0 oy
432 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (87 puan) tarafından

Esim spor diyete basladi huyunu biliyorum hemen verir ve fit bi vucudu olur ben aldim basimi gidiyorum naps nasil versem nasil fit olsam 

6 Cevaplar

0 oy
(385 puan) tarafından

Hamile misin doğum yaptın mı bilmiyorum ama eşinin kendine bakması güzel birşey. Sen de kendini salma hamileysen makyajını yap saçını fönle kendine iyi gelecek seyler yap. Bebeğin varsa onunla birlikte yürüyüşe çık emziriyorsan zaten belli gıdaları almak zorundasın çok şekere yüklenmeden sende dikkat edebilir evde bebeğinle de spor yapabilirsin kendini kötü hissettirmen gereken birşey yok ben de hamileyim 4 haftam kaldı doğuma benim adam bradd Pitt gibi geziyor ama yapacak birsey yok her halimizle kendimizi seversek eşlerimiz de sever kendini benimse düzelir zamanla. 

(87 puan) tarafından
Dogum yaptim 4 ay 15 gun oldu cnm yusuyus icin hava soguk degil mi ?
(385 puan) tarafından
İyi giyindikten sonra zaten sorun olmuyor hem bebeğini güzel sararsın hava alır bebek arabasına cibindirler var geçirirsen zaten soğuk geçirmez ama aşırı şikayetçiysen bebeğini haftada 3 gün bırakacağın bir kaç saatlik ailenden biri varsa spor salonunda kardiyo çalışmaya da gidebilirsin ben doğumdan 3 ay sonra başlıcam hem yaza denk geliyor ve doğumdan sonra kilo hem rahat veriliyor hem de vucut daha iyi toparlıyor
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından

:):) benim eşimde öyle hergün spora gider yediğine dikkat eder allahtan ben çok kilolu değilim çokta kilo almadım ama göbek çıktığı için biraz şişko gözükmeye başladım .formül veriyim sevdiği yemekleri tatlıları yap dayanamaz sende doğum yapana kadar böyle idare edersin doğumdan sonra sende dikkat edersin zayıflarsın :) 

(87 puan) tarafından
Dogum yaptim oglum var 4 bucuk aylik
0 oy
(851 puan) tarafından

youtubede kürler var cnm onları deneye bilirsin düzenli olarak yürüyüş yaparsın başka bir sey gelmiyo aklıma valla bende aldım başımı gidiyom ben de ha gayret yiyim eşim benle dalga geciyo sinirlerimi bozuyo:)

0 oy
(195 puan) tarafından

İzin verme spror yapmasına kilo alması için uğraş doğum yapınca bereber verirsiniz asla izin verme kilo vermesine 

(87 puan) tarafından
Dogum yapali 4 bucuk ay oldu cnm su an fazladan 10 kilom var 90dan 70e anca dustum 10 kilo kaldi bende
(195 puan) tarafından
Ama emziriyorsan sen esin gibi diyet yapma sansin yok modelini bozma kararlı olursan verirsin .hem eşin sana kilon var falan diyor mu ben daha hamileyim benimki şimdiden dalga geçmeye başladı topalak tombalak falan kendisi zayıf ben 10 kilo aldım .
(87 puan) tarafından
Ben 30 kilo aldim 20yi verdim 10 kaldi
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Bni eşimde gayet fit bekarken spora gitti kilo alıp kas yapmak için toz falan aldı kilo kas hapan ama sırf sütle içilmesi gerek dşye sütü sevmediği için içmedi defalrca sporu bıraktı şuanda söndü kasları ama dopumdan sonra bn spora gitcem dşyorum.oda başta olmaz falan dedi baktı kiloyu kafama takıyorum tamam gidebilirsin dedi hatta onun gittiği spor salonuyla benimki karşılıklı beraber gitcez eşimle. Sende eşini ikna edip haftada 3 gün bi saat gidebilirsin 

(87 puan) tarafından
Onun gittigi yer cok uzak ama is yerinin orda
(1,722 puan) tarafından
Başka bulsanız veya sen başkasına gitsen yollamaz mı
0 oy
tarafından

benim esimde evlendik evleneli 10 kilo aldi 62 kilo falan askimm kilo aldin diorumm askim senin moralin bozulmasin gobeklerimiz ayni gitsin dio :))))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 21 göst.
14 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 438 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cerennn01 (740 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
0 oy
4 cevap 196 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (827 puan) tarafından soruldu

374,650 soru

11,205,939 cevap

34,507 kullanıcı

...