yastıklarına hep havlu koyarlar genetik olabilir mi acaba
(705 puan) tarafından
Bilemedim ki kaynana kayınbaba ya sormak lazım eşim öyle değil anne tarafında da yok ama ☺️
(37 puan) tarafından
Terleme genetik canım d vıtamıbı ver
(192 puan) tarafından
D vitaminini bazı günler unutuyorum canım onun olumsuz etkisi olabilir mi
0 oy
(91 puan) tarafından
Genetik te olabilir canm
0 oy
tarafından
bebeğiminde kafası çok terliyor yastık sırılsıklam oluyor sadece kafası ama ilk bebegiminde ayniydi 2 yasinda gecti canım
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Benim bebişim 7 aylık hâlâ oyle. Sadece kafa terliyor saçı da pek yok normal bir durum
0 oy
(297 puan) tarafından
Normal bir durum canım bütün bebekler uyurken başları terliyo oğlum 2 yaşına girecek daha terliyor
0 oy
(3,861 puan) tarafından
Benim kızım da öyleydi canım. Hiçbir sıkıntısı yok şükür ama hala aşırı terler iki kostursun su çıkıyor ve sadece kafası sırtı terlemez 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
20 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 436 göst.
0 oy
4 cevap 46 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Byzdgnn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.

378,430 soru

11,327,594 cevap

34,781 kullanıcı

...