0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (551 puan) tarafından

Oğluş uyumadan beraber yaptık ona da yedirdim uyuttum şimdi babasını bekliyorum aile dizisi final bugün onu izliyorum bir yandan. Siz neler yapıyorsunuz neden uyumadınız daha?  Hahaha kız attıktan sonra fark ettim az önce çektim ama niye tarih 5 ay öncesi görünüyor filtreyi o zaman ekledim diye mi ıyiki başka yere atmadım Haa

image

11 Cevaplar

0 oy
(27,348 puan) tarafından

Hayata devam yaşıyoruz afiyet olsun 

(551 puan) tarafından
Sağol canım aynen öyle kimsenin hayatı mükemmel değil emin ol bugün öğlen ağlama krizine girdim ama anne olmak 2 dk sonra hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi gerektiriyor maalesef
(27,348 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(1,420 puan) tarafından
Afiyet olsun şekerim biz yatağa geçtik bile çocukların uyumasını bekliyorum 
(551 puan) tarafından
Sağol canım Benimki de geç uyudu bugün iyi uykular size
0 oy
tarafından
Afiyet olsun ıcım sıkılıyor nedense hayattan keyıf alamıyorum 2 gündür çok kötu hissediyorum.... 

Uyku falan da yok
(551 puan) tarafından
Ben de öyleyim ya tüm gün bir iniş çıkış yaşadım. Allh yüreğine inşirah ferahlığı versin
tarafından
Amin canım seninde
0 oy
(3,886 puan) tarafından

image

ohhhh mis gibi poğaçalar ... Afiyet şifa olsun. Ben de çay keyfisi yapyom bebeleri uyuttum
(551 puan) tarafından
Sana da afiyet olsun canım kahvaltıya uğraşmayım dedim akşamdan yaptım
(3,886 puan) tarafından
En iyi. Kafan rahat rahat uyursun ne güzel
(551 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(717 puan) tarafından
Afiyet olsun oğlum 4 aylık aşıyı oldu bende nobetciyim midem kalk dedi bende kiramadim bu saatte börek kizarttim evet evet yağlı yağlı yiyorum amannn kilo olsun canım sağolsun jsjsjsjh
(717 puan) tarafından
Hah işte bende sizin gibiyim biraz da o yüzden yiyorum bir türlü kilo alamıyorum hamileyken çok güzel aldım doğumdan bir hafta sonra kilolarim yine beni terketti bir kilo alsam çocuk gibi seviniyorum
(551 puan) tarafından
Ben de aynı şekilde ama ben doğumdan sonra değil de son 5 6 aydır çok kilo verdim şimdi yaz gelmeden geri almaya çalışıyorum
(717 puan) tarafından
Millet yaz geliyor kilo verelim der biz alalım diyoruz sjsjjs
(551 puan) tarafından
Ya ama napim kışın kalın kalın giyiniyoruz belli olmuyor yaz geldi mi ip gibi kalıyorum kıyafetin içinde
(717 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(985 puan) tarafından
Ne güzel olmuş ellerine sağlık canım poaçalarım eskisi gibi olmuyor benim ya 
(985 puan) tarafından
Ben Bursa’da sormuştum bi ara hatta depremin ertesi günü kızım için post açmıştım ama beni linçlediler bikaç gün sonra elbise postu sordular onlar kendilerini iyi bilirler nefis yemek tariflerinden yaptım birde geçen bi tarif buldum onu yaptım canım senin tarif hangisi
(551 puan) tarafından
Anladım canım linç etmeye bahane arayan çok var burda. Ben de nefis yemek tariflerinden yapıyorum ezbere yaptığım için aklımda değil hangisi olduğu. Önce maya ılık su ılık süt karıştırırım 10 dk bekletirim ki maya çözülsün. Sonra içine 1 tatlı kaşığı tuz 1 yemek kaşığı şeker yumurta akı bir fincan yağ koyuyorum. Un da kulak memesi kıvamını alana kadar ekliyorum 1 saat dinleniyor dolu dolu 1 tepsi çıkıyor bu tarifle
(985 puan) tarafından
Videolara bak bi bu başka sanki ben hiç görmedim bu tarifi o sitede ama ellerine sağlık çok güzel olmuş
(551 puan) tarafından
Ben uygulamasını kullanıyordum ordan görmüştüm. Sabah videolarına bakarım bulursam atarım canım. Ama dene istersen valla puf puf oluyor çok güzel
(985 puan) tarafından
İsterim canım bu ara Poaça ya taktım teşekkür ederim
0 oy
(91 puan) tarafından
Kz kilo yapar bu saatte yeme hahahah şaka şaka afiyet olsun herke uyudu bende burda takiliyom
(551 puan) tarafından
Sağol canım ama keşke kilo yapsa valla hepsini yesem de yaramıyor 50 kiloyu zor gördüm bu aralar geri vermeyim diye uğraşıyorum
(91 puan) tarafından
Ayy keşke bende iyle olsam
(551 puan) tarafından
Kız saçmalama ben de etli butlu kadın görünce imreniyorum bosver kemiklerin sayılsın mı istiyorsun tövbe deee
0 oy
(1,792 puan) tarafından

Afiyet olsun çok güzel görünüyor ay ben de aileyi izliyordum kadın dogurana kadar ben 9 doğurdum karnıma ağrılar girdi :)) salep var bende de 

image

(551 puan) tarafından
Afiyet olsun canım :)  valla ben de aynı ya benim doğum yaptığım geldi aklıma tek başıma sabaha kadar sancı çekmiştim şimdiki aklım olsa asla yapmam
(1,792 puan) tarafından
Doğum zor iş ya ama sonu çok güzel :)
(551 puan) tarafından
Evet canım tabiki çok güzel Allah herkese anne olmayı nasip etsin
0 oy
(640 puan) tarafından

image

sıcak süt ekmek bi tek benmi bayılıyorum ❤
(551 puan) tarafından
Yaaa ben de sabahları çok severim bu ikiliyi. Afiyet şeker olsun
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Afiyet olsun mini mini çok tatlılar bizde minik adamla meyve keyfi yaptık şimdi onu sallıyorum bakalım ne zaman uykuya geçer ☺️❤️
(551 puan) tarafından
Benimki de bugün aşırı huysuzdu akşamı zor ettim. O kadar ağladı ki anlatamam. 11 gibi uyudu darısı senin bebise
(4,159 puan) tarafından
Benimki de öyle 2 yaş sendromu nedir sürekli inat sürekli kendine vurmalar ağlamalar sakin kalmakta çok zorlanıyorum artık valla
0 oy
(985 puan) tarafından
Tarif ne oldu canım bulamadın mı ?
(551 puan) tarafından
Yok canım bulamadım az önce yine baktım YouTubeta yok. Yazdığım tarifi dene zaten onu yapıyorum. Sadece miktarı sen yapacağın kadar ayarla. Arttır ya da aynı ölçüyü yap.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 458 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 531 göst.
0 oy
15 cevap 1,142 göst.
0 oy
2 cevap 181 göst.
26 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Öylebirisi (649 puan) tarafından soruldu

379,429 soru

11,357,479 cevap

34,835 kullanıcı

...