0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde (654 puan) tarafından
Gece gece sinirimden agladim kizlar benim gibi gece gece kavga eden varmı sebebi ne dertleşelim biraz bizim lavga sebebi 

Kızım 26 aylık ve bu sure boyunca toplasan 5 kez uyutmamistir kayinbabam kayinvalide annem kardesim bile esimden daha fazla uyutmuştur kızımı emziriyorken onu bahane ediyordu memesiz uyumuyor diye 5 aydir bıraktık ama hala ayni kac kez konustum kavga ettim yok laftan anlamıyor aksam geldiginden beri oda görüyor 5 dakika oturmuyorum yemek bulasik cay tekrar bulasik yarin icin sarma sardim mutfagi topla çamaşır katla çocuğun uyku vakti geldi söylediğim halde dişlerini fırçalatip pijamasini giydir diye ona ragmen umursamıyor en son patladım banada yazik degilmi ( 5 ay sonra ikinci gelecek inşallah) ikinci gelince hangisiyle ilgileneyim hangisini uyutayim simdiden alistirsana senle uyusun filan diye yok anam bu erkekler niye böyle 

14 Cevaplar

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Biz döğüşemiyoz gı burda diill olaydı döğüşürdük 
(654 puan) tarafından
Aman bacılar ne yapiyonuz bizim döğüşme size sıçradı yapmayin öpüşün barisin bakıyım
tarafından
Öptüm hepinizi muck
(2,803 puan) tarafından
Allah rahatlık versin. Hayırlı geceler güzel rüyalar casper bay bay...
Senin için noktalama işaretlerine dikkat ettim :d
(2,803 puan) tarafından
Bak casper gordunmu bayan yine döğüşme yazmış amaç espiriydi aramızda herhangi bir dalga gecme soz konusu olamaz umarim anlamissindir beni
tarafından
Allah razı olsun Ronya :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağrıdan döğüşmedik sjsjs bugün usluydu sjsjsjjs
(654 puan) tarafından
Kimin neyi var bacim gecmis olsun
tarafından
Benim ağrım var biraz sagolasin cnm
0 oy
tarafından
İkinci yapmayı düşünmüyorum bu yüzden inan :(
(654 puan) tarafından
Ben cocuk seviyorum canim bekarken bile 4 5 cpcuk istiyordum ama bu herifle zor
tarafından
Erkekler çok düşüncesiz genel olarak oturduğumu bile hatırlamıyorum kızım doğduğundan beri iki saat maç izler iki dk çocuğa bak mutfaga gidim gelim diyorum nereye sonra yaparsın ya diyor uyurken mi yapayım napim :)
(654 puan) tarafından
Seninkide kötüymüş bacim mutfakta filan is olunca benimki bakar birkac aya kadar tum isleri bendeydi simdi simdi ikinciye hamile olunca yardim ediyor ilk aylarim kanamali geciyor
tarafından
Çok nadir canı isterse valla diğer türlü çocuğu alır dibime getirir
(654 puan) tarafından
Benimkide oyle ay guya oyalıyor mutafkta is yapiyorum tepemde ayagimin dibinde oyun oynuyorlar baska yer yok sanki kocaman evde
0 oy
(2,411 puan) tarafından
He yok ben dovusmedim ama bnmde canm sıkıldı uyansa çatacam da catacak kimse yok içimde kaldı konuşamaynca bugün işten zaten 8.5 da geldi karnını doyurdu 9.5 da aldı kizçemi gittiler odaya ikiside çıkmadı bidaha uyumuslar iki gündür eşim uyutuyo maç mi yok ne anlamadım hep benm ustumdeydi senin hesap iki gündür imana geldi
(654 puan) tarafından
Kiz cocugun uykusu geldi iki sallasa uyuyacak zaten sabahtan beri uyumadi gece 11 bucuk olmus ben çabalıyorum hadi hadi diye neymis kaçıyor ustunu degistirmjyormus ee iyide o zaman aksama kadar bu cocugun çıplak gezmesi lazim her cisten sonra giymiycem diye kose bucak kaciyor isi yapmıyor hep bir bahane
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Anlamazlar canım anlamazlar benimde ikinci hemen hemen aynıydı senin çocuklarla yaş farkı neler çektim bir ben bir Allah bilir 
(654 puan) tarafından
Ay korkutma beni dur
(1,068 puan) tarafından
Sustum sustum.
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bu gece sataşmadı ne hikmetse mutfakta ağlıyor babaannesi ölmüştü 22 gün oldu bende çok üzgünüm ama elden bişey gelmiyor 94 yaşındaydı gitmedim yanına bilerek şimdi bişey falan der diye takılıyorum yatacam bende 

(654 puan) tarafından
Ya aglayan erkekte tuhafmis ben daha hic gormedim benimkinin ağladığını cokmu severmis babannesini
(2,698 puan) tarafından
Aman kuzum zamanında çok yaptı işde biraz karışık ağlasın ağlasın ona müstehak
(654 puan) tarafından
Sen oyle diyorsan
0 oy
(7,456 puan) tarafından
herşey yapar oynar eder cocukla ama zorları bana bırakır beceremıyom diyo şimdi yine hamileyiim doğum yapacağım gün görcem ben mecbur uyutcek
(654 puan) tarafından
Ayni benimkide canim ilk aylar kanamam oluyordu o yüzden cis yaptirmaya basladi yoksa ondan once hic cisini yaptırmazdi ikinciye hamileyim diye biraz daha ilgilenir oldu ama azcik bi fark dedigin gibi dogunca mecbur yapacak ama benim derdim kizim birsz babasiyka uyumaya alışsın
0 oy
(5,409 puan) tarafından
Aaa haklısın valla şimdiden kendine alıştırsa iyi olur . Ben 2. Bebek doğunca bebeği ben büyük oğlumuda hep eşim uyuttu. Yemek yedirsek o büyüğe ben küçüğe yedirdim bu şekilde büyüttük çocukları başka türlü imkansız yapamazdım
(654 puan) tarafından
Kesinlikle canim oyle olmali simdi hem cok yoruluyorum halsizlik oluyor hemde istiyorumki dogana kadar ikinci kizim babasiyla uyumaya alissin ama umrundami ni çocuğun uyuma saati bellidir demi bende durmuyorum isim var dişini fırçalatip pijamasini giydir iki sallasan uyuycak zaten ama yok illa kavga çıkacak
(5,409 puan) tarafından
Evet öyle ikisini birden uyutamazsın. Yanına yatırsın öylede uyur belki. Ben sallardım oğlumu ama eşim yanına yatırırdı o şekilde alıştı yanına yatıp dalıyor
(654 puan) tarafından
Evet benim kizimda cok uykusu olunca yanina yatinca uyuyor uyutmak istese uyur canim ama adamda niyet yok bi kere
0 oy
(717 puan) tarafından
Biz dögüşemiyoruz uzakta ama uzak mesafeler dögüşmemize engel  değil yeni bugün barıştık 
(654 puan) tarafından
Allah kavuştursun canim
0 oy
(227 puan) tarafından
Bak şimdi kendine dön bi bak. Yemek bulaşık çay tekrar bulaşık bide üstüne sarma.. temizlik var bide cocukla da ilgileniyosun.. e zaten bunları bi yapan var. Yani zaten adam alışmış.  Sen israrla bunlari yapmaya devam edip ustune bide sarmayla odullendirirsen niye yardim etsin ki? Bebegine bak bebeginin karnini doyur kendine bak gerisini salla bunlar senin isin yada görevin değil. Evlilik bir hayati ortak paylaşmaktır. Bir erkegi alıp paşa yapmak değildir. O evde oda yaşıyorsa bir isin ucundan tutacak ver ona bi gorev o yapana kadar yapma onun annesi degilsin sen hayat ortağısın .
(654 puan) tarafından
Ay tovbe yapmaz ev isi 3 bucuk yillik evliyiz yumurta kırdığını gormedim hamileydim eline süpürge verdim yalap sap yapti sonra kavga ettik aglaya aglaya dizlerimin ustunde ben süpürdüm bacim senin kocan yapıyordur siz oyle duzen kurmussunuzdurda herkes ayni degil herkesin ilişkisi ayni degil.malesef
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Ahaha her an olabilir yanımda bir okuz böğürüyor... Deliriyorum. ☺️
(654 puan) tarafından
Ah bu öküzler
0 oy
tarafından
Ayyy kız k.bkmada benim koca 2,5 sene sonra yanımıza geldi oğlum çok düşkün her akşam o yatırır oğlum istiyor özellikle ama mesela 2.yi düşünmeden önce ben işimi garantiye aldım öyle yaptım kocan bakıyor ki sen yapıyorsun adam ikinci geldiğindede aynı devam edecek oğlum 4,5 kızım 1 yaşında bazen deliriyorm kızım uyanınca ona atiyorum yine baktiriyrm yani burazda senin elinde 
(654 puan) tarafından
Oyalamayi filan yapıyor canim simdi hakkini yiyemem ama uyutma kisminda sıkıntımız var 26 aylik kizim 5 kez anca uyutmustur babasi yani amcasi degil kaynima versem daha cok uyuturdu soyluyorum yine ayni ama ikinci gelince mecbur bakacak anamin evinden getirmedim ben bu cocuklari
0 oy
(334 puan) tarafından
Sen daha dur ikinci olsun oyle gör daha biraz önce kavga ettik benim iki yaşında oğlum 4 aylıkta bebeğim var ya iki dakika başlaronda durda bende bi duşa grim dedim hiç umursamadı varya büyük oğlumu yanına aldı diğeride oturma odasındaydı ben banyodansesini duyuyorum fakat benim kocam duymuyo hemen yıkandım çıktım yıkandım dediğimde su ile yıkandım abdest aldım çıktım giyiniyorum bi yandan da bebeğin beşşiğini sallıyorum o kadar sinir oldumki neden çocuğu duymadın dedim duymadım diyo sinirden ağladım keşke evlenmeseydim diye ya neden hayatı zorlaştırıyo anlam veremiyorum ben ikinci gebelik istemiyodum korunarak hamile kaldım malesef 
(654 puan) tarafından
Benimki o kadar degil canım oyalar oyun oynar  yemekte yedirir uykuda sıkıntı yaşıyoruz  ben de istiyorum ki islerim varken uyutsa bende mutlu olsam  hergun degil.valla arada uyutsa bile raziyim alissin istiyorum kizimda ikinci gelince aglamasin kırılmasın diye
0 oy
(5,083 puan) tarafından

Dövüşmen guzum :)

Valla eşim Allah razı olsun her şeyi yapar ama ben en baştan alıştırdım. Yani doğduğundan beri yemeği uykusu falan her şeyi ortak yaptık. Kızım bu ara bensiz uyumak istemiyor ona rağmen nerdeyse her gün şansını deniyor gel ben kitap okuyayım sen uyu diye ama kızım istemiyor :)

(654 puan) tarafından
Canim sen es yonunden sansli olanlardansin bende denedim ama yapmayan adam yapmiyor icinde olmasi lazim
(5,083 puan) tarafından
Valla çok şükür öyleyim. Benimki dünyaya baba olmak için gelmiş sanki maşallah
(654 puan) tarafından
Maşallah canım Allah daha iyi etsin benim kocanin bu iyi halleri evkendigimiz ilk zamanlar hamileyken ilk dogurdumda  o zamanlar daha merhametsizdi simdi biraz daha yardımcı olmaya çalışıyor kizimla ilgileniyor

İlgili bir soru bulunamadı

381,257 soru

11,413,751 cevap

34,960 kullanıcı

...