0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
13+3 hamileyim cinsiyet için özel gittim kesin değil ama erkek benzettim dedi sizce erkek mıdır ben hep öyle hissediyordum :)

1 cevap

0 oy
(790 puan) tarafından
Ben hep ekşi aşerdim 13+6 da cinsiyet öğrendim kızmış cidden tatlı kokusu duymak bile öğürmeme sebepti uzun süre
(51 puan) tarafından
Sjsjs ben karışık ama hissim erkek yönünden yeme içmeden çok annelik iç güdüsü gibi bir şey benimki :)
(790 puan) tarafından
İlk başlarda erkek olarak düşünürdüm ya bende ama 10. Haftada tatlıdan nefret tiksinç duymaya başladım birde turşu suyu aşerince dedim aha sanırım kız benim adam erkekçi kaynanam sağolsun güzel doldurmuş ilk evlendiğimde kız çocuklsrı için çok kötü konuşuyordu şükür o konuşmaları kesti kızınada düşkün ama içinde ukte erkek
(51 puan) tarafından
Kocamda kız çok istiyor bende erkek hissediyorum
(790 puan) tarafından
Benim kaynana erkek adamın erkek evladı olur diyor eltiminkini kız olduğunu duyana kadar benim oğlum erkek gibi derdi 2 defa kız doğurunca eltim kaynana fos söndü bana diyor işte oğullarımın bir erkek evladı yok inşallah 3 üz erkek oğlan doğurursun diye birini anama birini kendine birinide kendime verecekmişim kıza gerek yokmuş dedim 1.si cinsiyeti oğlunun genleri belirliyor 2. Si 3 çocuğu karnında senmi taşican senmi doğurcan senmi bakıca  3. Sü hayırlısı ayriaten ben bebeğimi kimseye veremem öyle ha arada sırada belki kalmak isterse kalabilir babannesisin ama yok işte sana evlatlık olarak veremem sen elinin altındaki torununa bak dedim herşeyin hayırlısı dedim ben diyor kötülüğüne demedim askerde  sonra 3 ü çalışır size bakar kız ele gidiyor bakamıyor oğlanlar anacı oluyor ondan diyorum oğlumun iyiliği için diyor dedim yo kızda sahip çıkar illa bu mevzunun kızı erkeği yok dedim bir güzel kaynananın ağzını susturdum eşimede erken olsun erkek olsun diyonda dedim allah korushn yazdıysa bozsun oğlan olacak uyuşturucu bağımlısı olcak yada seni dövecek beni dövecek sen niye eksik dua ediyon dedim kızsada erkeksede önce allaha hayırlı kul peygamberine hayırlı ümmet vatanına milletine hayırlı vatandaş bizede hayırlı evlat olsun dedim düşündü haklısın dedi şimdi hayırlısı diyor sürekli anasınada kızıyor kız olsun erkek olsun hayırlısı olsun diye o konuda değiştirdim yonttum ama yontana kadar bende yontuldum o ayrı
(51 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın valla böyle eski kafalı insanlardan nefret ederim keşke hiç olmasalar hayırlısı olsun inşallah herşeyin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 99 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ferdayigit2645 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 294 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Minnosss (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 695 göst.
20 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy