0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (5,304 puan) tarafından
3 Ocak ta adet oldum eşim soğan kürü ic dyor dedim hele adet olayım sonuncta okdr kan kaybettim Allah nezman isterse benm normalde adetim duzensiz çok geç oluyroim siz tam ayindami oldunuz bide nemzan kaldnzi gebe 

7 Cevaplar

0 oy
(528 puan) tarafından
Kürtajdan en az 3 ay sonra düşünülmeli çocuk demişti doktorum 
(5,304 puan) tarafından
Bna adeten snra sknti yok dedi vala korunmadik ama yaa zaten fazlada beraberlik olmadı artık Allah'tan
(528 puan) tarafından
Hayırlısı olsun cnm
-Reklam-
0 oy
(67 puan) tarafından
Kürtajdan sonra beklemeye gerek yok dediler banada tekrar hamile kalmak daha kolay oluyomus benimde öyle oldu 23 gün sonra hamile kalmıştim ben şuan 2 yaşında çok şükür ikincide 35 haftalık .. rahmin hızlı toparlanması için avokado yiyebilirsiniz ben iki tane yemiştim az az size kalmış ister bekleyin 3 ay ister beklemeyin ..
(5,304 puan) tarafından
Kaç aylık çocuğun
(67 puan) tarafından
Ocak 10 unda iki yaş oldu
(5,304 puan) tarafından
Mâsllah cnm iyi zamanında hamile kaldın çok ara olunca olmuyor çocuklar evde sklyor kardeş istyor benim kızım üç buçuk yaşında
(67 puan) tarafından
Evet birlikte daha kolay büyürler diye istedim bı yandan başta zor olur ama sonrası çok rahat oluyo diyolar bide aklı basinda değilken alışması daha kolay kıskançlık olarak anlamaz daha diye düşünüyorum bebek severken fln gördü mesela hiç oralı olmadı sevincliydi daha çok aman alma etme diye huysuuzluk olmadı çok şükür umarım olmaz ilerdede
(5,304 puan) tarafından
Benim kız çok yarmazdi bide evi falan taşıdık oyuzden çok ara veridm.ama.com pişmanım keske bir yaşında falan olsaydı getirseydim dye ama.nasip işte maddi skintilarim vardı
0 oy
(541 puan) tarafından
Tam gününde yani 1 ay sonra olmuştum. 2 ay korundum 3.ay adet olmadan hamile kaldım çok şükür 1 buçuk yaşında oğlum. Allah en hayırlı zamanda sana da nasip etsin acele etme stresten uzak dur canım 
(5,304 puan) tarafından
İnşallah cnm maşallah demeki erken de kalinabliyormus nye kürtaj oldun
(541 puan) tarafından
11 haftalıkken kontrole gittim kalbi durmuş canım 1 hafta olmuş hem de. Acil kürtaja aldılar. Patolojiye prca gönderildi birkaç test flan alındı phfif pıhtılaşma çıktı. İkinci hamileliğimde ilaç kullandım 5 6 aya kadar
(5,304 puan) tarafından
İlk hamiliegindemi kürtaj oldun benim hiç kalbi atmadı bna iki.bucuk hfta snra gel dedi gttim ozmn 8 9 hftalik olması gerekiyordu 6 hfatlik olarak görünüyordu kalmıştı öyle gelişmiyordu benimde ikinci gebelikti.ama.olmadi
0 oy
(7,925 puan) tarafından
Bende 3 ocakta düşük yaptım dahada adet olmadım bende beklemedeyim dün foktorada gittim sorun yok dedi 
(5,304 puan) tarafından
Kaç haftalık düşük yaptın bende çok korkuyorum bdaha aynı sorunu yaşar mıyım dye
(7,925 puan) tarafından
5+3 tü
(5,304 puan) tarafından
Bnm 6 da kalmıştı aslnda daha ilerlemesi lazımdı gttik hep aynı yaa
0 oy
(7,177 puan) tarafından
15 aralık kürtaj oldum 22 aralık temizlendim Ocak 22 de ilk reglimi oldum 26 Nisan'da ise son adet gebe oldum 
(5,304 puan) tarafından
Çabuk kalmisin darısı bna peki nye kürtaj oldun sağlıksız gebelik mi
(7,177 puan) tarafından
Gelişmedi canım 6.haftda kaldı
(5,304 puan) tarafından
Ay ayni benm 9.10.hftfa.olmasi gerekiyordu kalp dinlemeye gttik 6 hfta dedi şok oldum bir hfta bekledik içine yapişacak gelismiyor dedi
0 oy
(62 puan) tarafından
5-6 ay sonra kalmıştım galiba ya tam hatırlamıyorum benim adetlerim düzenlidir gününde adet olmuştum ama rahmin dinlensin derim canım 
(5,304 puan) tarafından
Valah gttim doktora dedi temiz bı sorun yok adeti bekle dedi ama eşimde istyor
0 oy
(595 puan) tarafından
Ben aynı ayın içinde adet olmadan hamile kaldım şuan bir yaşında 
(5,304 puan) tarafından
Hadi cnm hiç adet olmadan hamile kaldın hee ben korktudum iki hfta hiç ilişki olmadı zaten kanama falan biti iki üç kere tek korkuyorum yine aynı sorunu yaşamim diye

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 571 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 35 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
28 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.

378,267 soru

11,321,885 cevap

34,767 kullanıcı

...