0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (1,389 puan) tarafından
Annemlere geldim baska sehire ...kaynvalidem zaten yoktu evde oda sehir disindaydi annemlere geldigimden beri zir zir ariyor goruntulu .baska zaman aramaz.bura geldigimden telefon susmuyor .bende vpi sildim .burda bile rahat vermiyor.-_-Allahim sen yardim et.siz ne sıklıkta konusuyorsunuz kaynvalidenizle?durmadan sorular soruyor rahatsiz oluyorum .cokta sevmedigim icin konusmak istemiyorum

16 Cevaplar

+1 oy
(1,972 puan) tarafından
Hiç aramam hastalık felan olunca konuşuruz zaten evlerimiz yakın arada giderz
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
2 yıllık evliyim her 1 yıl oldu ayrılalı ve her gün arar aradım konusurduk ta ki 2 hafta öncesine kadar bıraktım bı nevi küstük konuşmuyoruz fazla samimiyet ayrılık getirdi yani
0 oy
(651 puan) tarafından

Hergun konuşuruz eşim varsa ariyamam vatsaptan konuşuruz 

Oda arar ama genelde ben ararım.ayip.olmasin büyük diye 
0 oy
(973 puan) tarafından
10 senelik evliyiz asla aramam oda cok arqmaz bilir benm telefnda konusmayi sevmedgimj evinede gitmem cok cektirdi bana cunku yedigim lokmalarq kadr saymistr mesafemi korurum esimede acik ve net bisekilde aileseinj sevmedgimj ama onu sevdgm icin ailesine saydi duydgmu benden baska bisj istememelerini belirttm aynisjni kayannqyada dedim nesafe iyidir herzamn
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Ben severim ama öyle sık konuşmayız iki haftaya bir falan o arar ha annemlere gidince bı kere arar başkada aramaz hatta kendi de der evime dönünce rahatsız etmeyim diye aramadm seni nasıl geçti günlerin falan diye düşüncelidir benimki . İkiside farklı şehirlerde bende farklı bir yerdeyim ailemde gidince daha fazla kalırım. 
0 oy
(1,671 puan) tarafından

Hiç konuşmuyorum hastaneye gidince reçetesi bana mesaj olarak geliyor ordan arada hasta olduğunu öğreniyorum o kadar ölürse haberi gelir zaten arayıp sormaya gerek yok 

Kaynanam beni sürekli arardı bende eşime rahatsız oluyorum dedim numaramı değişti 

0 oy
(438 puan) tarafından
Sabah ayrı akşam ayrı görüntülü arar, sadece iki gün aramayalim sürekli aramak zorundaymışız gibi hesap sorar ben niye aranmiyorum der, görüntülü konuşurken illaki evimde değişiklikler görür onu ne zaman aldın masraf yapmasaydin, o koltuk oraya iyi olmamış çocuğun ayağında niye çorap yok, seni aradığımda mesguldun kimle ne konsuuyordun, sürekli böyle daha bugün yaşandı yarısı :/ 
0 oy
tarafından
6 buçuk yıldır evliyim toplasan 10 kere anca aramıştım kaynanamı aramam sormam oda aramaz 
0 oy
(905 puan) tarafından
Aman aman benden uzak Allah'a yakın olsun en başta beni istemedi sonra samimi olmaya kalktı bende biraz yanaştım baktım benim adıma planlar yapıp karar vermeye çalışıyor şimdi engelli gelip gitmem en iyisi böyle mesafeliyim 
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Nerde ise 2 3 güne bir giderz her gunde görüntülü konuşurz  :)
0 oy
(30 puan) tarafından
İki üç gün sonra dönüş yap canm 

Anlar belki 

Ben hep arayıp soruyordum baktım benimki aramıyor birakiverdim bende 

Ama benim ki zaten karşı apartmanda 
0 oy
(2,182 puan) tarafından
Hafta da bir anca 
0 oy
(732 puan) tarafından
Bir hastalık bişey olmadığı sürece aramam kocam evdeyken kaynanam bilerek görüntülü arar çocuğu görme bahanesiyle:))
0 oy
(7,689 puan) tarafından
Ayda 2 3 kez ararım oda aynı şekilde açma canım fazla yüz verme isdemiosan 
0 oy
(334 puan) tarafından

İşim düşmedikçe aramam:D

0 oy
(656 puan) tarafından
Hiç konuşmuyorum , oda böyle dengesizdir . Rahat vermiyorlarki insana . Bence rahatsız olduğunu açıkça belirt ona yoksa ilerde baş edemez sin. 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 537 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,185 soru

11,381,777 cevap

34,876 kullanıcı

...